Bozena1968
Bozena1968
  31 maja 2019 (pierwszy post)

Jak Sobie kobiety tu radzicie z takimi oszustami? Klamcami, to juz jakas zaraza jest..

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  11 czerwca 2019
BabaxJaga
BabaxJaga: może ten Adaśko z Gliwic kontaktował się z innymi jako Bodzio z Pcimia? dane zbyt płynne


Kojarze Adasia z Gliwic:p 169 cm i wygląd piłeczki :p

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Anna19803
Anna19803
  11 czerwca 2019

Tego niewiem,prawdopodobnie fugurowal pod innymi nickami

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  24 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Kojarze Adasia z Gliwic:p 169 cm i wygląd piłeczki :p


omg, za co masz "banana"?
może to zemsta tego Adasia z Gliwic? trzymaj rękę na pulsie, to niewinne 169 cm o wyglądzie piłeczki może okazać się koniem trojańskim, bądź czujna

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  24 czerwca 2019
BabaxJaga
BabaxJaga: może to zemsta tego Adasia z Gliwic? trzymaj rękę na pulsie, to niewinne 169 cm o wyglądzie piłeczki może okazać się koniem trojańskim, bądź czujna

d83dde02
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  24 czerwca 2019

@MGTOW
towarzyszu Łyner, ostatni będą pierwszymi

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

MARIK1980
Posty: 4 (po ~208 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
MARIK1980
  25 czerwca 2019

Każdy kij ma dwa końce... wiekszosc kobiet na początku jest miła a po czasie jeszcze Cię zejdzie że żałujesz jej 30zl na mleko dla dziecka lub ratę kredytu. Czy w realu jest inaczej... Nie trać nadzieji i szukaj do skutku.

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  25 czerwca 2019
MARIK1980
MARIK1980: jeszcze Cię zejdzie że żałujesz jej 30zl na mleko dla dziecka


Facet powinien zarabiać tyle, aby kobieta nie musiała martwić się że brakuje jej na mleko dla dziecka. Jasne facet na ogół zarabia więcej niż kobieta, i kobieta też powinna pracować, a nie siedzieć w domu i liczyć na "pińset" i państwo.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

MARIK1980
Posty: 4 (po ~208 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
MARIK1980
  25 czerwca 2019

No odebrałaś to jak sobie uznałas,post dotyczy osób tutaj poznanych. Autorka postu zapytała jak rozpoznać drania który ma zone...i ciężko rozpoznać tak samo jak naciagaczki na ratę bo mieszkanie zabiorą czy właśnie że na mleko brakuje.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  25 czerwca 2019
MARIK1980
MARIK1980: No odebrałaś to jak sobie uznałas,post dotyczy osób tutaj poznanych. Autorka postu zapytała jak rozpoznać drania który ma zone...i ciężko rozpoznać tak samo jak naciagaczki na ratę bo mieszkanie zabiorą czy właśnie że na mleko brakuje.

To że ktoś daje się naciągnąć , to juz jego naiwność. Najbardziej mnie rozsmieszją faceci, ktorzy wypisują na forum , ze trafili na oszustkę ktorej wyslali kase poeiedzmy na leczenie matki, a potem sie dowiedzieli ze matka zdrowa, a on jest jednym z kilku naiwnych.
MARIK1980
Posty: 4 (po ~208 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
MARIK1980
  25 czerwca 2019

Naiwna można nazwać kobietę która coś poczuje i zakochać się a facet okazuje się dranie i mężem.... pomyliłaś sobie naiwność z czymś innym,a z podejściem że każdy to oszust to można już się wieszać. Są oszuści i Ci co na poważnie szukają związku,kiedy odpowiednie osoby się spotkają to nie wiemy.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  25 czerwca 2019
MARIK1980
MARIK1980: Naiwna można nazwać kobietę która coś poczuje i zakochać się a facet okazuje się dranie i mężem.... pomyliłaś sobie naiwność z czymś innym,a z podejściem że każdy to oszust to można już się wieszać. Są oszuści i Ci co na poważnie szukają związku,kiedy odpowiednie osoby się spotkają to nie wiemy.

Odniosłam sie do Twojego wpisu jedynie. Czytaj ze zrozumieniem 😊
MARIK1980
Posty: 4 (po ~208 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
MARIK1980
  25 czerwca 2019

To czego nie zrozumiałem?

KurlitS
KurlitS
  25 czerwca 2019

Cholera szukam i nie wiem jak usunąć tutaj konto tu jest patologia i jeden burdel dajcie znać

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  25 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Cholera szukam i nie wiem jak usunąć tutaj konto tu jest patologia i jeden burdel dajcie znać

W dziale "fotka" są info
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  25 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Cholera szukam i nie wiem jak usunąć tutaj konto tu jest patologia i jeden burdel dajcie znać

Najedź kursorem na swoją miniaturkę i Ustawienia/Konto i na samym dole jest link: https://fotka.com/ustawienia/konto_usun Nie można tego znaleźć w aplikacji mobilnej.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.