Bozena1968
Bozena1968
  31 maja 2019 (pierwszy post)

Jak Sobie kobiety tu radzicie z takimi oszustami? Klamcami, to juz jakas zaraza jest..

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  31 maja 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Jak któryś jest miły i uprzejmy tzn ,że żonaty.😂

Ja mam napisane że jestem zajęty ale babom to w ogóle nie przeszkadza. Głosują, piszą, odwiedzają ciągle, chcą się spotkać.
lovehardcorove
lovehardcorove: Można mieć tu konto z zupełnie innych powodów :D

Moderatorzy nie mają łatwo.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  31 maja 2019

Ale przeciez to nie jest portal matrymonialny, zeby osobom zamężnym nie wypadało tu być.

oam
oam
  31 maja 2019
Bozena1968
Bozena1968: Wlasnie, ja tez mialam bardzo przykra przygode, byl zafascynowany, a ma inne profile, odkrylam I wyslalam.. Cisza, nie dosc ze zonaty sie okazal, to podryw na calego
widzisz, a ten Pan był szczery zakładając swój temat. :D
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  1 czerwca 2019

Przypomnial mi sie dowcip 😂 - Jestes singlem ?
-Tak
-A twoja żona o tym wie ?

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  1 czerwca 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: Ja mam napisane że jestem zajęty ale babom to w ogóle nie przeszkadza. Głosują, piszą, odwiedzają ciągle, chcą się spotkać.

Widocznie nie jesteś dla nich miły i uważają ,że podpis to tylko blef.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  1 czerwca 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Jesteś w błędzie każdy w związku kto tutaj jest ,automatycznie jest draniem.


Ja tam się nie uważam za taką osobę :D

lovehardcorove

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  1 czerwca 2019
lovehardcorove
lovehardcorove: Ja tam się nie uważam za taką osobę :D

Uzasadnij dlaczego?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  1 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: za 18 kwietnia 4787
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Widocznie nie jesteś dla nich miły i uważają ,że podpis to tylko blef.

Oczywiście to nie są częste przypadki. Większość osób nie czyta nawet co jest napisane na profilu. Ale zdarzyła się nawet pani która chciała zdradzić męża.

Bozena1968
Bozena1968: Jak rozpoznac drania


Miała ledwo rozpoznawalną twarz żeby nikt znajomy jej nie rozpoznał.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  1 czerwca 2019

Coraz popularniejszy jest sex bez zobowiązan, nawet małżenstwa żyją w wolnym związku. Nieraz mi sie zdarzylo, ze facet szukał do 3ta z zoną lub twierdzi ze żona tez sie spotyka z facetami bo tak im obojgu pasuje. Chyba większosc osób traktuje ten portal jako społecznościowo - randkowy, niż konkretnie do poznania drugiej połowy.

lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  1 czerwca 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: lovehardcorove: Ja tam się nie uważam za taką osobę :D Uzasadnij dlaczego?


Ponieważ nie szukam tu przygód czy romansów :lol:
Mam tu konto ze względu na swoją grupę ! :)

lovehardcorove

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  1 czerwca 2019
lovehardcorove
lovehardcorove: piekloWgDantego: lovehardcorove: Ja tam się nie uważam za taką osobę :D Uzasadnij dlaczego?Ponieważ nie szukam tu przygód czy romansów Mam tu konto ze względu na swoją grupę ! :)

A jak sobie radzisz z zdesperowanymi facetami, którzy nie rozmumieją że mozna tu być i nie szukać sexu ? Ja trafiam na takich , którzy na siłę mi wmawiają, ze inaczej by mnie tu nie bylo
lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  1 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: lovehardcorove: piekloWgDantego: lovehardcorove: Ja tam się nie uważam za taką osobę :D Uzasadnij dlaczego?Ponieważ nie szukam tu przygód czy romansów Mam tu konto ze względu na swoją grupę ! :) A jak sobie radzisz z zdesperowanymi facetami, którzy nie rozmumieją że mozna tu być i nie szukać sexu ? Ja trafiam na takich , którzy na siłę mi wmawiają, ze inaczej by mnie tu nie bylo


Jak sobie radzę? Normalnie :)
Nie czytam tych wszystkich durnych wiadomości i nie odpisuję na bezwartościowe wiadomości na pw tylko od razu je usuwam, odpisuję tylko osobom z grupy ewentualnie tu znajomym takim stałym swoim i mam spokój :)

lovehardcorove

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  1 czerwca 2019
lovehardcorove
lovehardcorove: ?Ponieważ nie szukam tu przygód czy romansów Mam tu konto ze względu na swoją grupę ! :)

I o czym tam prawicie w tej grupie?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  1 czerwca 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: lovehardcorove: ?Ponieważ nie szukam tu przygód czy romansów Mam tu konto ze względu na swoją grupę ! :) I o czym tam prawicie w tej grupie?


W zasadzie to o wszystkim, zgrana ekipa przyjaciół :)
Widujemy się oczywiście i znamy realnie :)

lovehardcorove

PiotrSzendzielorz
PiotrSzendzielorz
  1 czerwca 2019

jestem żonaty 30 lat ale seksu zero żona twierdzi że z tego wyrosła już a mi się chce

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.