Imieirokurodzenia
Imieirokurodzenia
  1 lutego 2019 (pierwszy post)

Jak wiadomo serwis Fotka jest idealnym miejscem do nawiazywania znajomosci i byc moze poznania milosci swojego zycia. Jednak jak to zrobic? Jak sprawic zeby dziewczyna ktora ci sie podoba, uznala ze jestes gosc? Oto moje 5 przetestowanych rad :

1. Naucz sie kilku dobrych tekstow : Nie jestem fanem tekstow na podryw, ale od tej reguly jest kilka wyjatkow. Czasami wystarczy ze powiesz jeden dobry tekst i dziewczyna ma namieszane w glowie. Bylem swiadkiem sytuacji, w ktorej pewna znana modelka zerwala ze swoim chlopakiem dla innego, kiedy uslyszala "Bolalo jak spadlas z nieba?" Osobiscie czesto uzywam "Twoj ojciec musial byc zlodziejem, skradl wszystkie gwiazdy i wsadzil ci do oczu."

2. Czesto chwal sie dobytkiem. Tutaj sprawa jest jasna. Nic tak nie dziala na kobiety, jak gruby portfel i dobre auto. Powinienes jak najczesciej pisac ze jestes bogaty i rzadzisz na dzielnicy. ProTip : mozesz pobrac z internetu zdjecia rolexa i wyslac jako twoj, jesli pozniej spyta gdzie go masz, odpowiedz ze oddales dla owsiaka.]

3. Czesto komplementuj jej urode : Jak powszechnie wiadomo, wszyscy ludzie lubia komplementy, dlatego nie szczedz swojej wybrance milych slow. Najczesciej powinienes chwalic jej oczy, rzesy i usmiech.]

4.Daj wam czas na poznanie sie : Zanim ktores z was zaproponuje spotkanie, musi minac sporo czasu. Wiadomo nikt nie lubi kotow w worku. Dlatego uzbroj sie w cierpliwosc i czekaj 7-8 miesiecy zanim bedziecie mogli sie spotkac.

5. Pokaz ze jestes WIELKIM czlowiekiem : Jak najszybciej postaraj sie wyslac obiektowi zainteresowan zdjecie przyrodzenia, z dopiskiem "podoba sie?" Niestety teraz fotka utrudnia nam to, ale to juz material na inny wpis na forum.]

Jezeli ty tez masz sprawdzone sposoby, jak zainteresowac soba plec przeciwna, koniecznie sie nimi podziel ponizej! Nastepnym razem powiem jak poderwac faceta!

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  1 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: Zostaly ostatnie dwa punkty. chcesz zobaczyć mojego siusiaka? ale to było słodkie ale mogę ci obiecać, że rozczarowana nie będziesz. Jeszcze czas na poznanie sie pozostał. Na szczęście nad tym cały czas pracujemy.

Tak sobie tylko gdybam, przeciez rozmiar nie ma znaczenia. :ninja:
Widze punkt pewnosc siebie opanowany lvl hard.

Tyle czasu mamy jeszcze przed soba. :zakochany:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
zacny
zacny
  1 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: opanowany lvl hard

No tu akurat się nie boję, to nie moja wina. Ja za tym nie chodzilem. Tak się złożyło.

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Tyle czasu mamy jeszcze przed soba.

Z drugiej strony nie zapominaj, że lat nam nie ubywa.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  1 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No tu akurat się nie boję, to nie moja wina. Ja za tym nie chodzilem.

Mi to wcale nie przeszkadza, w kazdym mozliwym sensie tej wypowiedzi. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Z drugiej strony nie zapominaj, że lat nam nie ubywa.

Trzeba do tych rad dopisac, ze kobiecie sie wieku nie wypomina!
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
zacny
zacny
  1 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: kobiecie sie wieku nie wypomina!

Ale to nie o to mi chodziło... Miałem tylko na myśli, że nie ma co marnować czasu też za bardzo. Ale tak troszkę tylko.
Z resztą, wiesz o co mi chodzi. Tylko się droczysz.

Ta cała @DrapieznaMrr mnie dodała na CL. Chyba prawda w oczy kole...

Konto usunięte
Konto usunięte: czarna lista

Nie przezywaj tak tego. Dobrze, że mam więcej kont i tak będę mógł wchodzić na twój profil. :rotfl:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  1 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Z resztą, wiesz o co mi chodzi. Tylko się droczysz.

Brawo szerloku.
Skoro Lukasz wspomina o 7 miesiacach to do ilu skrocimy?

Bym ruchal, dobra dupa to nie sa rzeczy, ktore szanujaca sie kobieta doceni, promyczku. :mrgreen:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
zacny
zacny
  1 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: 7 miesiacach

do dwóch

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: szanujaca sie kobieta

zakładasz, że ona się szanuje. Może i słusznie. Ale jak mi ktoś dupsko pokazuje zainm mi się przedstawi, to ja się wtedy gubię...
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  1 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: 7 miesiacach do dwóchjestemwczorajsza: szanujaca sie kobieta zakładasz, że ona się szanuje. Może i słusznie. Ale jak mi ktoś dupsko pokazuje zainm mi się przedstawi, to ja się wtedy gubię...

Przepraszam, ze bede tak cytowac, ale z tabletu nie mam innej mozliwosci.

Czyli w kwietniu Katowice noca? :nutki:
Staram sie dawaj szanse kazdej osobie, jesli to spieprzy wtedy moge oceniac negatywnie.
Kazdy pokazuje swoje najlepsze strony, w ten lub inny sposob. :rotfl:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
zacny
zacny
  1 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Czyli w kwietniu Katowice noca?

Ze Spiżową mocą. :nutki:

Ja mogę do cię przyjechać.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  1 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: Czyli w kwietniu Katowice noca? Ze Spiżową mocą. Ja mogę do cię przyjechać.

Tylko musisz miec dobra nawigacje, bo mojej wsi nie ma na mapie. :ninja:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
zacny
zacny
  1 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: mojej wsi nie ma na mapie

ciebie znajdę

dojdę po promieniach Słońca do ciebie.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  1 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: mojej wsi nie ma na mapie ciebie znajdę dojdę po promieniach Słońca do ciebie.

Ciekawe czy Ci co nas czytaja tez tecze lapia z buzi. :zakochany:

Dusza romantyka, wrrrr.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
zacny
zacny
  1 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ci co nas czytaja

obawiam się, że od rana nikt tu nie zajrzał poza nami...

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: wrrrr

grr :pup:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  1 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: Ci co nas czytaja obawiam się, że od rana nikt tu nie zajrzał poza nami...jestemwczorajsza: wrrrr grr :pup:

Uwierz mi, ze czytajacych jest duzo. :>

Pupa mojego usuneli! Juz dawno! Wszystkie emotki sa, a tego nie ma! Boli mnie to. :and:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
zacny
zacny
  1 lutego 2019

Wiem. Najgorsze jest to, że w internecie ślad po nim zaginął. Ja go mam zapisanego na jednym z dysków. Ale nie wiem którym.
Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego go usunęli? Może nie mieli praw do niego?

A to chyba moja ulubiona emotka była.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  1 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem. Najgorsze jest to, że w internecie ślad po nim zaginął. Ja go mam zapisanego na jednym z dysków. Ale nie wiem którym. Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego go usunęli? Może nie mieli praw do niego? A to chyba moja ulubiona emotka była.

Tez kiedys mialam zapisany. Ale od tamtej pory minelo zbyt duzo lat abym posiadala ten dysk.

Tez stawiam na prawa autorskie, bo jest jedynym usunietym z tych, ktore pamietam.
:pikaczu:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.