martinakrk
martinakrk
  19 lutego 2014 (pierwszy post)

Witajcie, Spędziłem ostatnie dwa tygodnie na portalu randkowym fotka.pl. Założyłem tak lewe konto jako studentka Marta. Byłem ciekaw jak zachowują się typowi faceci i jednym słowem - MASAKRA. Zainteresowanych odsyłam na:
http://www.mrkfashion.pl/2014/02/jak-podrywaja-na-fotkapl.html

Są tam screen`y wiadomości, a więc to co otrzymuje przeciętnie wyglądająca kobieta na tym portalu.

karusia19
karusia19
  6 marca 2014
no tak zgadzam sie z toba :)
zioolek1979
Posty: 39 (po ~115 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
zioolek1979
  6 marca 2014

nooo ale troszkę odbiegliśmy od głównego tematu hehe

Styleoo
Styleoo
  6 marca 2014

Ten link działa:
http://www.mrkpassion.pl/2014/02/jak-podrywaja-na-fotkapl.html

karusia19
karusia19
  6 marca 2014

zioolek1979 owszem troszke temat zboczył na inny tor ;P

romsiaa
romsiaa
  8 marca 2014
zioolek1979
zioolek1979: karusia19: prawda jest taka ze dzis jestes a jutro Cie nie ma... zycie jesy zbyt krotkie by przejmowac sie problemami innych lub innymi typu sponsoring itp. żyjmy tym co jest dzis i tym co zdobylismy w zyciu dziekujmy tym ktorzy z nami sa i nas wspieraja w tych gorszych chwilach;) Ci co wspierają to przyjaciele :)


czasem zostawiają w potrzebie ...:)
karusia19
karusia19
  8 marca 2014

owszem nie mowie że nie, ale takich prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie;)

romsiaa
romsiaa
  8 marca 2014

jeśli komuś na prawdę zależy na przyjaźni to nigdy nie zostawi i nie zrobi czegoś okropnego...:) dlatego takich przyjaciół "szukać trzeba ze świeczką"

karusia19
karusia19
  9 marca 2014

tylko teraz takich znależć ze świeczka nie jest tak łatwo ;(

zioolek1979
Posty: 39 (po ~115 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
zioolek1979
  9 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: zioolek1979: karusia19: prawda jest taka ze dzis jestes a jutro Cie nie ma... zycie jesy zbyt krotkie by przejmowac sie problemami innych lub innymi typu sponsoring itp. żyjmy tym co jest dzis i tym co zdobylismy w zyciu dziekujmy tym ktorzy z nami sa i nas wspieraja w tych gorszych chwilach;) Ci co wspierają to przyjaciele :) czasem zostawiają w potrzebie ...:)


Czasem.......... nikt nie mówi że przyjaciel jest na każde nasze zawołanie. Może być tak, przyjaciel też w danym momencie ma ważniejsze priorytety. Jeden przyjaciel nie zawsze jest lekarstwem na wszystkie nasze problemy. Zresztą kto powiedział, że przyjaciel jest tylko do załatwiania problemów? Przyjacielowi ufasz i możesz z nim prawie wszystko....
karusia19
karusia19
  10 marca 2014

zgadzam sie z kolegą ma zupełną racje w koncu przyjaciel tez ma swoje życie ;)

romsiaa
romsiaa
  10 marca 2014

nie mówię, że nie :)

karusia19
karusia19
  10 marca 2014

kazdy to inaczej odbiera ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.