Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14923 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A co u Ciebie ??

Nudy w deszczowy dzień, chyba przejdę sie na Kebaba + :piwo:
HardStyled83ddd0a
Moderator
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 maja 2019

Wole zapiekanke.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14923 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wole zapiekanke.

To leć do jakiegoś lokalu lub do sklepu po zamrożoną :)
HardStyled83ddd0a
Moderator
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 maja 2019

Nie wpuszczą mnie, bo smierdze 😢

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14923 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wpuszczą mnie, bo smierdze

Powiesz że prosto z pola idziesz i że nawóz rozwoziłaś po polu :)
HardStyled83ddd0a
Moderator
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 maja 2019

😂😂😂😂😂😂😂 dobre

Malagosia26
Malagosia26
  11 maja 2019

Heheh ja wiem jak to pachnie bo też kiedyś się bawiłam gnojówką i wiem jaki to zapach okropny🤮💩 aż się nie dobrze robi od tego zapachu

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Heheh ja wiem jak to pachnie bo też kiedyś się bawiłam gnojówką i wiem jaki to zapach okropny🤮💩 aż się nie dobrze robi od tego zapachu

Widze , ze Ty tez w temacie. Ta gnojówka smierdzi jeszcze gorzej niż gnój od bydła
Malagosia26
Malagosia26
  11 maja 2019

Oj ja bym powiedziala że gorzej jak od skunksa bo ja jestem wychowana na wsi to wiem jak gnojowka śmierdzi

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14923 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Heheh ja wiem jak to pachnie bo też kiedyś się bawiłam gnojówką

Nie wiem czego się wstydzić, dawniej to była norma, a teraz to wstyd się pokazać taki brudny/śmierdzący. Ale dobrze niech młode pokolenie wie co to gospodarka na wsi, bo tak będzie nie długo że będą się samą chemią odżywiać. Małgosia a ja to ile razy hoho widły i chlap na kokoś. A teraz młodzież nie wie co to, lepiej przemilczeć to i jak my będziemy mieć po 60 lat to my z młodych będziemy się śmiać a nie oni z nas :lol:
HardStyled83ddd0a
Moderator
Malagosia26
Malagosia26
  11 maja 2019

Grzesu no bo przed nami były inne czasy człowiek się nie wstydził że śmierdzi że brudny jest tylko teraz jak człowiek idzie do roboty to musi być czysty i pachnący i z roboty tak samo człowiek musi z siebie zmyć brudy i smrody które przyniosło z roboty 😺

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14923 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Grzesu no bo przed nami były inne czasy człowiek się nie wstydził że śmierdzi że brudny jest tylko teraz jak człowiek idzie do roboty to musi być czysty i pachnący i z roboty tak samo człowiek musi z siebie zmyć brudy i smrody które przyniosło z roboty 😺

Teraz jest tak że jak np starsza osoba wejdzie do sklepu i czuć od tej starszej osoby, krowami/kozami to młodzi mówią :cenzura:
HardStyled83ddd0a
Moderator
Malagosia26
Malagosia26
  11 maja 2019

Wiesz młodzieży to przeszkadza albo jak taki śmierdzi i pójdzie do lekarza to lekarz mu nic nie powie albo powie panie czy pani umyj się a puzniej przyjdź to porozmawiamy😹

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14923 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  12 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz młodzieży to przeszkadza albo jak taki śmierdzi i pójdzie do lekarza to lekarz mu nic nie powie albo powie panie czy pani umyj się a puzniej przyjdź to porozmawiamy

Dokładnie tak )
HardStyled83ddd0a
Moderator
Malagosia26
Malagosia26
  12 maja 2019

Bo nie którym to przeszkadza że tak strasznie śmierdzi tak jak my się człowiek nie mył

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.