Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

Malagosia26
Malagosia26
  21 kwietnia 2019

Witam 👼🏻

oam
oam
  21 kwietnia 2019

Dobry dzien iii wesolych swiat! 🐣

Malagosia26
Malagosia26
  21 kwietnia 2019

Ja też życzę wszystkim radosnych świąt wielkanocnych alleluja 🐣🐤🐥🥚🍳

Ziemia
Ziemia
  21 kwietnia 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: Ja często jestem w Twych okolicach.


W Warszawie?
DyktatorMody
DyktatorMody: Nie no jak na Śląsku to może jakaś kopalnia zabytkowa. Węgla lub srebra. Zabrze, Tarnowskie Góry. Są to części szlaku zabytków techniki liczącego ponad 30 obiektów w kilkunastu gminach. Kopalnia to zwiedzanko niezależne od pogody :D Ja natomiast preferuję lipcowy leżing nad jakimś sztucznym akwenem (potocznie jezioro). Jest tego pełno po byłych wyrobiskach kopalnianych piasku. Piaszczyste plaże: Pogoria w Zagłębiu, Dzierżno, Pławniowice czy nawet Poraj k Częstochowy na Jurze. Popularne miejsca wypadów rowerowych do 30 km. Odwiedzę i dam zdjęcia to jakaś nawiedzona napisze znów skargę że moderator był bez koszulki... na plaży i ją to obraża.

O, kopalnie można tak po prostu sobie zwiedzić? :-D Pooglądam sobie i dodam do planu. :D
Skarżą się na Ciebie o negliż? :rotfl:

DyktatorMody
DyktatorMody: Lepiej być tym nołfejsem? Czasem się zastanawiam :/

Jest bardzo fajnie. Mniej idiotów na pw.
ASZABENE
ASZABENE
  21 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: -D Ale dzięki temu żyćko czasami nabiera barw. xD

W każdym szaleństwie jest jakaś metoda ,jedynie skutki czasami potrsfią być opłakane .😀
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  22 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: W Warszawie?

Taaa.

Ziemia
Ziemia: O, kopalnie można tak po prostu sobie zwiedzić? :-D

Po prostu to są nieczynne kopalnie udostępnione zwiedzającym. Na liście zabytków techniki jest ich ponad 30 różnych : https://www.zabytkitechniki.pl/

Przyznam że nie byłem we wszystkich a tylko w swej okolicy. Dodatkowo mam nazwiedzane obiekty do których nie można wejść stale a tylko okazjonalnie np jakiś dzień otwarty czynnego zakładu.

Jeśli interesują Cię kopalnie to jak mówiłem Zabrze i Tarnowskie Góry. Obok T.G. w sąsiednim mieście Radzionkowie Muzeum chleba może zainteresuje taką kuchareczkę jak Ty. Dodatkowo poza listą na dworcu w Radzionkowie jest Centrum dokumentacji deportacji Górnoślązaków do ZSRR.
Spanko w sezonie letnim to warte polecenia w okolicy są domki letniskowe nad jeziorem Chechło/Nakło.

Na południu aglomeracji w Tychach dwa browary, a Także dalej Cieszyn i Żywiec również ekspozycje browarów.

Świetna ekspozycja, choć mała, jest też w Izbie pamięci w Katowicach niedaleko centrum na Kopalni Wujek związana nie tyle z kopalnią co krwawym protestem. Kopalnia jest czynna więc jest udostępniona tylko izba i pomnik lecz warto.

Po drugiej stronie centrum Kato jest największa galeria handlowa Silesia. Mieści się na terenie po kopalni. Został prawdziwy szyb kopalniany. Wagon kolejki z węglem, kaplica. Oczywiście mega zakupki można zrobić i zjeść.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  23 kwietnia 2019

No i w końcu po świętach. Wreszcie można iść zrobić zakupy. Dobry Dzień.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Malagosia26
Malagosia26
  23 kwietnia 2019

Hej No tak normalne zakupy jak wam minęły święta 💙

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  23 kwietnia 2019

Małgosiu fantastycznie, 5 prań, 5 suszarek prania, wszystko wyprasowane, 2 razy odkurzałam, posprzątałam, wywaliłam za małe rzeczy Ignacego i cacy.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Ziemia
Ziemia
  23 kwietnia 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: Po prostu to są nieczynne kopalnie udostępnione zwiedzającym. Na liście zabytków techniki jest ich ponad 30 różnych : https://www.zabytkitechniki.pl/ Przyznam że nie byłem we wszystkich a tylko w swej okolicy. Dodatkowo mam nazwiedzane obiekty do których nie można wejść stale a tylko okazjonalnie np jakiś dzień otwarty czynnego zakładu. Jeśli interesują Cię kopalnie to jak mówiłem Zabrze i Tarnowskie Góry. Obok T.G. w sąsiednim mieście Radzionkowie Muzeum chleba może zainteresuje taką kuchareczkę jak Ty. Dodatkowo poza listą na dworcu w Radzionkowie jest Centrum dokumentacji deportacji Górnoślązaków do ZSRR. Spanko w sezonie letnim to warte polecenia w okolicy są domki letniskowe nad jeziorem Chechło/Nakło. Na południu aglomeracji w Tychach dwa browary, a Także dalej Cieszyn i Żywiec również ekspozycje browarów. Świetna ekspozycja, choć mała, jest też w Izbie pamięci w Katowicach niedaleko centrum na Kopalni Wujek związana nie tyle z kopalnią co krwawym protestem. Kopalnia jest czynna więc jest udostępniona tylko izba i pomnik lecz warto. Po drugiej stronie centrum Kato jest największa galeria handlowa Silesia. Mieści się na terenie po kopalni. Został prawdziwy szyb kopalniany. Wagon kolejki z węglem, kaplica. Oczywiście mega zakupki można zrobić i zjeść.

O kurczę, dzięki za rozpiskę. To będzie wyprawa na dużo mniejszą skalę (Poza Chorzowem raczej Kato, może TG, czy Tychy), ale coś z tego wybiorę. :D
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  23 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: j No tak normalne zakupy


Pizza zakupiona.
Konto usunięte
Konto usunięte: jak wam minęły święta

Fajnie, na Konsoli do gier i Fotce :ziober2:
HardStyled83ddd0a
Ziemia
Ziemia
  23 kwietnia 2019

O kuuuuuuurdęęęęę. Tak se gugluje i odkryłam, że wywalili całą bazę forum sprzed - przynajmniej - 2014 roku. Wszędzie przekierowania.

Ziemia
Ziemia
  23 kwietnia 2019

Dobra, da się wyskubać coś z kopii gugla.


Elokwentna jak zawsze. :zakochany: :rotfl:

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  24 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: O kurczę, dzięki za rozpiskę. To będzie wyprawa na dużo mniejszą skalę (Poza Chorzowem raczej Kato, może TG, czy Tychy), ale coś z tego wybiorę. :D


Wybierz się do Zabrza to z Katowic DTŚ czy A4 15 minut polecam Guido i wycieczkę o nazwie szychta, przeczołgasz się pod ziemią :)

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Malagosia26
Malagosia26
  24 kwietnia 2019

Hej wiesz co Grzegorz nie mogę znaleźć tej pizzy niewiem może źle szukam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.