vegeta
vegeta
  31 stycznia 2019 (pierwszy post)

Gdzie się podziały tamte temaby
Gdzie te dziewczyny, gdzie tamten świat
Gdzie się podziały nasze posty
Tamtych szalonych wspaniałych lat

Poprzedni to byl temad bieda, wiem.

Użyłem szukajki i znalazłem kilka ciekawych rzeczy do powspominania. Tylko bez banów za reklamowanie tematów, bo te tematy zamknięte od 10 lat są.

Na przykład:
Pas cnoty pacou
Egze robi z siebie pajaca, folkemon szachuje go po 10 minutach
Acetosteron ma problem z pląbą (pisownia oryginalna - przyp. red.)

Gdzie ci ludzie? Gdzie bananowa, acetosteron, goldshaker, folkemon, alucard, Ilona, Patrycja z Lublina, Agusia z Anglii, PyroManiac? No ja się was pytam, po co zniszczyliście to forum?

Ja sie pochwale moim temabem bogatym na humorze. Komu to przeszkadzało?

No wiec tak, jest teza ze administracja to banda zakompleksionych durni i oni sa za to odpowiedzialni. Oczywista oczywistość.

Hipoteza brzmi, że da się rozruszać forum. Da się?

Dyskusja.

PS Macie wiecej fajnych temabów z przeszłości, to je postujcie. Poczytamy, przypomnimy sobie.

vegeta
vegeta
  31 stycznia 2019

bump,

32 minuty i nie ma zadnejo odpowiedzi...

vegeta
vegeta
  31 stycznia 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: klik


Twój post tutaj jest
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  31 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: klikTwój post tutaj jest

Jakbys znalazl z 2008 to bym bila brawa Bartek. :D

Rozczaruje Cie, minal caly dzien i zero odzewu. Wlasnie odpowiedzielismy sobie na pytanie czy da sie rozruszac. :ninja:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  31 stycznia 2019

17 luty 2009, starszego nic nie znalazlam. Za 3 tygodnie imprezka. :ninja:

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  31 stycznia 2019

wszyscy ogladaja netlixa

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  31 stycznia 2019
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: wszyscy ogladaja netlixa

Dej no haselko, tez poogladam.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  31 stycznia 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: wszyscy ogladaja netlixa Dej no haselko, tez poogladam.

zarob sobie i kup. Nie zyjemy w patriarchacie. Jestes "silna i niezalezna" kobieta XD
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  31 stycznia 2019
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: wszyscy ogladaja netlixa Dej no haselko, tez poogladam. zarob sobie i kup. Nie zyjemy w patriarchacie. Jestes "silna i niezalezna" kobieta XD

Czy jako silna i niezalezna kobieta nie moge naciagac innych? :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  31 stycznia 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: wszyscy ogladaja netlixa Dej no haselko, tez poogladam. zarob sobie i kup. Nie zyjemy w patriarchacie. Jestes "silna i niezalezna" kobieta XD Czy jako silna i niezalezna kobieta nie moge naciagac innych?


niezalezni i silni nie naciagaja.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  31 stycznia 2019
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: wszyscy ogladaja netlixa Dej no haselko, tez poogladam. zarob sobie i kup. Nie zyjemy w patriarchacie. Jestes "silna i niezalezna" kobieta XD Czy jako silna i niezalezna kobieta nie moge naciagac innych?niezalezni i silni nie naciagaja.

Powiedz od razu, ze sknera i szkoda konta. Wymyslasz jakies glupie argumenty. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  31 stycznia 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: wszyscy ogladaja netlixa Dej no haselko, tez poogladam. zarob sobie i kup. Nie zyjemy w patriarchacie. Jestes "silna i niezalezna" kobieta XD Czy jako silna i niezalezna kobieta nie moge naciagac innych?niezalezni i silni nie naciagaja. Powiedz od razu, ze sknera i szkoda konta. Wymyslasz jakies glupie argumenty.

Zarob sobie i przestan żebrać. Miej jakis szacunek do siebie. Potem placzesz ze faceci traktuja kobiety jak rzecz.
praksyda
praksyda
  31 stycznia 2019

Eloszka Bartoszu.d83dde0f

Konto usunięte
Konto usunięte: da się rozruszać forum. Da się?


Zostaw ten cmentarz.. kilkoro zombiaków robi sztuczny tum, całe hyde.

Konto usunięte
Konto usunięte: Macie wiecej fajnych temabów z przeszłości, to je postujcie.

https://fotka.com/forum/hydepark/15263053,Hyde_vs_Czat/2
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  1 lutego 2019
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: wszyscy ogladaja netlixa Dej no haselko, tez poogladam. zarob sobie i kup. Nie zyjemy w patriarchacie. Jestes "silna i niezalezna" kobieta XD Czy jako silna i niezalezna kobieta nie moge naciagac innych?niezalezni i silni nie naciagaja. Powiedz od razu, ze sknera i szkoda konta. Wymyslasz jakies glupie argumenty. Zarob sobie i przestan żebrać. Miej jakis szacunek do siebie. Potem placzesz ze faceci traktuja kobiety jak rzecz.

Ciekawe dlaczego wszyscy uwazaja ziobra za zart, a Ty odbierasz na powaznie.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  1 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: wszyscy ogladaja netlixa Dej no haselko, tez poogladam. zarob sobie i kup. Nie zyjemy w patriarchacie. Jestes "silna i niezalezna" kobieta XD Czy jako silna i niezalezna kobieta nie moge naciagac innych?niezalezni i silni nie naciagaja. Powiedz od razu, ze sknera i szkoda konta. Wymyslasz jakies glupie argumenty. Zarob sobie i przestan żebrać. Miej jakis szacunek do siebie. Potem placzesz ze faceci traktuja kobiety jak rzecz. Ciekawe dlaczego wszyscy uwazaja ziobra za zart, a Ty odbierasz na powaznie.


nie wiem co to ziobra.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.