Ziemia
Ziemia
  1 maja 2019 (pierwszy post)

Piję colkę, jem pringelsy, a Wy?

JuIia
JuIia
  12 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak kobieta zaczyna się pałętać to coś złego wróży tak więc uważaj na siebie

E tam, na urlopie sobie siedzę do 20 maja i trochę mi się nudzi ^
GRADEK83
GRADEK83
  12 maja 2019
JuIia
JuIia: E tam, na urlopie sobie siedzę do 20 maja i trochę mi się nudzi ^

Macierzyński ? Chłopiec czy Dziewczynka ? :P
A mówią że inteligentni ludzie się nie nudzą XD
JuIia
JuIia
  12 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Macierzyński ? Chłopiec czy Dziewczynka ? :P A mówią że inteligentni ludzie się nie nudzą XD

Nie powiłam jeszcze kaszojada xD Ale spokojnie, już znalazłam sobie zajęcie na jakąś godzinę więc tragedii nie ma.
GRADEK83
GRADEK83
  12 maja 2019
JuIia
JuIia: Nie powiłam jeszcze kaszojada xD

No to na co ten twój Janusz czeka :D Jeżu malusieńki tam już pewnie rodzice tupią ze dziadkami chcieli by zostać :D
JuIia
JuIia: Ale spokojnie, już znalazłam sobie zajęcie na jakąś godzinę więc tragedii nie ma

CO kobiecie może zająć godzinkę ? Pranie gotowanie prasowanie czy oglądanie gry o tron hmy :woot: :P
JuIia
JuIia
  12 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No to na co ten twój Janusz czeka :D Jeżu malusieńki tam już pewnie rodzice tupią ze dziadkami chcieli by zostać :D CO kobiecie może zająć godzinkę ? Pranie gotowanie prasowanie czy oglądanie gry o tron hmy :P

To kwestia tego że głównie to ja nie chcę :D
Poszłam umyć motor bo był brudny xD
GRADEK83
GRADEK83
  12 maja 2019
JuIia
JuIia: To kwestia tego że głównie to ja nie chcę :D

Kiedyś było prościej jak kobieta nie chciała dostała pałką w łeb i za kudły zaciągało się do jaskini....eh a niby ewolucja poszła do przodu :D Jak tak dalej pójdzie to wyginiemy jak Muminki czy jakieś smerfy.
JuIia
JuIia: Poszłam umyć motor bo był brudny xD

W Niedziele się nie pracuje ! A kysz! :ziober2:
JuIia
JuIia
  13 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś było prościej jak kobieta nie chciała dostała pałką w łeb i za kudły zaciągało się do jaskini....eh a niby ewolucja poszła do przodu :D Jak tak dalej pójdzie to wyginiemy jak Muminki czy jakieś smerfy. W Niedziele się nie pracuje ! A kysz!

Mój ukochany nie narzeka, aż tak stara jeszcze nie jestem, mam trochę czasu 😏
A mycie to nie praca, od pracy odpoczywam jak narazie! 😜
GRADEK83
GRADEK83
  13 maja 2019
JuIia
JuIia: Mój ukochany nie narzeka, aż tak stara jeszcze nie jestem, mam trochę czasu

Ty to chyba już 30lat masz to jak by nie było ostatni gwizdek :D
JuIia
JuIia: A mycie to nie praca, od pracy odpoczywam jak narazie!

Ta majówka deszczowa więc pewnie za wiele tym motorkiem nie pojeździ ...

Pozdrów tam tego twojego Rycerz niekoniecznie zakutego... XD O ile to wciąż ten sam co kiedyś :ziober2: Trochę się zawiodłem na nim myślałem że bardziej jurny hehe no ale najwyraźniej to ty tam rządzisz ...bo i takie układy partnerskie bywają :P
JuIia
JuIia
  13 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty to chyba już 30lat masz to jak by nie było ostatni gwizdek :D Ta majówka deszczowa więc pewnie za wiele tym motorkiem nie pojeździ ... Pozdrów tam tego twojego Rycerz niekoniecznie zakutego... XD O ile to wciąż ten sam co kiedyś Trochę się zawiodłem na nim myślałem że bardziej jurny hehe no ale najwyraźniej to ty tam rządzisz ...bo i takie układy partnerskie bywają :P

Jeszcze nie mam 😟

Jeżeli chodzi Ci o Jacka to nie jestem z nim od jakichś 4 lat 🤣
GRADEK83
GRADEK83
  13 maja 2019
JuIia
JuIia: Jeżeli chodzi Ci o Jacka to nie jestem z nim od jakichś 4 lat 🤣

Byłaś wolna i nic nie powiedziałaś :and: tyle przegrać... Myślałem że z Jacusiam jeszcze siedzisz no ale skoro nie to tego nowego to nie znam...Jacek pewnie już by zmajstrował małego Janusza lub Grażynkę XD... no ale skoro ci się nie śpieszy to kto wie z kim tak naprawdę będziesz miała Bobasa... o ile jesteś płodna bo i tak może być... Tylko to już nie mój biznes dla tego nie drażę tematu bo nie wiem jak jest :P Dodaj zdjęcia muszę zaktualizować fap folder :ziober2:
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  14 maja 2019

Julia, ja bym tego tak na potem nie zostawiała :) Sama jestem przykładem - potem i dziś wiem że trzeba było jednak działać może wcześniej. No ale najpierw była edukacja, potem dobra praca, potem własne m, a potem 3 lata zajęło spłodzenie dziedzica. Potem często okazuje się że jednak nie wiesz na co chorujesz, a zdrowi są tylko Ci co się nie badają, potem tylko walczysz z czasem i ze swoimi czarnymi myślami. Nie mniej życzę Ci żebyś nie doświadczyła potem, bo to na prawdę ma wpływ na psychikę.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

GRADEK83
GRADEK83
  14 maja 2019

Myślę że 30lat to taki wiek gdzie już czasu mniej jak więcej...zwłaszcza że bywa i tak że menopauza coraz to wcześniej u kobiet się pojawia ...tabletki antykoncepcyjne śmieciowe genetycznie modyfikowane żarcie do tego dodać zatrute środowisko i stres...no ale jak to kiedyś ktoś mądry powiedział nie każdy jest powołany do tego aby zostać ojcem albo matką.

JuIia
JuIia
  14 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Byłaś wolna i nic nie powiedziałaś tyle przegrać... Myślałem że z Jacusiam jeszcze siedzisz no ale skoro nie to tego nowego to nie znam...Jacek pewnie już by zmajstrował małego Janusza lub Grażynkę XD... no ale skoro ci się nie śpieszy to kto wie z kim tak naprawdę będziesz miała Bobasa... o ile jesteś płodna bo i tak może być... Tylko to już nie mój biznes dla tego nie drażę tematu bo nie wiem jak jest :P Dodaj zdjęcia muszę zaktualizować fap folder


Nawet gdybym była nadal wolna to nie szukałabym faceta w internetach (w klubach też nie bo nie chodzę 😶) drugi raz w to gówno nie weszłabym 🤣

Nie wiem czy zmajstrował czy nie, kompletnie nie interesuje mnie jego życie 😶 Aczkolwiek współczuję jeżeli taka sytuacja miała miejsce xD

A bobasa będę miała - z moim mężem :D
I zdjęć nie dodam, nie potrzebuję aby mnie oglądano na fotce iks dr

Ale mogę Ci pokazać siebie na koniu, chyba że nie umiem już dodawać zdjęć xD
JuIia
JuIia
  14 maja 2019

A jednak umiem xD

GRADEK83
GRADEK83
  14 maja 2019
JuIia
JuIia: drugi raz w to gówno nie weszłabym 🤣

Ale że jak gówno że o ten internet czy o klub się rozchodziło... Myślałem że Jacka na studiach poznałaś czy sam nie wiem...nigdy aż tak nie wnikałem a i może lepiej :P
JuIia
JuIia: Nie wiem czy zmajstrował czy nie, kompletnie nie interesuje mnie jego życie

Czyli rozstanie było nagłe i rozpaczliwe no bywa i tak ale ponoć aby natrafić na tą jedyną miłość trzeba trochę poszukać... nie znam się na miłości raczej.
JuIia
JuIia: A bobasa będę miała - z moim mężem :D

AHAAAAA czekasz z tym do ślubu... teraz te związki takie frywolne trochę tak więc nic na siłę... najpierw Cywilny albo tylko taki ;P
JuIia
JuIia: I zdjęć nie dodam, nie potrzebuję aby mnie oglądano na fotce iks dr

Moja szkoła te co mam wystarczą mi :D hehe Jak kogoś się śledzi to wystarczy wejść na FBka... całe szczęście że go nie mam TYLE WYGRAĆ :D
JuIia
JuIia: Ale mogę Ci pokazać siebie na koniu, chyba że nie umiem już dodawać zdjęć xD

Przypomniała mi się ta reklama "Siedzę na koniu" :D
Ja się cykam koni jeszcze by mnie ugryzł albo kopnął w ryj i zgon niebezpieczne i nieprzewidywalne stworzenia :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.