Imieirokurodzenia
Imieirokurodzenia
  1 lutego 2019 (pierwszy post)

Jak wiadomo serwis Fotka jest idealnym miejscem do nawiazywania znajomosci i byc moze poznania milosci swojego zycia. Jednak jak to zrobic? Jak sprawic zeby dziewczyna ktora ci sie podoba, uznala ze jestes gosc? Oto moje 5 przetestowanych rad :

1. Naucz sie kilku dobrych tekstow : Nie jestem fanem tekstow na podryw, ale od tej reguly jest kilka wyjatkow. Czasami wystarczy ze powiesz jeden dobry tekst i dziewczyna ma namieszane w glowie. Bylem swiadkiem sytuacji, w ktorej pewna znana modelka zerwala ze swoim chlopakiem dla innego, kiedy uslyszala "Bolalo jak spadlas z nieba?" Osobiscie czesto uzywam "Twoj ojciec musial byc zlodziejem, skradl wszystkie gwiazdy i wsadzil ci do oczu."

2. Czesto chwal sie dobytkiem. Tutaj sprawa jest jasna. Nic tak nie dziala na kobiety, jak gruby portfel i dobre auto. Powinienes jak najczesciej pisac ze jestes bogaty i rzadzisz na dzielnicy. ProTip : mozesz pobrac z internetu zdjecia rolexa i wyslac jako twoj, jesli pozniej spyta gdzie go masz, odpowiedz ze oddales dla owsiaka.]

3. Czesto komplementuj jej urode : Jak powszechnie wiadomo, wszyscy ludzie lubia komplementy, dlatego nie szczedz swojej wybrance milych slow. Najczesciej powinienes chwalic jej oczy, rzesy i usmiech.]

4.Daj wam czas na poznanie sie : Zanim ktores z was zaproponuje spotkanie, musi minac sporo czasu. Wiadomo nikt nie lubi kotow w worku. Dlatego uzbroj sie w cierpliwosc i czekaj 7-8 miesiecy zanim bedziecie mogli sie spotkac.

5. Pokaz ze jestes WIELKIM czlowiekiem : Jak najszybciej postaraj sie wyslac obiektowi zainteresowan zdjecie przyrodzenia, z dopiskiem "podoba sie?" Niestety teraz fotka utrudnia nam to, ale to juz material na inny wpis na forum.]

Jezeli ty tez masz sprawdzone sposoby, jak zainteresowac soba plec przeciwna, koniecznie sie nimi podziel ponizej! Nastepnym razem powiem jak poderwac faceta!

AnusToKupa
AnusToKupa
  3 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: AnusToKupa: Masz talent. A mogę z tym iść do Tusk Vision Network?

Ja nieznaju....
Malnyomylny35latek
Malnyomylny35latek
  3 lutego 2019

Drama totalny drama.Hais i słodzenie.Sorki moja rasa.Ale wślizgnąć się każdej słownie.Czytam komentarze.I co ciekawe kundelki dają kopiuj wklej.A że ma facjatę ładna podrasowana.To słodkie girls tylko sikają w rajty.Porazka dno.A faceci psujecie tym slodzeniem one w większości mają zabawę i chęć ocen.Sa w związkach i mają was i mnie nawet nie w dupie.Zbieraja laiki jak gracze kiedyś pokemony.A brak tekstu jest bledem.Nie które jedną się na to patrzą.A tekstu tutaj wiele napisać się nie da.A więc nie slodzcie od razu.Pozdrawiam kumatych kundle niech idą do budy.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.