Imieirokurodzenia
Imieirokurodzenia
  1 lutego 2019 (pierwszy post)

Jak wiadomo serwis Fotka jest idealnym miejscem do nawiazywania znajomosci i byc moze poznania milosci swojego zycia. Jednak jak to zrobic? Jak sprawic zeby dziewczyna ktora ci sie podoba, uznala ze jestes gosc? Oto moje 5 przetestowanych rad :

1. Naucz sie kilku dobrych tekstow : Nie jestem fanem tekstow na podryw, ale od tej reguly jest kilka wyjatkow. Czasami wystarczy ze powiesz jeden dobry tekst i dziewczyna ma namieszane w glowie. Bylem swiadkiem sytuacji, w ktorej pewna znana modelka zerwala ze swoim chlopakiem dla innego, kiedy uslyszala "Bolalo jak spadlas z nieba?" Osobiscie czesto uzywam "Twoj ojciec musial byc zlodziejem, skradl wszystkie gwiazdy i wsadzil ci do oczu."

2. Czesto chwal sie dobytkiem. Tutaj sprawa jest jasna. Nic tak nie dziala na kobiety, jak gruby portfel i dobre auto. Powinienes jak najczesciej pisac ze jestes bogaty i rzadzisz na dzielnicy. ProTip : mozesz pobrac z internetu zdjecia rolexa i wyslac jako twoj, jesli pozniej spyta gdzie go masz, odpowiedz ze oddales dla owsiaka.]

3. Czesto komplementuj jej urode : Jak powszechnie wiadomo, wszyscy ludzie lubia komplementy, dlatego nie szczedz swojej wybrance milych slow. Najczesciej powinienes chwalic jej oczy, rzesy i usmiech.]

4.Daj wam czas na poznanie sie : Zanim ktores z was zaproponuje spotkanie, musi minac sporo czasu. Wiadomo nikt nie lubi kotow w worku. Dlatego uzbroj sie w cierpliwosc i czekaj 7-8 miesiecy zanim bedziecie mogli sie spotkac.

5. Pokaz ze jestes WIELKIM czlowiekiem : Jak najszybciej postaraj sie wyslac obiektowi zainteresowan zdjecie przyrodzenia, z dopiskiem "podoba sie?" Niestety teraz fotka utrudnia nam to, ale to juz material na inny wpis na forum.]

Jezeli ty tez masz sprawdzone sposoby, jak zainteresowac soba plec przeciwna, koniecznie sie nimi podziel ponizej! Nastepnym razem powiem jak poderwac faceta!

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  2 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: widac ze sie naczytas tresci "zdrowych" feministek ( feminizm nie jest zdrowy btw)... 1 Gdybym walnal "kawalem" o cyckach to : a) obrazilaby sie bo ma kompleksy b) obrazilaby bo sprosny c) napalila jak dziecko na komunii na zegarek z 24 melodyjkami d) e) f) itp sobie dopisz.

To się powinno nazywać "Poradnik według Beczułki jak w 5 krokach z bekowego tematu zrobić gownoburze".
Z tym zaczepianiem mnie ciągłym jeszcze pomyśle, że się zakochałeś.
Możesz opowiadać dowcipy o wszystkim, jeśli będą zabawne pierwsza będę się z tego śmiać. Nie wiem jak inne kobiety, ale ja nie moge odpowiadać za całą płeć piękna do której masz odwieczny problem.
Możesz nawet o mnie dowcip wymyślić i się nie obrażę. Lubie śmiać się również z siebie.
Więc taka prowokacja 3/10, ale doceniam starania.
Konto usunięte
Konto usunięte: Zabawne ze twoj feminizm juz nie dotyczy rownosci w podrywaniu :D Strasznie on wybiorczy. Rownosc TAK ale pod warunkiem ze skorzysta na tym kobieta.

Czytanie ze zrozumieniem to szkoła podstawowa, jeśli braki masz od tamtego momentu to nie mogę Ci pomóc.
Poradnik brzmi "Jak poderwać KOBIETĘ".
Następnym razem Łukasz zaprezentuje nowy poradnik dla kobiet to wtedy się wykażesz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Panowie szanujcie sie. Wiekszosc dziewczyn nadaje sie do tarcia chrzanu :D

To brzmi jak hasło dla homoseksualistów.
:rotfl:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
AnusToKupa
AnusToKupa
  2 lutego 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: AnusToKupa: widac ze sie naczytas tresci "zdrowych" feministek ( feminizm nie jest zdrowy btw)... 1 Gdybym walnal "kawalem" o cyckach to : a) obrazilaby sie bo ma kompleksy b) obrazilaby bo sprosny c) napalila jak dziecko na komunii na zegarek z 24 melodyjkami d) e) f) itp sobie dopisz. To się powinno nazywać "Poradnik według Beczułki jak w 5 krokach z bekowego tematu zrobić gownoburze". Z tym zaczepianiem mnie ciągłym jeszcze pomyśle, że się zakochałeś. Możesz opowiadać dowcipy o wszystkim, jeśli będą zabawne pierwsza będę się z tego śmiać. Nie wiem jak inne kobiety, ale ja nie moge odpowiadać za całą płeć piękna do której masz odwieczny problem. Możesz nawet o mnie dowcip wymyślić i się nie obrażę. Lubie śmiać się również z siebie. Więc taka prowokacja 3/10, ale doceniam starania.AnusToKupa: Zabawne ze twoj feminizm juz nie dotyczy rownosci w podrywaniu :D Strasznie on wybiorczy. Rownosc TAK ale pod warunkiem ze skorzysta na tym kobieta. Czytanie ze zrozumieniem to szkoła podstawowa, jeśli braki masz od tamtego momentu to nie mogę Ci pomóc. Poradnik brzmi "Jak poderwać KOBIETĘ". Następnym razem Łukasz zaprezentuje nowy poradnik dla kobiet to wtedy się wykażesz. AnusToKupa: Panowie szanujcie sie. Wiekszosc dziewczyn nadaje sie do tarcia chrzanu :D To brzmi jak hasło dla homoseksualistów.


wybacz ale to nie ja mam problem z plcia przeciwna bo nie nazywam sie "zdrowym szowinista" :D Wiem ze Cie bardzo boli to ze potrafie cos takiego napisac xd Nie dziwie sie skoro dorastacie pod tzw "kloszem". Tworzy sie dysonans poznawczy. Dziewczynki wychowywane w przeswiadczeniu ze za lepsze musza sie zmagac z rzeczywistoscia. Niestety nie daja sobie rady wiec chca ustawodawczo zmieniac swiat xddd = feminizm.

Powtarzasz sie z tym ze czegos nie rozumiem (jak zwykle) czy cokolwiek w tym sensie. Rozumiem za to taka linia obrony xddd Jestem tylko mezczyzna wybacz :D Przykro mi ale nie jestem tu zeby Cie zabawiac.... nie dąsaj sie juz xdd
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  2 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: AnusToKupa: widac ze sie naczytas tresci "zdrowych" feministek ( feminizm nie jest zdrowy btw)... 1 Gdybym walnal "kawalem" o cyckach to : a) obrazilaby sie bo ma kompleksy b) obrazilaby bo sprosny c) napalila jak dziecko na komunii na zegarek z 24 melodyjkami d) e) f) itp sobie dopisz. To się powinno nazywać "Poradnik według Beczułki jak w 5 krokach z bekowego tematu zrobić gownoburze". Z tym zaczepianiem mnie ciągłym jeszcze pomyśle, że się zakochałeś. Możesz opowiadać dowcipy o wszystkim, jeśli będą zabawne pierwsza będę się z tego śmiać. Nie wiem jak inne kobiety, ale ja nie moge odpowiadać za całą płeć piękna do której masz odwieczny problem. Możesz nawet o mnie dowcip wymyślić i się nie obrażę. Lubie śmiać się również z siebie. Więc taka prowokacja 3/10, ale doceniam starania.AnusToKupa: Zabawne ze twoj feminizm juz nie dotyczy rownosci w podrywaniu :D Strasznie on wybiorczy. Rownosc TAK ale pod warunkiem ze skorzysta na tym kobieta. Czytanie ze zrozumieniem to szkoła podstawowa, jeśli braki masz od tamtego momentu to nie mogę Ci pomóc. Poradnik brzmi "Jak poderwać KOBIETĘ". Następnym razem Łukasz zaprezentuje nowy poradnik dla kobiet to wtedy się wykażesz. AnusToKupa: Panowie szanujcie sie. Wiekszosc dziewczyn nadaje sie do tarcia chrzanu :D To brzmi jak hasło dla homoseksualistów. wybacz ale to nie ja mam problem z plcia przeciwna bo nie nazywam sie "zdrowym szowinista" :D Wiem ze Cie bardzo boli to ze potrafie cos takiego napisac xd Nie dziwie sie skoro dorastacie pod tzw "kloszem". Tworzy sie dysonans poznawczy. Dziewczynki wychowywane w przeswiadczeniu ze za lepsze musza sie zmagac z rzeczywistoscia. Niestety nie daja sobie rady wiec chca ustawodawczo zmieniac swiat xddd = feminizm. Powtarzasz sie z tym ze czegos nie rozumiem (jak zwykle) czy cokolwiek w tym sensie. Rozumiem za to taka linia obrony xddd Jestem tylko mezczyzna wybacz :D Przykro mi ale nie jestem tu zeby Cie zabawiac.... nie dąsaj sie juz xdd

:rotfl:
I jak ja mam to skomentowac? Zartuje? Zle. Pisze powaznie? Zle.
Cokolwiek nie napisze zawsze to obrocisz przeciwko mnie. Jaka moze byc ze mnie feministka? Tylko Ty sie obnosisz z tym tytulem, ja podtrzymuje w zartobliwej formie. Taki smieszek ze mnie, co poradze?
Nie mam zadnych problemow z plcia przeciwna i nigdy prze nigdy nie mialam, milo ze potrafisz wyciagac takie wnioski na podstawie tych paru postow na forum.
W jakim wychowaniu "za lepsze"? O czym Ty mowisz? Rodzice bardziej kochali Twoja siostre i przez to masz bol tylka do dzisiaj? W czym problem Beczulka? :rotfl:
Nie tylko Ty mnie, ja Ciebie rowniez nie rozumiem. Nadajemy na innych falaaaaach. (teraz zart: pewnie z powodu plci).
Nie ma faaaaal :nutki:

Nie dasam sie, zawsze wywolujesz usmiech na mojej twarzy. :rotfl:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
AnusToKupa
AnusToKupa
  2 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: AnusToKupa: jestemwczorajsza: AnusToKupa: widac ze sie naczytas tresci "zdrowych" feministek ( feminizm nie jest zdrowy btw)... 1 Gdybym walnal "kawalem" o cyckach to : a) obrazilaby sie bo ma kompleksy b) obrazilaby bo sprosny c) napalila jak dziecko na komunii na zegarek z 24 melodyjkami d) e) f) itp sobie dopisz. To się powinno nazywać "Poradnik według Beczułki jak w 5 krokach z bekowego tematu zrobić gownoburze". Z tym zaczepianiem mnie ciągłym jeszcze pomyśle, że się zakochałeś. Możesz opowiadać dowcipy o wszystkim, jeśli będą zabawne pierwsza będę się z tego śmiać. Nie wiem jak inne kobiety, ale ja nie moge odpowiadać za całą płeć piękna do której masz odwieczny problem. Możesz nawet o mnie dowcip wymyślić i się nie obrażę. Lubie śmiać się również z siebie. Więc taka prowokacja 3/10, ale doceniam starania.AnusToKupa: Zabawne ze twoj feminizm juz nie dotyczy rownosci w podrywaniu :D Strasznie on wybiorczy. Rownosc TAK ale pod warunkiem ze skorzysta na tym kobieta. Czytanie ze zrozumieniem to szkoła podstawowa, jeśli braki masz od tamtego momentu to nie mogę Ci pomóc. Poradnik brzmi "Jak poderwać KOBIETĘ". Następnym razem Łukasz zaprezentuje nowy poradnik dla kobiet to wtedy się wykażesz. AnusToKupa: Panowie szanujcie sie. Wiekszosc dziewczyn nadaje sie do tarcia chrzanu :D To brzmi jak hasło dla homoseksualistów. wybacz ale to nie ja mam problem z plcia przeciwna bo nie nazywam sie "zdrowym szowinista" :D Wiem ze Cie bardzo boli to ze potrafie cos takiego napisac xd Nie dziwie sie skoro dorastacie pod tzw "kloszem". Tworzy sie dysonans poznawczy. Dziewczynki wychowywane w przeswiadczeniu ze za lepsze musza sie zmagac z rzeczywistoscia. Niestety nie daja sobie rady wiec chca ustawodawczo zmieniac swiat xddd = feminizm. Powtarzasz sie z tym ze czegos nie rozumiem (jak zwykle) czy cokolwiek w tym sensie. Rozumiem za to taka linia obrony xddd Jestem tylko mezczyzna wybacz :D Przykro mi ale nie jestem tu zeby Cie zabawiac.... nie dąsaj sie juz xdd I jak ja mam to skomentowac? Zartuje? Zle. Pisze powaznie? Zle. Cokolwiek nie napisze zawsze to obrocisz przeciwko mnie. Jaka moze byc ze mnie feministka? Tylko Ty sie obnosisz z tym tytulem, ja podtrzymuje w zartobliwej formie. Taki smieszek ze mnie, co poradze? Nie mam zadnych problemow z plcia przeciwna i nigdy prze nigdy nie mialam, milo ze potrafisz wyciagac takie wnioski na podstawie tych paru postow na forum. W jakim wychowaniu "za lepsze"? O czym Ty mowisz? Rodzice bardziej kochali Twoja siostre i przez to masz bol tylka do dzisiaj? W czym problem Beczulka? Nie tylko Ty mnie, ja Ciebie rowniez nie rozumiem. Nadajemy na innych falaaaaach. (teraz zart: pewnie z powodu plci). Nie ma faaaaal Nie dasam sie, zawsze wywolujesz usmiech na mojej twarzy.


Lubie Twoje merytoryczne kontrargumenty....xd "rodzice kochali moja siostre bardziej". Dyskusja na poziomie. Napisz jeszcze ze mam malego i delektuj sie zwyciestwem... XDXD
GRADEK83
GRADEK83
  3 lutego 2019

Ponoć to kobieta wybiera faceta a jeśli facet myśli że jest inaczej to znaczy że zadowoli go byle pierwsza lepsza zdesperowana kobieta...tak czy siak jedni szukaja przebierają a inni nie wysilając się znajdują tą jedyną...

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  3 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: AnusToKupa: jestemwczorajsza: AnusToKupa: widac ze sie naczytas tresci "zdrowych" feministek ( feminizm nie jest zdrowy btw)... 1 Gdybym walnal "kawalem" o cyckach to : a) obrazilaby sie bo ma kompleksy b) obrazilaby bo sprosny c) napalila jak dziecko na komunii na zegarek z 24 melodyjkami d) e) f) itp sobie dopisz. To się powinno nazywać "Poradnik według Beczułki jak w 5 krokach z bekowego tematu zrobić gownoburze". Z tym zaczepianiem mnie ciągłym jeszcze pomyśle, że się zakochałeś. Możesz opowiadać dowcipy o wszystkim, jeśli będą zabawne pierwsza będę się z tego śmiać. Nie wiem jak inne kobiety, ale ja nie moge odpowiadać za całą płeć piękna do której masz odwieczny problem. Możesz nawet o mnie dowcip wymyślić i się nie obrażę. Lubie śmiać się również z siebie. Więc taka prowokacja 3/10, ale doceniam starania.AnusToKupa: Zabawne ze twoj feminizm juz nie dotyczy rownosci w podrywaniu :D Strasznie on wybiorczy. Rownosc TAK ale pod warunkiem ze skorzysta na tym kobieta. Czytanie ze zrozumieniem to szkoła podstawowa, jeśli braki masz od tamtego momentu to nie mogę Ci pomóc. Poradnik brzmi "Jak poderwać KOBIETĘ". Następnym razem Łukasz zaprezentuje nowy poradnik dla kobiet to wtedy się wykażesz. AnusToKupa: Panowie szanujcie sie. Wiekszosc dziewczyn nadaje sie do tarcia chrzanu :D To brzmi jak hasło dla homoseksualistów. wybacz ale to nie ja mam problem z plcia przeciwna bo nie nazywam sie "zdrowym szowinista" :D Wiem ze Cie bardzo boli to ze potrafie cos takiego napisac xd Nie dziwie sie skoro dorastacie pod tzw "kloszem". Tworzy sie dysonans poznawczy. Dziewczynki wychowywane w przeswiadczeniu ze za lepsze musza sie zmagac z rzeczywistoscia. Niestety nie daja sobie rady wiec chca ustawodawczo zmieniac swiat xddd = feminizm. Powtarzasz sie z tym ze czegos nie rozumiem (jak zwykle) czy cokolwiek w tym sensie. Rozumiem za to taka linia obrony xddd Jestem tylko mezczyzna wybacz :D Przykro mi ale nie jestem tu zeby Cie zabawiac.... nie dąsaj sie juz xdd I jak ja mam to skomentowac? Zartuje? Zle. Pisze powaznie? Zle. Cokolwiek nie napisze zawsze to obrocisz przeciwko mnie. Jaka moze byc ze mnie feministka? Tylko Ty sie obnosisz z tym tytulem, ja podtrzymuje w zartobliwej formie. Taki smieszek ze mnie, co poradze? Nie mam zadnych problemow z plcia przeciwna i nigdy prze nigdy nie mialam, milo ze potrafisz wyciagac takie wnioski na podstawie tych paru postow na forum. W jakim wychowaniu "za lepsze"? O czym Ty mowisz? Rodzice bardziej kochali Twoja siostre i przez to masz bol tylka do dzisiaj? W czym problem Beczulka? Nie tylko Ty mnie, ja Ciebie rowniez nie rozumiem. Nadajemy na innych falaaaaach. (teraz zart: pewnie z powodu plci). Nie ma faaaaal Nie dasam sie, zawsze wywolujesz usmiech na mojej twarzy.Lubie Twoje merytoryczne kontrargumenty....xd "rodzice kochali moja siostre bardziej". Dyskusja na poziomie. Napisz jeszcze ze mam malego i delektuj sie zwyciestwem... XDXD

Dobra, posmialismy sie i wystarczy tego zalu. :D
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
AnusToKupa
AnusToKupa
  3 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: AnusToKupa: jestemwczorajsza: AnusToKupa: jestemwczorajsza: AnusToKupa: widac ze sie naczytas tresci "zdrowych" feministek ( feminizm nie jest zdrowy btw)... 1 Gdybym walnal "kawalem" o cyckach to : a) obrazilaby sie bo ma kompleksy b) obrazilaby bo sprosny c) napalila jak dziecko na komunii na zegarek z 24 melodyjkami d) e) f) itp sobie dopisz. To się powinno nazywać "Poradnik według Beczułki jak w 5 krokach z bekowego tematu zrobić gownoburze". Z tym zaczepianiem mnie ciągłym jeszcze pomyśle, że się zakochałeś. Możesz opowiadać dowcipy o wszystkim, jeśli będą zabawne pierwsza będę się z tego śmiać. Nie wiem jak inne kobiety, ale ja nie moge odpowiadać za całą płeć piękna do której masz odwieczny problem. Możesz nawet o mnie dowcip wymyślić i się nie obrażę. Lubie śmiać się również z siebie. Więc taka prowokacja 3/10, ale doceniam starania.AnusToKupa: Zabawne ze twoj feminizm juz nie dotyczy rownosci w podrywaniu :D Strasznie on wybiorczy. Rownosc TAK ale pod warunkiem ze skorzysta na tym kobieta. Czytanie ze zrozumieniem to szkoła podstawowa, jeśli braki masz od tamtego momentu to nie mogę Ci pomóc. Poradnik brzmi "Jak poderwać KOBIETĘ". Następnym razem Łukasz zaprezentuje nowy poradnik dla kobiet to wtedy się wykażesz. AnusToKupa: Panowie szanujcie sie. Wiekszosc dziewczyn nadaje sie do tarcia chrzanu :D To brzmi jak hasło dla homoseksualistów. wybacz ale to nie ja mam problem z plcia przeciwna bo nie nazywam sie "zdrowym szowinista" :D Wiem ze Cie bardzo boli to ze potrafie cos takiego napisac xd Nie dziwie sie skoro dorastacie pod tzw "kloszem". Tworzy sie dysonans poznawczy. Dziewczynki wychowywane w przeswiadczeniu ze za lepsze musza sie zmagac z rzeczywistoscia. Niestety nie daja sobie rady wiec chca ustawodawczo zmieniac swiat xddd = feminizm. Powtarzasz sie z tym ze czegos nie rozumiem (jak zwykle) czy cokolwiek w tym sensie. Rozumiem za to taka linia obrony xddd Jestem tylko mezczyzna wybacz :D Przykro mi ale nie jestem tu zeby Cie zabawiac.... nie dąsaj sie juz xdd I jak ja mam to skomentowac? Zartuje? Zle. Pisze powaznie? Zle. Cokolwiek nie napisze zawsze to obrocisz przeciwko mnie. Jaka moze byc ze mnie feministka? Tylko Ty sie obnosisz z tym tytulem, ja podtrzymuje w zartobliwej formie. Taki smieszek ze mnie, co poradze? Nie mam zadnych problemow z plcia przeciwna i nigdy prze nigdy nie mialam, milo ze potrafisz wyciagac takie wnioski na podstawie tych paru postow na forum. W jakim wychowaniu "za lepsze"? O czym Ty mowisz? Rodzice bardziej kochali Twoja siostre i przez to masz bol tylka do dzisiaj? W czym problem Beczulka? Nie tylko Ty mnie, ja Ciebie rowniez nie rozumiem. Nadajemy na innych falaaaaach. (teraz zart: pewnie z powodu plci). Nie ma faaaaal Nie dasam sie, zawsze wywolujesz usmiech na mojej twarzy.Lubie Twoje merytoryczne kontrargumenty....xd "rodzice kochali moja siostre bardziej". Dyskusja na poziomie. Napisz jeszcze ze mam malego i delektuj sie zwyciestwem... XDXD Dobra, posmialismy sie i wystarczy tego zalu. :D


Nie, bo Cie miłuje
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  3 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, bo Cie miłuje

Tez nie moge doczekac sie wiosny.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
AnusToKupa
AnusToKupa
  3 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: AnusToKupa: Nie, bo Cie miłuje Tez nie moge doczekac sie wiosny.


lol zart...nie zrozumialas :)
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  3 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: AnusToKupa: Nie, bo Cie miłuje Tez nie moge doczekac sie wiosny.lol zart...nie zrozumialas :)

Przeciez ja nigdy nie rozumiem Twoich zartow. Nic nowego.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
AnusToKupa
AnusToKupa
  3 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: AnusToKupa: jestemwczorajsza: AnusToKupa: Nie, bo Cie miłuje Tez nie moge doczekac sie wiosny.lol zart...nie zrozumialas :) Przeciez ja nigdy nie rozumiem Twoich zartow. Nic nowego.


Jestes tylko mezczyzna xd
zacny
zacny
  3 lutego 2019

Cóż za guwnokłótnia...

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  3 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: AnusToKupa: jestemwczorajsza: AnusToKupa: Nie, bo Cie miłuje Tez nie moge doczekac sie wiosny.lol zart...nie zrozumialas :) Przeciez ja nigdy nie rozumiem Twoich zartow. Nic nowego.Jestes tylko mezczyzna xd

Jak Ty mnie dobrze znasz, lepiej niz wlasna matka :rotfl:.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
AnusToKupa
AnusToKupa
  3 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Cóż za guwnokłótnia...

Jest cos w tym co piszesz. Masz talent. Nie zmarnuj go!
zacny
zacny
  3 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz talent.

A mogę z tym iść do Tusk Vision Network?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.