martinakrk
martinakrk
  19 lutego 2014 (pierwszy post)

Witajcie, Spędziłem ostatnie dwa tygodnie na portalu randkowym fotka.pl. Założyłem tak lewe konto jako studentka Marta. Byłem ciekaw jak zachowują się typowi faceci i jednym słowem - MASAKRA. Zainteresowanych odsyłam na:
http://www.mrkfashion.pl/2014/02/jak-podrywaja-na-fotkapl.html

Są tam screen`y wiadomości, a więc to co otrzymuje przeciętnie wyglądająca kobieta na tym portalu.

ZacnyUser
ZacnyUser
  20 lutego 2014

zatwierdzam i polecam

zioolek1979
Posty: 39 (po ~115 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
zioolek1979
  21 lutego 2014

Grubo....
Teraz jakiś małolat założy konto i będzie zbierał doładowania hehe

ZacnyUser
ZacnyUser
  21 lutego 2014
zioolek1979
zioolek1979: założy konto i będzie zbierał

ale tak robią od kilku lat już tutaj.

sam sobie doładowałem telefon kilka razy
zioolek1979
Posty: 39 (po ~115 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
zioolek1979
  21 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: zioolek1979: założy konto i będzie zbierał ale tak robią od kilku lat już tutaj.sam sobie doładowałem telefon kilka razy


jak ktoś naiwny hehe
wesolaja
Posty: 2 (po ~22 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wesolaja
  23 lutego 2014

heh...masakra...

zatańcz ze mną:)

karusia19
karusia19
  23 lutego 2014

szkoda sie wypowiadac na temat jak faceci tu podrywaja dziewczyny ;P

voiceofyourhea
Posty: 2 (po ~46 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
voiceofyourhea
  25 lutego 2014
karusia19
karusia19: szkoda sie wypowiadac na temat jak faceci tu podrywaja dziewczyny ;P


Dokładnie szkoda słów na to jak faceci podrywają dziewczyny.
romsiaa
romsiaa
  25 lutego 2014

to nawet nie jest podobne do ''podrywu''..
śmieszne jest również to , że ''Dojrzali '' mężczyźni szukają względów u o wiele młodszych od siebie kobiet.. ;p
Wy też tak uważacie ? ;p

karusia19
karusia19
  25 lutego 2014

tak ja tez tak uważam to jest żenujące po prostu ;P

romsiaa
romsiaa
  25 lutego 2014

Dokładnie !
takie ''Akcje'' irytują ..:)
lub te "Sex oferty" to też jest obleśne..
nie rozumiem ludzi, którzy godzą się na takie propozycje, a szczególnie młodym Kobietom.
Ci panowie równie dobrze mogliby pójść do Agencji towarzyskich które z pewnością im nie odmówią
Dobrze Mówię ?:) ;p

karusia19
karusia19
  26 lutego 2014
bardzo dobrze mowisz ;) ale oni mysla ze w tym wieku laski ktore sa w mlodym wieku sa tak glupie i naiwne. Ze dadza sie im podejsc i je wykorzystaja... ale my na szczescie myslimy logicznie i takim jak oni sie nie dajemy :-D
zioolek1979
Posty: 39 (po ~115 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
zioolek1979
  26 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie ! takie ''Akcje'' irytują ..:) lub te "Sex oferty" to też jest obleśne.. nie rozumiem ludzi, którzy godzą się na takie propozycje, a szczególnie młodym Kobietom. Ci panowie równie dobrze mogliby pójść do Agencji towarzyskich które z pewnością im nie odmówią Dobrze Mówię ?:) ;p


Myślisz, że ktoś się godzi?
karusia19
karusia19
  26 lutego 2014

zioolek1979]Myślisz, że ktoś się godzi?
oczywiście ze tak napewną są takie dziewczyny bo nie wierze w to zeby wszystkie były takie grzeczne , ale mam nadzieje ze to juz rzadkość... takich dziewczyn....

romsiaa
romsiaa
  27 lutego 2014
zioolek1979
zioolek1979: romsiaa: Dokładnie ! takie ''Akcje'' irytują ..:) lub te "Sex oferty" to też jest obleśne.. nie rozumiem ludzi, którzy godzą się na takie propozycje, a szczególnie młodym Kobietom. Ci panowie równie dobrze mogliby pójść do Agencji towarzyskich które z pewnością im nie odmówią Dobrze Mówię ?:) ;p Myślisz, że ktoś się godzi?


uuu.. wiele dziewczyn po takich incydentach trafia na pierwsze strony gazet xd ze niby zostaly zgwalcone.. tak na prawde same sie wpakowały w to gówno.. same narobily sobie tego godząc się na spotkania z mężczyznami z takich komunikatorów jak facebook, nk i fotka.. itd itp.
później ściemniają ,że nigdy nikogo nie chciały w ten sposób poznac.. i myślę też ,że często godzą się na te spotkania dla pieniędzy xd
Ale to moje zdanie na ten temat..
jak mówiła karusia19]
-rozsądne Młode dziewczyny mają jeszcze mózgi i nawet nie odpowiadają lub spławiają takich ludzi :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.