Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

Ziemia
Ziemia
  20 kwietnia 2019

A i pardon do modernizatora od miss, zapominam ciągle, że jako baba nie mogę głosować. :/

Ziemia
Ziemia
  20 kwietnia 2019

A tak spędzam ostatnie lata swojej młodości. xD

https://youtu.be/D2ISzNuhtxE

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  20 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: A i pardon do modernizatora od miss, zapominam ciągle, że jako baba nie mogę głosować. :/

Witajcie. Ja też nie wiem co miał autor pomysłu na względzie zakazując głosowania na tę samą płeć. Jawna dyskryminacja gdyż na profilach można głosować na dowolną płeć.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ASZABENE
ASZABENE
  20 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: :-D No więc, co tam? :D

A ja od rana na hamaku się bujam ,cisza spokój ,śpiew ptaków ,woń kwiatów,idylla jakich mało.😉. I chwilę później się obudziłem,albo raczej głodne dziecie mnie zbudziło i tak od rana do teraz prace remontowo renowacyjne 😀
Ziemia
Ziemia
  20 kwietnia 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: Witajcie. Ja też nie wiem co miał autor pomysłu na względzie zakazując głosowania na tę samą płeć. Jawna dyskryminacja gdyż na profilach można głosować na dowolną płeć.


Dyskryminacja to już druga kwestia. :ninja: :D
Zapuszczam sie w Twe okolice w lipcu, polecasz coś do zwiedzanka?

Konto usunięte
Konto usunięte: A ja od rana na hamaku się bujam ,cisza spokój ,śpiew ptaków ,woń kwiatów,idylla jakich mało.😉. I chwilę później się obudziłem,albo raczej głodne dziecie mnie zbudziło i tak od rana do teraz prace remontowo renowacyjne 😀

Eh, pojechałabym sobie na jakąś wioskę tak się pobujać w zieleni. :3 Także zazdro. :)
ASZABENE
ASZABENE
  20 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: Eh, pojechałabym sobie na jakąś wioskę tak się pobujać w zieleni. :3 Także zazdro. :)

A co stoi na przeszkodzie?
Ziemia
Ziemia
  20 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A co stoi na przeszkodzie?

Nie wbije losowym ludziom na podwórko. :-D
ASZABENE
ASZABENE
  20 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: Nie wbije losowym ludziom na podwórko. :-D

Hmm... coś w tym jest 😀. Ale zapraszam do siebie😀. Tylko dziś już za późno ,jutro mnie nie ma ,a w poniedziałek ma padać . Także wybierz sobie któryś z tych trzech dni i wbijaj śmiało 😀.
Ziemia
Ziemia
  20 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm... coś w tym jest 😀. Ale zapraszam do siebie😀. Tylko dziś już za późno ,jutro mnie nie ma ,a w poniedziałek ma padać . Także wybierz sobie któryś z tych trzech dni i wbijaj śmiało 😀.

xD
Trudno się oprzeć takiej propozycji.
ASZABENE
ASZABENE
  20 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: Nie wbije losowym ludziom na podwórko. :-D

Aczkolwiek mam teraz chwilkę i trochę nad tym pomyślałem(ucinając spekulacje podkreślam "trochę"). Czasy mamy takie ,że wszyscy wszystkich w balona robią😀. Tylko trochę musisz zainwestować ,a dokładniej w hamak ,albo leżak zależy co tam preferujesz. Plan jest taki ,bierzesz ów wybrane przez siebie legowisko,pakujesz się w auto ,bądź PKS-a i ruszasz w Polskę😀. Gdy już znajdziesz odpowiednie gospodarstwo ,wbijasz weń i mówisz domownikom,że będziesz u nich przeprowadzać badania odnośnie wpływu powietrza i klimatu wiejskiego na organizm ludzki miejski,który objawia im się w twojej skromnej osobie . Wciskasz im kit ,że tobie też to nie na rękę,bo są święta i takie tam . A ludzie nie głupi ,tv na wioskach juž mają ,także od razu pomyślą ,że ukryta kamera i aby ich w złym świetle nie pokazali ,ani Cię nie przepedzą ,ani złego słowa nie powiedzą,a pewnie Ci jeszcze kawkę na hamaczek doniosą.😀. Można? Można ,tylko trzeba chcieć 😂😂😂.
Ziemia
Ziemia
  20 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Aczkolwiek mam teraz chwilkę i trochę nad tym pomyślałem(ucinając spekulacje podkreślam "trochę"). Czasy mamy takie ,że wszyscy wszystkich w balona robią😀. Tylko trochę musisz zainwestować ,a dokładniej w hamak ,albo leżak zależy co tam preferujesz. Plan jest taki ,bierzesz ów wybrane przez siebie legowisko,pakujesz się w auto ,bądź PKS-a i ruszasz w Polskę😀. Gdy już znajdziesz odpowiednie gospodarstwo ,wbijasz weń i mówisz domownikom,że będziesz u nich przeprowadzać badania odnośnie wpływu powietrza i klimatu wiejskiego na organizm ludzki miejski,który objawia im się w twojej skromnej osobie . Wciskasz im kit ,że tobie też to nie na rękę,bo są święta i takie tam . A ludzie nie głupi ,tv na wioskach juž mają ,także od razu pomyślą ,że ukryta kamera i aby ich w złym świetle nie pokazali ,ani Cię nie przepedzą ,ani złego słowa nie powiedzą,a pewnie Ci jeszcze kawkę na hamaczek doniosą.😀. Można? Można ,tylko trzeba chcieć 😂😂😂.

O kurdę, cały plan rozpisany, dzięki. xD Brzmi legitnie, ale znając mnie, coś zepsuję i wyjdę na debila. :D
ASZABENE
ASZABENE
  20 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: wyjdę na debila. :D

Tylko bez paniki ,samo podjęcie się tego będzie świadczyło o tym ,że nie wszystko z Tobą jest jak należy .😂😂
Ziemia
Ziemia
  20 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko bez paniki ,samo podjęcie się tego będzie świadczyło o tym ,że nie wszystko z Tobą jest jak należy .😂😂

Na to już nie trzeba świadectwa, bo to fakt. :-D Ale dzięki temu żyćko czasami nabiera barw. xD
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  20 kwietnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Ziemia
Ziemia: Zapuszczam sie w Twe okolice w lipcu, polecasz coś do zwiedzanka?

Ja często jestem w Twych okolicach.

Nie no jak na Śląsku to może jakaś kopalnia zabytkowa. Węgla lub srebra. Zabrze, Tarnowskie Góry. Są to części szlaku zabytków techniki liczącego ponad 30 obiektów w kilkunastu gminach. Kopalnia to zwiedzanko niezależne od pogody :D

Ja natomiast preferuję lipcowy leżing nad jakimś sztucznym akwenem (potocznie jezioro). Jest tego pełno po byłych wyrobiskach kopalnianych piasku. Piaszczyste plaże: Pogoria w Zagłębiu, Dzierżno, Pławniowice czy nawet Poraj k Częstochowy na Jurze. Popularne miejsca wypadów rowerowych do 30 km. Odwiedzę i dam zdjęcia to jakaś nawiedzona napisze znów skargę że moderator był bez koszulki... na plaży i ją to obraża.

Lepiej być tym nołfejsem? Czasem się zastanawiam :/
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ASZABENE
ASZABENE
  21 kwietnia 2019

Dzień dobry wszystkim 😉.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.