Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Grzesu do rzeźnika mu jeszcze daleko

To ci zszywał... Fachowiec powinien idealnie wyrwać.
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 maja 2019

Grześ- czasem jak ząb jest tak zgnity ze korzenie sie same rozpadają, to nie tak łatwo wyrwac

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Grześ- czasem jak ząb jest tak zgnity ze korzenie sie same rozpadają, to nie tak łatwo wyrwac

Ewka i tu bym się kłócił :)
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  14 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Grześ- czasem jak ząb jest tak zgnity ze korzenie sie same rozpadają, to nie tak łatwo wyrwac


No ale chyba nikt nie dopuszcza do takiego stanu :( Mnie w sumie 2 dni bolały zęby, ale nie wiem czy góra czy dół, a może to dziąsła, nic nie spuchło, nic nie było czerwone. 3 tabletki doxy chyba załatwiły sprawę. Lubię chodzić do dentysty, nie boje się, ale na litość co mnie mogło boleć jak ja tam mam na prawej stronie ze 4 zęby wypełnione i na pewno nie mam dziur. Ja jednak z tych co ratują wszystkie zęby :) wyrosło mi 31 i tyle dalej mam + 1 ekstra xD w 3 generacji

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 maja 2019

Nawet nie wiesz do jakiego stanu ludzie potrafią zeby doprowadzic

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  14 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet nie wiesz do jakiego stanu ludzie potrafią zeby doprowadzic


wolę nie wiedzieć.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Malagosia26
Malagosia26
  14 maja 2019

No tak tylko że miałam pul zemba pul korzenia to musiał dentysta wyrwać zemba a puzniej ten kozen i co zrobił dziurę to musiał ją szyc a najgorsze jest to jak zemby bolą a to taki nie do wytrzymania ból ja się do takiego bólu doprowadziłam że całą noc nie spałam z bólu ja w sumie to miałam wszystkie zemby wraz z 8 też miałam ale gdy zaszłam w ciążę to musiałam po jednej 8 usowac i teraz nie mam żadnej 8 tylko mi zostały zemy do leczenia i będę miała z głowy jak wyleczę zemby

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak tylko że miałam pul zemba pul korzenia to musiał dentysta wyrwać zemba a puzniej ten kozen i co zrobił dziurę to musiał ją szyc a najgorsze jest to jak zemby bolą a to taki nie do wytrzymania ból ja się do takiego bólu doprowadziłam że całą noc nie spałam z bólu ja w sumie to miałam wszystkie zemby wraz z 8 też miałam ale gdy zaszłam w ciążę to musiałam po jednej 8 usowac i teraz nie mam żadnej 8 tylko mi zostały zemy do leczenia i będę miała z głowy jak wyleczę zemby

Niestety w ciazy sie psuja zęby, dlatego warto leczyc na bierząco jak jest malutka dziurka
Malagosia26
Malagosia26
  14 maja 2019

No tak i jak jest czarny zomb w środku to trzeba leczyć

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 maja 2019

Ja tam wole leczyć zanim jest już czarny w środku

Malagosia26
Malagosia26
  14 maja 2019

No ja też tak leczę zemby nie chce się dopuścić pruchnicy

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No ja też tak leczę zemby nie chce się dopuścić pruchnicy

Ale ciagle je wyrywasz wiec chyba niestety dopuscilas.😞
Malagosia26
Malagosia26
  14 maja 2019

Znaczy ja pruchnicy nie mam tylko miałam zepsute 8 i musiałam usunąć tylko teraz będę musiała ściągnąć szwy i będę leczyć zemby

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 maja 2019

Lecz, bo szkoda, nowe juz nie wyrosną

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Lecz, bo szkoda, nowe juz nie wyrosną

Dobrze że ja owad i nie mam zębów :)
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.