Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Poprzednia1234567Następna
vegeta
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
vegeta
  31 stycznia, o 09:56 (pierwszy post)

Gdzie się podziały tamte temaby
Gdzie te dziewczyny, gdzie tamten świat
Gdzie się podziały nasze posty
Tamtych szalonych wspaniałych lat

Poprzedni to byl temad bieda, wiem.

Użyłem szukajki i znalazłem kilka ciekawych rzeczy do powspominania. Tylko bez banów za reklamowanie tematów, bo te tematy zamknięte od 10 lat są.

Na przykład:
Pas cnoty pacou
Egze robi z siebie pajaca, folkemon szachuje go po 10 minutach
Acetosteron ma problem z pląbą (pisownia oryginalna - przyp. red.)

Gdzie ci ludzie? Gdzie bananowa, acetosteron, goldshaker, folkemon, alucard, Ilona, Patrycja z Lublina, Agusia z Anglii, PyroManiac? No ja się was pytam, po co zniszczyliście to forum?

Ja sie pochwale moim temabem bogatym na humorze. Komu to przeszkadzało?

No wiec tak, jest teza ze administracja to banda zakompleksionych durni i oni sa za to odpowiedzialni. Oczywista oczywistość.

Hipoteza brzmi, że da się rozruszać forum. Da się?

Dyskusja.

PS Macie wiecej fajnych temabów z przeszłości, to je postujcie. Poczytamy, przypomnimy sobie.

Ten, kto walczy z demonami, winien uważac, aby samemu nie stać się jednym z nich
jestemwczorajsza
Reputacja: -240 | BluzgometrTM: 122
jestemwczorajsza
  1 lutego, o 00:39
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: wszyscy ogladaja netlixa Dej no haselko, tez poogladam. zarob sobie i kup. Nie zyjemy w patriarchacie. Jestes "silna i niezalezna" kobieta XD Czy jako silna i niezalezna kobieta nie moge naciagac innych?niezalezni i silni nie naciagaja. Powiedz od razu, ze sknera i szkoda konta. Wymyslasz jakies glupie argumenty. Zarob sobie i przestan żebrać. Miej jakis szacunek do siebie. Potem placzesz ze faceci traktuja kobiety jak rzecz. Ciekawe dlaczego wszyscy uwazaja ziobra za zart, a Ty odbierasz na powaznie.nie wiem co to ziobra.

Ty z telefonu siedzisz, nie?
BekaZciebieModzie
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 108
BekaZciebieModzie
  1 lutego, o 00:43
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: wszyscy ogladaja netlixa Dej no haselko, tez poogladam. zarob sobie i kup. Nie zyjemy w patriarchacie. Jestes "silna i niezalezna" kobieta XD Czy jako silna i niezalezna kobieta nie moge naciagac innych?niezalezni i silni nie naciagaja. Powiedz od razu, ze sknera i szkoda konta. Wymyslasz jakies glupie argumenty. Zarob sobie i przestan żebrać. Miej jakis szacunek do siebie. Potem placzesz ze faceci traktuja kobiety jak rzecz. Ciekawe dlaczego wszyscy uwazaja ziobra za zart, a Ty odbierasz na powaznie.nie wiem co to ziobra. Ty z telefonu siedzisz, nie?

zawsze....
czy to dlatego "zle odbieram" ? xd

Daj głupiemu tysiąc rozumów, a on będzie wolał swój własny.

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza
  1 lutego, o 00:47
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: wszyscy ogladaja netlixa Dej no haselko, tez poogladam. zarob sobie i kup. Nie zyjemy w patriarchacie. Jestes "silna i niezalezna" kobieta XD Czy jako silna i niezalezna kobieta nie moge naciagac innych?niezalezni i silni nie naciagaja. Powiedz od razu, ze sknera i szkoda konta. Wymyslasz jakies glupie argumenty. Zarob sobie i przestan żebrać. Miej jakis szacunek do siebie. Potem placzesz ze faceci traktuja kobiety jak rzecz. Ciekawe dlaczego wszyscy uwazaja ziobra za zart, a Ty odbierasz na powaznie.nie wiem co to ziobra. Ty z telefonu siedzisz, nie?zawsze.... czy to dlatego "zle odbieram" ? xd

Nie, nie. Pewnie nie widzisz forumowych emotikon i moj ton wypowiedzi wydaje sie byc powaznym.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  1 lutego, o 00:51
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: wszyscy ogladaja netlixa Dej no haselko, tez poogladam. zarob sobie i kup. Nie zyjemy w patriarchacie. Jestes "silna i niezalezna" kobieta XD Czy jako silna i niezalezna kobieta nie moge naciagac innych?niezalezni i silni nie naciagaja. Powiedz od razu, ze sknera i szkoda konta. Wymyslasz jakies glupie argumenty. Zarob sobie i przestan żebrać. Miej jakis szacunek do siebie. Potem placzesz ze faceci traktuja kobiety jak rzecz. Ciekawe dlaczego wszyscy uwazaja ziobra za zart, a Ty odbierasz na powaznie.nie wiem co to ziobra. Ty z telefonu siedzisz, nie?zawsze.... czy to dlatego "zle odbieram" ? xd Nie, nie. Pewnie nie widzisz forumowych emotikon i moj ton wypowiedzi wydaje sie byc powaznym.

aha a jak wejde na fotke na laptopie to bede wiedzial co to ziobra ?

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza
  1 lutego, o 00:56
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: wszyscy ogladaja netlixa Dej no haselko, tez poogladam. zarob sobie i kup. Nie zyjemy w patriarchacie. Jestes "silna i niezalezna" kobieta XD Czy jako silna i niezalezna kobieta nie moge naciagac innych?niezalezni i silni nie naciagaja. Powiedz od razu, ze sknera i szkoda konta. Wymyslasz jakies glupie argumenty. Zarob sobie i przestan żebrać. Miej jakis szacunek do siebie. Potem placzesz ze faceci traktuja kobiety jak rzecz. Ciekawe dlaczego wszyscy uwazaja ziobra za zart, a Ty odbierasz na powaznie.nie wiem co to ziobra. Ty z telefonu siedzisz, nie?zawsze.... czy to dlatego "zle odbieram" ? xd Nie, nie. Pewnie nie widzisz forumowych emotikon i moj ton wypowiedzi wydaje sie byc powaznym.aha a jak wejde na fotke na laptopie to bede wiedzial co to ziobra ?

Z drugiej strony dziwne, bo ja na aplikacji i przegladarce widze emotikony, robisz mnie w bambuko. :D
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  1 lutego, o 00:59
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: wszyscy ogladaja netlixa Dej no haselko, tez poogladam. zarob sobie i kup. Nie zyjemy w patriarchacie. Jestes "silna i niezalezna" kobieta XD Czy jako silna i niezalezna kobieta nie moge naciagac innych?niezalezni i silni nie naciagaja. Powiedz od razu, ze sknera i szkoda konta. Wymyslasz jakies glupie argumenty. Zarob sobie i przestan żebrać. Miej jakis szacunek do siebie. Potem placzesz ze faceci traktuja kobiety jak rzecz. Ciekawe dlaczego wszyscy uwazaja ziobra za zart, a Ty odbierasz na powaznie.nie wiem co to ziobra. Ty z telefonu siedzisz, nie?zawsze.... czy to dlatego "zle odbieram" ? xd Nie, nie. Pewnie nie widzisz forumowych emotikon i moj ton wypowiedzi wydaje sie byc powaznym.aha a jak wejde na fotke na laptopie to bede wiedzial co to ziobra ? Z drugiej strony dziwne, bo ja na aplikacji i przegladarce widze emotikony, robisz mnie w bambuko. :D

ucze sie od Ciebie "zartowania" xd

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza
  1 lutego, o 01:03
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: wszyscy ogladaja netlixa Dej no haselko, tez poogladam. zarob sobie i kup. Nie zyjemy w patriarchacie. Jestes "silna i niezalezna" kobieta XD Czy jako silna i niezalezna kobieta nie moge naciagac innych?niezalezni i silni nie naciagaja. Powiedz od razu, ze sknera i szkoda konta. Wymyslasz jakies glupie argumenty. Zarob sobie i przestan żebrać. Miej jakis szacunek do siebie. Potem placzesz ze faceci traktuja kobiety jak rzecz. Ciekawe dlaczego wszyscy uwazaja ziobra za zart, a Ty odbierasz na powaznie.nie wiem co to ziobra. Ty z telefonu siedzisz, nie?zawsze.... czy to dlatego "zle odbieram" ? xd Nie, nie. Pewnie nie widzisz forumowych emotikon i moj ton wypowiedzi wydaje sie byc powaznym.aha a jak wejde na fotke na laptopie to bede wiedzial co to ziobra ? Z drugiej strony dziwne, bo ja na aplikacji i przegladarce widze emotikony, robisz mnie w bambuko. :Ducze sie od Ciebie "zartowania" xd

Hahaha, wiedzialam. No dobra, dzisiaj wygrales. :D
zacny
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 5
zacny
  1 lutego, o 11:05
praksyda
praksyda: kilkoro zombiaków robi sztuczny tum, całe hyde.

trochę smutno i straszno tu ;_:

Cześć Madziu. Dobrze cię widzieć.
zacny
zacny
  1 lutego, o 11:07
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie:

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza:

:zonk:

Czemu robicie mi syf w temabie? A, chwila... O to mi chodziło! :rotfl:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza
  1 lutego, o 12:18
zacny
zacny: Czemu robicie mi syf w temabie? A, chwila... O to mi chodziło!

Bartuś, cukiereczku człowiek stara się jak może. Nabija, a ten jeszcze narzeka. :mrgreen:
zacny
zacny
  1 lutego, o 12:45
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nabija

ty zapomnialas co to slowo znaczy chyba
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza
  1 lutego, o 12:52
zacny
zacny: jestemwczorajsza: Nabija ty zapomnialas co to slowo znaczy chyba

Az taka stara nie jestem. :ninja:

Juz kilka lat temu. :<
zacny
zacny
  1 lutego, o 12:52

My trochę to forum ruszaliśmy. Ale mało nas, mało do pieczenia chleba...

zacny
zacny
  1 lutego, o 13:31

Natalia, nie śpij.

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza
  1 lutego, o 13:37
zacny
zacny: Natalia, nie śpij.

Jestes lepszy niz budzik.