Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  23 czerwca 2019

Ale niestety damę kurze klaty albo faceci w slipach bawiący się swoim ptakiem to jest ohydne

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  23 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ale co mnie zaciekawiło, pamietam lata temu był tam jeden osobnik i dalej jest 😆. Kurde aż mi go szkoda.
Któż to taki? :D
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  23 czerwca 2019

A myślisz że ja pamietam. Ma taką buzie trochę jak upośledzony. Nie wiem czy jest teraz aż zobaczę

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  23 czerwca 2019

A nie ma go już. Pamietam że nadawał z jakiegoś strychu 😆 śmieszny strasznie był, tylko kurka on chyba jest faktycznie lekko upośledzony z tego co pamietam

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  23 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: A myślisz że ja pamietam. Ma taką buzie trochę jak upośledzony. Nie wiem czy jest teraz aż zobaczę
ah wiem, wiem. Od lat na kamerkach siedzi!
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 czerwca 2019

Siemka wszystkim , ale Wy ranne ptaszki 😊

Bejbuch
Bejbuch
  23 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Siemka wszystkim , ale Wy ranne ptaszki 😊

No ja spac nie moge, glupie sny. Ogladalam na noc ludzką stoboge, i tak jakos zle mi sie spalo, 🙄 ide kawuni zrobię noze na nogi postawi 😍 Milej niedzieli!
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 czerwca 2019
Bejbuch
Bejbuch: Przeczytajmojopis: Siemka wszystkim , ale Wy ranne ptaszki 😊 No ja spac nie moge, glupie sny. Ogladalam na noc ludzką stoboge, i tak jakos zle mi sie spalo, 🙄 ide kawuni zrobię noze na nogi postawi 😍 Milej niedzieli!

Hey. Kurcze- tez to kiedys obejrzałam i dojsc do siebie nie moglam 😨.Ludzka fantazja nie zna granic
Bejbuch
Bejbuch
  23 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Bejbuch: Przeczytajmojopis: Siemka wszystkim , ale Wy ranne ptaszki 😊 No ja spac nie moge, glupie sny. Ogladalam na noc ludzką stoboge, i tak jakos zle mi sie spalo, 🙄 ide kawuni zrobię noze na nogi postawi 😍 Milej niedzieli! Hey. Kurcze- tez to kiedys obejrzałam i dojsc do siebie nie moglam 😨.Ludzka fantazja nie zna granic


Wiesz co, mnie az tak nie ruszył, aczkolwiek byl bardziej pokrecony niz 1 część, w 1 części koles wszystko precyzyjnie odpowiednie przyrządy a w drugiej koloes na chama wszystko, bardziej obrzydzila. Ale osobiście polecam Srpski film, z 2010. bardzo mocny, malo kto jest w stanie obejrzec go do konca. 🙄
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 czerwca 2019

Patrzylam teraz na recenzje. Brzmi "drastycznie". Chyba sie skusze wieczorem

Bejbuch
Bejbuch
  23 czerwca 2019

Polecam, jak obejrzysz zdaj relacje!

oam
oam
  23 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Siemka wszystkim , ale Wy ranne ptaszki 😊
Witaj Ewo. :D

By the way, zdecydowaliscie sie juz na jakis tort? 😁
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Przeczytajmojopis: Siemka wszystkim , ale Wy ranne ptaszki 😊Witaj Ewo. :D By the way, zdecydowaliscie sie juz na jakis tort? 😁

Heyka. Chyba będą cycki z flaszką i banknotem.
oam
oam
  23 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Heyka. Chyba będą cycki z flaszką i banknotem.
O proszę, czyli jednak ze sportu zrezygnowaliscie?

I jak sprawdzilas czy jest roznica miedzy chrome a google? :)
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 czerwca 2019

Jeszcze nie sprawdzalam na razie , ale mam na uwadze. Syn mowi ze wolalby cos "meskiego i erotycznego" na torcie , bo sport ma na codzien , a chce zeby impreza byla niebanalna

Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.