MaciejKolanos
Posty: 4 (po ~297 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 154
MaciejKolanos
  9 stycznia 2019 (pierwszy post)

Nie polecam dziewczyn z fotki , spędziłem sporo czasu na tej stronie i mogę śmiało stwierdzić że są tu same prostackie dziewczyny (lekko mówiąc bo nie chce obrażać) które patrzą tylko na wygląd i kase, powiem tyle żal mi tych tępych dziewczyn.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  9 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybyś miała męża i dzieci, to takiego logicznego myślenia by nie było. Czyżby zegar biologiczny tykał jak bomba? A zapłonem pewnie był Nowy rok.

Czemu Ty tak lubisz pchać się z butami w moje prywatne życie? :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Łobosze, to straszne! Ludzie dobierający sobie partnerów pod względem aparycji oraz zdolności do życia? Niesłychane.jestemwczorajsza

Podbijam! Tak bardzo trafna odpowiedz. Nie wiem czemu mężczyzn to dziwi, że kobieta szuka sobie samca który zapewni jej stabilność i życie na dobrym poziomie.
Chyba tak jesteśmy skonstruowani, że dążymy do lepszego, a nie w drugą stronę zadowolić się byle czym i kim, bo ma to coś.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
PrestonJhon
PrestonJhon
  9 stycznia 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Czemu Ty tak lubisz pchać się z butami w moje prywatne życie?

Gdyby było tak bardzo prywatne, to nie wiedziałbym nic o nim.
Widzisz jakie to jest zastanawiające!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  9 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: Czemu Ty tak lubisz pchać się z butami w moje prywatne życie? Gdyby było tak bardzo prywatne, to nie wiedziałbym nic o nim. Widzisz jakie to jest zastanawiające!

No dobra, masz racje. :ninja:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
PrestonJhon
PrestonJhon
  9 stycznia 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: No dobra, masz racje.

...Gdybym był głody, stawiałabyś kolację...:ninja:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  9 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: No dobra, masz racje. ...Gdybym był głody, stawiałabyś kolację...

Gdybys byl glodny bys sie odezwal jak byles pare km ode mnie, teraz pocaluj mnie w tylek. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
selgros1987
selgros1987
  10 stycznia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
MaciejKolanos
MaciejKolanos: Nie polecam dziewczyn z fotki , spędziłem sporo czasu na tej stronie i mogę śmiało stwierdzić że są tu same prostackie dziewczyny (lekko mówiąc bo nie chce obrażać) które patrzą tylko na wygląd i kase, powiem tyle żal mi tych tępych dziewczyn.

Fotka to patologia. d83dde33 Kobiety nie powiedzą wprost i nigdy się nie przyznają, że pieniądze są dla nich ważne, stabilizacja finansowa siedzi w ich podświadomości :P Niestety 80% kobiet gania za 20% najlepszych mężczyzn, więc 80% mężczyzn pozostaje 20% najgorszych kobiet - nawet brzydkich nie starczy. Czemu wy kobiet mówicie że najważniejszy jest charakter, a mówią że wcale on jest dla was taki ważny, a raczej nie ważny może w minimalnym procencie dla pewnej grupy kobiet.. Wygląd i pieniądze jest dla was najważniejszy nie mówicie że nie, skoro facet was nie pociąga to nie ważny jest jego charakter.. Po co tak mówicie skoro to nie jest prawda? Jak można oszukiwać? Jak można kłamać?

Kobiety mają zbyt duże wymagania np:

Mężczyzna powinien spełniać następujące kryteria:
- dobry w łóżku (powinien umie dać orgazm stosunkiem dopochwowym, powinien robić minetkę lub palcówkę zgodnie z życzeniem kobiety, powinien pieścić kobietę, całować namiętnie i dbać o urozmaicenia)
- powinien dbać o wygląd i higienę, również te intymną
- powinien zarabiać przyzwoicie
- powinien mięć dobry charakter (i tak, nie ma tu sprzeczności z punktem powyżej) a więc być empatyczny, odpowiedzialny, rozważny
- powinien mieć dobry samochód
- powinien mieć umięśnienie ciała faceta
- powinien mieć własne mieszkanie
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  10 stycznia 2019

Lol ale to nie wina fotki xd

MaciejKolanos
Posty: 4 (po ~297 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 154
MaciejKolanos
  10 stycznia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

smiesza mnie te damskie posty typu "konto od tego i tego" a nie pomyslalas pustaku ze moze wczesniej juz mialem tu konto? lol tak cieżko pomyśleć? pozatym co z tego że mam 20lat? chyba widze co sie dzieje na tym portalu w porownaniu do ciebie, pozatym ma gdzieś wasze zdanie, ten temat założyłem tylko dla informacji a nie robienia gówno burzy z ludzmi takimi jak wy, napisałem po prostu prawde o dziewczynach z fotki a to ze was tak to boli to pewnie po prostu prawda. nie wspominając już o reszcie żałosnych komentarzy bo oczywiscie "kobiety" z tego profilu wiedzą wszystko o mnie o tym czy sie z kims "bzykam" czy nie bo przeciez ruchanie najwazniejsze w zyciu typowej blondowatej karyny :D a i najsmieszniejsze sa posty osób po 40stce ło kurcze ale wy dojrzali, idzcie dalej wysylac ludziom na fb karteczki z napisem dziendobry lub dobranoc XDDDDDD

donvito07
Posty: 4 (po ~96 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 8
donvito07
  10 stycznia 2019

Niewiem ja tu poznałem ogólnie z chyba 10 lat temu miłość życia kobietę co mnie uzupenila przez cobajmbiej 3 piękne lata więc każdemu może się to zdarzyć jak mi .

praksyda
praksyda
  10 stycznia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślałem zawsze, że się udowadnia na egzaminach, nie po.

Gradek nie wiem o jakich egzaminach myślisz,d83dde0f i weź nie swiruj co chwile z tymi kasowaniem kontd83dde02
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  10 stycznia 2019
MaciejKolanos
MaciejKolanos: smiesza mnie te damskie posty typu "konto od tego i tego" a nie pomyslalas pustaku ze moze wczesniej juz mialem tu konto

MaciejKolanos
MaciejKolanos: pozatym ma gdzieś wasze zdanie, ten temat założyłem tylko dla informacji

Naucz się prowadzić dialog. Różni ludzie mają różne zdania i poglądy na pewne tematy.
Jeśli oczekiwałeś braw na stojąco za tak zacny temat i teraz jesteś rozczarowany więc postanowiłeś atakować obrażając to wcale nie dziwie się, że nie poznałeś tu nikogo wartościowego. Najpierw trzeba sobą coś przedstawiać aby wymagać od innych.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
MaciejKolanos
Posty: 4 (po ~297 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 154
MaciejKolanos
  10 stycznia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

1. jaki dialog? z kim niby rozmawialem zebym mial prowadzic dialog? jak bys nie zauwazyla pisalem ogólnikowo do kazdego.
2. ja atakuje? to wy "zacne" kobiety zaczelyscie mnie atakowac i sama teraz to robisz, przykre ze nie jestes swiadoma swojej hipokryzji no ale w sumie jestes tylko kobieta.
3. ciekawe ze tak duzo o mnie wiesz ze jestes w stanie stwierdzac takie rzeczy niesamowite.
4. koncze z toba ten "dialog" bo nawet nie jestes warta mojej czasu i klawiatury, beznadzieja, skoro rozni ludzie maja rozne zdania i poglady na tematy to jakim prawem mnie napastujesz ? hipokryzja poziom expert.

MaciejTadeuszJerzy
Posty: 3 (po ~444 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 3
MaciejTadeuszJerzy
  10 stycznia 2019

W końcu dzieciak jakoś zawsze musi podbudowac wlasne niepowodzenia..a najlatwiej jest to zwalić na otoczenie..Zawsze jest COŚ.jak nie ktoś to coś .pogoda to za mokro to za sucho to za ślisko..SIC!

GRADEK83
GRADEK83
  10 stycznia 2019
MaciejKolanos
MaciejKolanos: twierdzić że są tu same prostackie

Lepsza prosta jak przygarbiona XD
A tak na serio to jak by nie było prostackich kobiet to wielu facetów nie miało by szans kogokolwiek poznać . Poza tym to nie jest odpowiedni portal do nawiązywania głębszych relacji dla tego apeluję o rozwagę i dystans do świata WIRTUALNEGO który nic nie ma wspólnego z życiem realnym.
praksyda
praksyda
  10 stycznia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
MaciejKolanos
MaciejKolanos: tko o mnie o tym czy sie z kims "bzykam" czy nie bo przeciez ruchanie najwazniejsze w zyciu typowej blondowatej karyny :D a i najsmieszniejsze sa posty osób po 40stce ło kurcze ale wy dojrzali, idzcie dalej wysylac ludziom na fb karteczki z napisem dziendobry lub dobranoc XDDDDDD

Wracaj na wykop niebieski paskud83dde0f
Widze po slangu jakim piszesz, ze mowa "internetowo- stulejarna "weszła Ci nieźle w krew, to tez odpowiedź na twoje niepowodzenia, więcej realych dziewczyn a nie zaprzątasz sobie głowe kobitami co i tak w 90% robią sobie tylko beke z samców w sieci. Obudź się człowieku.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.