Kinomaniakkk
Kinomaniakkk
  12 maja 2019 (pierwszy post)

Mezatki zmeczone obowiazkami codziennymi

Danielove2508
Posty: 7 (po ~95 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
wpis jest ukryty
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  12 maja 2019

Tu sponsoring nie jest mile widziany, poza tym to nie ten dział

Sigmund
Sigmund
  12 maja 2019
Danielove2508
Danielove2508: Szukam chętnych mężatek do seksu oralno-analnego w każdym wieku . Możliwość zasponsorowania spotkania z mojej strony

Jak widzę posiadasz kolegów, daj im obrączki na palce a resztę już sobie dopowiedz.
Ile to śmiecia do utylizacji ten świat posiada. Kopałbym po mordzie, chociaż buta trochę żal. :(
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  12 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Danielove2508: Szukam chętnych mężatek do seksu oralno-analnego w każdym wieku . Możliwość zasponsorowania spotkania z mojej strony Jak widzę posiadasz kolegów, daj im obrączki na palce a resztę już sobie dopowiedz. Ile to śmiecia do utylizacji ten świat posiada. Kopałbym po mordzie, chociaż buta trochę żal. :(

Juz Cię lubię 😂
Sigmund
Sigmund
  12 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Juz Cię lubię 😂

Po trzech zdaniach nie da się człowieka polubić. I nie da się czegoś takiego po nich stwierdzić.
Lubią to mnie bany...
Nie trawię ludzkiego zbydlęcenia, co poradzisz. :(
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  12 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Juz Cię lubię 😂 Po trzech zdaniach nie da się człowieka polubić. I nie da się czegoś takiego po nich stwierdzić. Lubią to mnie bany... Nie trawię ludzkiego zbydlęcenia, co poradzisz. :(

Oj , przeciez to była poniekąd przenosbia. Chcialoby sie dac "👍" ale midziki traktuja to jako nabijanie postow i banują mnie za to bez konca 😜
Sigmund
Sigmund
  12 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj , przeciez to była poniekąd przenosbia.

Poniekąd zdawałem sobie z tego sprawę.
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcialoby sie dac "👍" ale midziki traktuja to jako nabijanie postow i banują mnie za to bez konca 😜


Daj ludziom trochę władzy i zaraz im odbija. Niektórzy powinni zamiast moda dostać jakieś skierowanie do psychiatry i poleczyć swoje zaburzenia....
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  12 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Oj , przeciez to była poniekąd przenosbia. Poniekąd zdawałem sobie z tego sprawę. Przeczytajmojopis: Chcialoby sie dac "👍" ale midziki traktuja to jako nabijanie postow i banują mnie za to bez konca 😜 Daj ludziom trochę władzy i zaraz im odbija. Niektórzy powinni zamiast moda dostać jakieś skierowanie do psychiatry i poleczyć swoje zaburzenia....

Hm...ale na to nie ma rady. Powiesz swoje zdanie , to wpis usuwaja i dają bana.
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  13 maja 2019

Ręce mi opadły. Tu jakieś nawiedzony, tam tani sponsoring. Poza tym nie każda mężatka jest zmęczona obowiązkami domowymi. Ja to ogólnie lubię, szkoda że mam na to tak mało czasu po pracy.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Pure4
Pure4
  13 maja 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Kinomaniakkk
Kinomaniakkk: Mezatki zmeczone obowiazkami codziennymi


Oj tam, nie jest tak źle.

Konto usunięte
Konto usunięte: Powiesz swoje zdanie , to wpis usuwaja i dają bana.

:wtf:
Warto zgłaszać takie rzeczy do fp i zażądać wyjaśnień.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 maja 2019

Pure4 , naprawde myslisz ze nie zglaszam ????

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 maja 2019

Odp.jest "sprawdzimy i zajmoemy sie tym" A w efekcie modzi i admini , niektorzy wykazujący wrecz jakies zaburzenia ( jak wspomnial ktos inny w innym temacie) dalej robią co chcą, łamiąc nawet regulamin

Pure4
Pure4
  13 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A w efekcie modzi i admini , niektorzy wykazujący wrecz jakies zaburzenia ( jak wspomnial ktos inny w innym temacie) dalej robią co chcą, łamiąc nawet regulamin
:szok:
Chyba zbyt rzadko tutaj przychodzę, nie zauważyłam czegoś takiego. Ale aż się przyjrzę, bo tak być nie może :nie:
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 maja 2019

Przejrzyj, moze zauwazysz. Chociazby moj remat w dziale 'fotka' gdzie poruszylam taki temat i zostal zamkniety przez jedną Panią, ktorej przeszkadza polowa mioch wpisow. Mimo jasnych wyjasnien, pokazania mi gdzie zlamalam regulamin itd.nie uzyskalam wyjasnien.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 maja 2019

Mimo jasnych prósb mialo byc - eh ten slownik i literówki 😒

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.