MaciejKolanos
Posty: 4 (po ~297 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 154
MaciejKolanos
  9 stycznia 2019 (pierwszy post)

Nie polecam dziewczyn z fotki , spędziłem sporo czasu na tej stronie i mogę śmiało stwierdzić że są tu same prostackie dziewczyny (lekko mówiąc bo nie chce obrażać) które patrzą tylko na wygląd i kase, powiem tyle żal mi tych tępych dziewczyn.

MaciejKolanos
Posty: 4 (po ~297 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 154
MaciejKolanos
  10 stycznia 2019
MaciejTadeuszJerzy
MaciejTadeuszJerzy: W końcu dzieciak jakoś zawsze musi podbudowac wlasne niepowodzenia..a najlatwiej jest to zwalić na otoczenie..Zawsze jest COŚ.jak nie ktoś to coś .pogoda to za mokro to za sucho to za ślisko..SIC!

dziadku za to dla ciebie to internet już raczej nie jest :)
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  10 stycznia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
MaciejKolanos
MaciejKolanos: dziadku za to dla ciebie to internet już raczej nie jest :)

kolejny internetowy warior, mistrz klawiatury i cietej riposty. a w sumie chyba pipa i do tego jeszcze rozzalona na caly swiat, ze dziewczyny nie polecialy ani na twoj zajebisty wyglad ani na kase, ani nawet na twoj podobno intelekt.

chlopie wez sie ogarnij, bo wstyd tylko przynosisz.
MaciejTadeuszJerzy
Posty: 3 (po ~444 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 3
MaciejTadeuszJerzy
  11 stycznia 2019

Kolanos..odpowiadam tutaj na ten Twoj tekst do mnie..Jak ty szczeniaczku miałaś 10 lat to ja juz grasowalem w necie ...i jakbys był madry tak jak to sam siebie oceniasz to bys sprawdził na G+ z kim masz do czynienia..a gdybym miał takiego durnego wnuczka jak Ty siusiumajtku to bym przestał być dziadkiem..Wychowalem córkę szczeniaczku ktora ma 24 lata i tytuł magistra informatyki bo od niemowlaka był u nas komputer..i wychowala sie w sieci...a wiec PUDŁO Z TWOICH OCEN ..I CHYBA WE WSZYSTKIM TAK TRAFIASZ ..BOHATERZE DLA UBOGICH..🤗😕

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 stycznia 2019
MaciejTadeuszJerzy
MaciejTadeuszJerzy: grasowalem w necie .


Grasował pan i teraz dopiero odnalazł pan Portal Fotka :ziober2:
MaciejKolanos
MaciejKolanos: Nie polecam dziewczyn z fotki ,

To samo można powiedzieć o Chłopakach.
HardStyled83ddd0a
MaciejTadeuszJerzy
Posty: 3 (po ~444 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 3
MaciejTadeuszJerzy
  11 stycznia 2019

Owad...do tej pory nie ..bo nie bylem zainteresowany tego typu portalami ..jesli szukalem Pań..to korzystalem z portali typu Odloty.pl..wtedy bylo mnie stać na to ..teraz nie szukam jednorazowych wyskokow tylko kogos bliskiego ..kto tak jak ja jest samotny..a Fotka nie jest jedynym portalem gdzie szukam..sa inne np.Badoo..czy sthyle..lub Twoo gdzie tez mam swoje profile..Pozdrawiam..
Ps...nie wierzcie w stereotypy..iż 80 latek jest ciemny w necie i slaby ..mam 3 dan ..czarny pas w sztukach walki..i praktyke 35 lat ćwiczeń..Pozdrawiam..Maciej T.J.Karasinski

praksyda
praksyda
  11 stycznia 2019
MaciejTadeuszJerzy
MaciejTadeuszJerzy: mam 3 dan ..czarny pas w sztukac

To zdjęcie do lustra z zakrytym wackiem miażdży :rotfl:
weź to wywal, bo taką fotką to Ty nie zachęcisz kobiet.
praksyda
praksyda
  11 stycznia 2019

eddit. double post.

Kresters
Posty: 3 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 307
wpis jest ukryty
GoleniaM
Posty: 4 (po ~21 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 68
GoleniaM
  16 stycznia 2019

Szuak dziewczyny do sexu

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.