Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  24 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej wiesz co Grzegorz nie mogę znaleźć tej pizzy niewiem może źle szukam

Oki, to już nie szukaj szkoda czasu na to :)
HardStyled83ddd0a
Ziemia
Ziemia
  24 kwietnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: Wybierz się do Zabrza to z Katowic DTŚ czy A4 15 minut polecam Guido i wycieczkę o nazwie szychta, przeczołgasz się pod ziemią :)

Pociągiem jadę, więc będę mieć do wyboru tylko komunikację miejską, stąd konieczność planu. ;-D
Malagosia26
Malagosia26
  24 kwietnia 2019

Ale Grzegorz chciałam jej spróbować czy taka dobra jest jak mówisz

PlusaL
Posty: 2 (po ~29 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
PlusaL
  25 kwietnia 2019

A więc o czym gadka jest ?

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  25 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: Pociągiem jadę, więc będę mieć do wyboru tylko komunikację miejską, stąd konieczność planu. ;-D


Śmiem twierdzić że Śląskie to jest najbardziej skomunikowane województwo w Polsce. Do Zabrza dojedziesz i pociągiem w 28 minut z Katowic, i autobusem linia 850, i nawet jak się uprzesz i tramwajem, do tego po dts kursuje autobus. Wg mnie to lepsze niż kopalnia w Tarnowskich Górach. Browar w Tychach jest słaby. No wiem, przykro to się pisze, ale do zwiedzania i dużo atrakcyjniejszy jest w Żywcu. No ale co kto tam lubi. W Katowicach fajnie można pozwiedzać park Śląski kolejką elką.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  25 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: Pociągiem jadę, więc będę mieć do wyboru tylko komunikację miejską, stąd konieczność planu. ;-D




Przyjazd na Śląsk ogarniesz w ramach jednego Kazika Wielkiego z blablacarem albo kupując bilet na Pendolino miesiąc wcześniej.

Zwiedzanie Tychów to średni pomysł o ile nie jesteś fascynatką browarów. Połączenie kolejowe jest dobre ale wiele więcej tam nie ma. Jeziorko, nazwijmy je miejskie, Paprocany gdzie można pospacerować i Fabryka FIATa, dokąd nie wpuszczą. Średnie nowoczesne miasto z trolejbusami.

O ile masz cały dzień to lepiej jechać pociągiem w kierunku Czechowic-Dziedzic i Bielska-Białej i stamtąd do Cieszyna lub Żywca. W obu przypadkach jesteś w górach i jest tam browar.

Ja byłem na zwiedzaniu rozszerzonym w Cieszynie, bez degustacji bo transportem indywidualnym. Dodatkowo możesz iść na dowód na czeską stronę na czeskie piwko gdzie jest dużo Polaków.

Również Żywiec to piękne górskie okolice z dużym jeziorem i zaporą ale wyprawa na cały dzień jak wspominałem.

Zwiedzałem kiedyś browar Scobla w mojej miejscowości ale jest nie dostępny normalnie. Poza tym od dawna nie czynny.

Plan podróży lepiej ułożyć dokładnie ponieważ komunikacja nie jest najlepsza. W Łodzi idziesz po prostu a na autobus bo wiesz że jedzie co chwile a u nas musisz iść na daną minutę. Cykle kursu są długie. Komunikacja Kolejami Śląskimi się poprawia z roku na rok. Początkowo był dramat z tym bo nie było fizycznie pociągów w tej spółeczce. Z Katowic dojedziesz wszędzie pociągiem bo to stolica woj, ale z innego miasta lepiej sprawdzić busa.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
PlusaL
Posty: 2 (po ~29 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
PlusaL
  25 kwietnia 2019

Czy rozmowy noca nadal trwają

ASZABENE
ASZABENE
  25 kwietnia 2019
PlusaL
PlusaL: Czy rozmowy noca nadal trwają

Ktoś się zawsze trafi ,a co Cię męczy ?
Malagosia26
Malagosia26
  26 kwietnia 2019

Rozmowy nocą tak ale i też calodobowo

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  26 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozmowy nocą tak ale i też calodobowo

No tak, ale Ewka opuściła nas i uciekła na dział sex i całodobowo tam siedzi :lol:
HardStyled83ddd0a
Malagosia26
Malagosia26
  26 kwietnia 2019

A ty z kad to wiesz że tam przesiaduje może gdzieś indziej

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  26 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A ty z kad to wiesz że tam przesiaduje może gdzieś indziej

Owad ma dobre oko i nic mu nie umknie.
HardStyled83ddd0a
Malagosia26
Malagosia26
  26 kwietnia 2019

Aha chyba że tak

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  26 kwietnia 2019

wolne wolne wolne \O/ zero facetów, zero dzieci i tylko ja i książka

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

WiktorPajaczek
WiktorPajaczek
  26 kwietnia 2019

Siemanko

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.