martinakrk
martinakrk
  19 lutego 2014 (pierwszy post)

Witajcie, Spędziłem ostatnie dwa tygodnie na portalu randkowym fotka.pl. Założyłem tak lewe konto jako studentka Marta. Byłem ciekaw jak zachowują się typowi faceci i jednym słowem - MASAKRA. Zainteresowanych odsyłam na:
http://www.mrkfashion.pl/2014/02/jak-podrywaja-na-fotkapl.html

Są tam screen`y wiadomości, a więc to co otrzymuje przeciętnie wyglądająca kobieta na tym portalu.

karusia19
karusia19
  28 lutego 2014
zioolek1979 dobrze mowisz bo niektore dziewczyny no niestety same sie pakuja w te sprawy. Ale tez do konca sie z toba nie zgodze bo niektorzy faceci na sile wezma dziewczyne i np. Ja zgwalca
zioolek1979
Posty: 39 (po ~115 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
zioolek1979
  28 lutego 2014

Nie żebym bronił ich, ale mamy XXI wiek i szukanie kogoś przez Internet to jest normalka. W czasach kiedy nie było Internetu ludzie wychodzili z domów by kogoś zapoznać. Dziś większość jest na tyle leniwa że nie piszą do siebie od serca tylko kopiują, wklejają, albo przesyłają dalej wiadomości.
Zakochują się w osobach co ich na żywe oczy nie widzieli, piszą, wysyłają zdjęcia a na koniec okazuje się że dziewczyna ma na imię Marian.

karusia19
karusia19
  28 lutego 2014

hehe no tak tu masz racje zgadzam się ;) Oj tak kiedys były zupelnie inne czasy ludzie bez siebie zyc nie mogli spotykali sie jak tylko mogli i poznawali na imprezach czy przy kazdej innej okazji wychodzac z domu. Teraz mało kto wierzy ze jak wyjdzie do ludzi to spotka gogos w swoim typie lub guscie dlatego zakladaja konta na takich portalach gdzie po pewnym czasie wychodzi prawda na jaw ze dziewczyna jest jednak chlopakiem lub na odwrot...

zioolek1979
Posty: 39 (po ~115 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
zioolek1979
  4 marca 2014

Jaki to musi być desperat skoro go nawet nie chcą na portalach erotycznych.

romsiaa
romsiaa
  4 marca 2014

pomimo tego , że mamy XXI wiek, wyostrzone prawo , wiecej możliwości by kogoś się pozbyć, np. zabojstwo ,więzienie ..
Mój pogląd na sprawę jest taki ,że nie powinny się dziać takie rzeczy.. to przechodzi ludzkie pojęcia..przykład gwałtu:
jak myślicie ?, Dlaczego młodzi ludzie zabijają się..?
powód jest jeden , mają mnóstwo problemów z którymi nie potrafią sobie poradzić a samobójstwo to jedno wyjście..:)

olacia344
olacia344
  4 marca 2014

ja spławiam bo to jest chore i tyle no ale co zrobic z nimi nic się nie da jak spławić olać i tyle

zioolek1979
Posty: 39 (po ~115 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
zioolek1979
  4 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: pomimo tego , że mamy XXI wiek, wyostrzone prawo , wiecej możliwości by kogoś się pozbyć, np. zabojstwo ,więzienie ..Mój pogląd na sprawę jest taki ,że nie powinny się dziać takie rzeczy.. to przechodzi ludzkie pojęcia..przykład gwałtu:jak myślicie ?, Dlaczego młodzi ludzie zabijają się..?powód jest jeden , mają mnóstwo problemów z którymi nie potrafią sobie poradzić a samobójstwo to jedno wyjście..:)

To jest jak z wierszem...co autor miał na myśli. Tak i człowiek się zastanawia dlaczego to zrobił. Nie starałem i nie staram się zrozumieć samobójców. Oni robią to po cichu i bez rozgłosu. miałem wielu znajomych co odebrało sobie życie. To wygląda tak: o 14 godzinie rozmawiasz i jest wszystko OK zaś o 20stej dowiadujesz się że powiesił się bo....
romsiaa
romsiaa
  4 marca 2014

tak, ale wielu z tych ludzi mialo wazne powody ..

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 marca 2014

Dobra akcja i smiechłem z tych onanistów, których nawet nie stać na sponsoring :ziober2:

I props za motyw z doładowaniami, można zgarnąć fortunę :O

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 marca 2014

PS dupeczki jak coś mam w Plusie :zabawa:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

zioolek1979
Posty: 39 (po ~115 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
zioolek1979
  5 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, ale wielu z tych ludzi mialo wazne powody ..


Chodzi Ci o ważny powód by odebrać sobie życie?
karusia19
karusia19
  5 marca 2014

prawda jest taka ze dzis jestes a jutro Cie nie ma... zycie jesy zbyt krotkie by przejmowac sie problemami innych lub innymi typu sponsoring itp. żyjmy tym co jest dzis i tym co zdobylismy w zyciu dziekujmy tym ktorzy z nami sa i nas wspieraja w tych gorszych chwilach;)

zioolek1979
Posty: 39 (po ~115 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
zioolek1979
  5 marca 2014
karusia19
karusia19: prawda jest taka ze dzis jestes a jutro Cie nie ma... zycie jesy zbyt krotkie by przejmowac sie problemami innych lub innymi typu sponsoring itp. żyjmy tym co jest dzis i tym co zdobylismy w zyciu dziekujmy tym ktorzy z nami sa i nas wspieraja w tych gorszych chwilach;)

Ci co wspierają to przyjaciele :)
karusia19
karusia19
  5 marca 2014

przyjaciele lub tez maż , żona lub po prostu rodzina ;P

zioolek1979
Posty: 39 (po ~115 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
zioolek1979
  6 marca 2014
karusia19
karusia19: przyjaciele lub tez maż , żona lub po prostu rodzina ;P


Rodzina nie zawsze wie o problemach z jakimi borykają się samobójcy. Przyjaciel ( ten prawdziwy) i dodam jeszcze nie partner życiowy wie co się dzieje nie tak i to raczej dzięki niemu nie dochodzi do złego. Nooo, ale to tylko moje zdanie jest takie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.