Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

oam
oam
  23 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Jeszcze nie sprawdzalam na razie , ale mam na uwadze. Syn mowi ze wolalby cos "meskiego i erotycznego" na torcie , bo sport ma na codzien , a chce zeby impreza byla niebanalna
Wszystko zależy od towarzystwa :)
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 czerwca 2019

Oczywiscie, ze tak ale on chce to towarzystwo zaskoczyc czyms niebanalnym. Mowi, ze byl w tym roku juz na 3imp. urodzinowych ( w tym 2 osiemnaski) i bylo srednio. Torty takie nijakie z marketu udekorowane owocami. On chce cos niebamalnego. W zeszlym roku tez mial cycki. 😁

oam
oam
  23 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Oczywiscie, ze tak ale on chce to towarzystwo zaskoczyc czyms niebanalnym. Mowi, ze byl w tym roku juz na 3imp. urodzinowych ( w tym 2 osiemnaski) i bylo srednio. Torty takie nijakie z marketu udekorowane owocami. On chce cos niebamalnego. W zeszlym roku tez mial cycki. 😁
skoro rok temu byly cycki to w tym warto zmienic koncepcje:D
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 czerwca 2019

Ale on znowu chce te cycki , bo wszyscy byli pod wrazeniem pomydlu, tylko teraz w innym wydaniu. "Pipki" nie chce bo uwaza ze za "wulgarne" i dziewczyny moga sie bulwersowac i kilka bedzie nieletnich

oam
oam
  23 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Ale on znowu chce te cycki , bo wszyscy byli pod wrazeniem pomydlu, tylko teraz w innym wydaniu. "Pipki" nie chce bo uwaza ze za "wulgarne" i dziewczyny moga sie bulwersowac i kilka bedzie nieletnich
Ktos z wyobraźnia na pewno zrobi cos kreatywnego z cyckami 😁😁😁😁 Ile placilas za poprzedni? Jak mama zamawiala na 18 dla siostry, a byl duuuzy 8 piekny to zaplacila ok 300zl.:)
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 czerwca 2019

Sporo..tzn. Ile wazyl ? Ten wazyl prawie 3 kg. ( nieduzy , z nami bylo 12 osob) i troche zostalo. 110 zl.zaplacilam w bardzo dobrej cukierni. Zadna marka , po prostu mają takie domowe wypieki

oam
oam
  23 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Sporo..tzn. Ile wazyl ? Ten wazyl prawie 3 kg. ( nieduzy , z nami bylo 12 osob) i troche zostalo. 110 zl.zaplacilam w bardzo dobrej cukierni. Zadna marka , po prostu mają takie domowe wypieki
Nie pamiętam ile wazyl, to troche temu bylo ale jak znajde zdjecie to Ci pokaze :) Ciezszy wyszedl bo masa cukrowa ciezka.. Ale byl pyszny, jagodowy!
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  23 czerwca 2019

To ja taka wiesniara jestem ze lubię tylko ciastka z galaretką, ewentualnie biszkopt bita śmietana i owoce

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Bejbuch
Bejbuch
  23 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: To ja taka wiesniara jestem ze lubię tylko ciastka z galaretką, ewentualnie biszkopt bita śmietana i owoce


Jestesmy dwie 😂
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  23 czerwca 2019

No a już myślałam że jestem sama

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 czerwca 2019

Ja się chyba rozpijam powoli 😱. Dobrze ze mam pomoc i moge troche poleniuchowac 😉

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  23 czerwca 2019

Ja właśnie zjadłam obiad - miało być bez obiadu ale dziecko wczorajszym pogardziło i musiałam wyczarować zupę pomidorową która wchłoną. Odkurzyłam posprzątałam, zmywarkę wypakowałam zapakowałam i sobie w wannie leżę o

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  23 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Ja się chyba rozpijam powoli
Noo co Ty :DD
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Przeczytajmojopis: Ja się chyba rozpijam powoliNoo co Ty :DD

Juz dochodze do 2 tygodniowo, w wczesnuej bylo 1 na 2-3 mce 😁
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 czerwca 2019

Jak sie mówi, gdy pająk schodzi po "nitce" na dół ? Że sie. ...

Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.