Bozena1968
Bozena1968
  31 maja 2019 (pierwszy post)

Jak Sobie kobiety tu radzicie z takimi oszustami? Klamcami, to juz jakas zaraza jest..

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  6 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
anfet4minka
anfet4minka: Mnie bardziej dobijają faceci dobijający się do mężatek o! Te członki i inne gałązki mogli by pokazywać takim co chcą

Oni nawet nie patrzą na opis , a jesli juz zauważą, że męzatka to i tak sobie uroją , ze na pewno mąz jej nie zaspokaja i szuka tu sexu, bo przeciez po to jest ten portal
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  6 czerwca 2019

Tak, i to ten smutny obraz. Nie każdy szuka tu przygód. Nie każdy jest samotny. Może po prostu spędzają tak czas wolny. Odstresowują się czytają co ciekawego ludzie tu wymyślą.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  6 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Tak, i to ten smutny obraz. Nie każdy szuka tu przygód. Nie każdy jest samotny. Może po prostu spędzają tak czas wolny. Odstresowują się czytają co ciekawego ludzie tu wymyślą.

Ale nie przegadasz. Oni wiedzą lepiej, ze tu ludzie szukają tylko do sexu i koniec
lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  6 czerwca 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: lovehardcorove: bo dzięki temu poznałam wspaniałe osoby :) A ludzie których znałaś wcześniej nie byli wspaniali ?


Nie, nie byli :)

lovehardcorove

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  6 czerwca 2019
lovehardcorove
lovehardcorove: Nie, nie byli :)

A co Ci mają takiego czego tamci nie mieli?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  6 czerwca 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: lovehardcorove: Nie, nie byli :) A co Ci mają takiego czego tamci nie mieli?


Długo by opowiadać :)

lovehardcorove

oam
oam
  6 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Nie każdy szuka tu przygód. Nie każdy jest samotny. Może po prostu spędzają tak czas wolny. Odstresowują się czytają co ciekawego ludzie tu wymyślą.
Otóż to, szkoda że nie każdy myśli w ten sposób...
piekloWgDantego
piekloWgDantego: A co Ci mają takiego czego tamci nie mieli?
Z reguły lepiej sie rozmawia z kimś zupełnie obcym niż z kimś kogo sie zna, aż powstaje taka więź, relacja że nie idzie sie nie spotkać :D
lovehardcorove
lovehardcorove: trochę czasu na pewno na to poświęciłam, ale jestem z tego dumna, bo dzięki temu poznałam wspaniałe osoby :)
Ahh grupy, grupy.. Kiedy ja ostatnio należałam do takiej w których Ty jesteś.. Aż nie pamiętam, z 9 lat temu może i też swoją miałam :rotfl: Oddałam i nie wiem co sie z nią stało.
oam
oam
  6 czerwca 2019
lovehardcorove
lovehardcorove: Długo by opowiadać :)

Dawaj! :D
lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  6 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: lovehardcorove: Długo by opowiadać :) Dawaj! :D


Co do spotkań to u Nas już w grupie to tradycja :D

lovehardcorove

oam
oam
  6 czerwca 2019
lovehardcorove
lovehardcorove: Co do spotkań to u Nas już w grupie to tradycja :D
A jak to u was wygląda, umawiacie sie na kilka godzin, taki zlot czy wspólne wypady na kilka dni?
lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  6 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: lovehardcorove: Co do spotkań to u Nas już w grupie to tradycja :DA jak to u was wygląda, umawiacie sie na kilka godzin, taki zlot czy wspólne wypady na kilka dni?


Na początku bywało to na cały dzień, z czasem to za mało i wygląda to że zjeżdżamy się w piątek a wracamy w poniedziałek :D

lovehardcorove

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  6 czerwca 2019
lovehardcorove
lovehardcorove: Długo by opowiadać :)

Pewnie tak ,ale musi być coś szczególnego ,coś co można wyrazić jednym słowem.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  7 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie do konca masz racje, ze pisząc w necie nie ponosisz żadnej odpowiedzialnosci.

Nie ponoszę.
Konto usunięte
Konto usunięte: I juz tymbardziej nie jestes aninimowy.

Jestem.

Wystarczy logować się przez Thora i kraść zdjęcia z instagrama. Jeśli ktoś chce to nie ma najmniejszego problemu.
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wystarczy logować się przez Thora i kraść zdjęcia z instagrama. Jeśli ktoś chce to nie ma najmniejszego problemu.


żaden shell nie uchroni Cię przed znalezieniem adresu.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Nie do konca masz racje, ze pisząc w necie nie ponosisz żadnej odpowiedzialnosci. Nie ponoszę.Przeczytajmojopis: I juz tymbardziej nie jestes aninimowy. Jestem. Wystarczy logować się przez Thora i kraść zdjęcia z instagrama. Jeśli ktoś chce to nie ma najmniejszego problemu.

Tu tez byl jeden "anonimowy" pedofil. Zglosilam sprawe na policji i po 3 dniach ustalili BEZ PROBLEMU jego dane i sprawą zająl sie wydz.kryminalny. To moj drogi , nie te czasy 😉
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.