MaciejKolanos
Posty: 4 (po ~297 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 154
MaciejKolanos
  9 stycznia 2019 (pierwszy post)

Nie polecam dziewczyn z fotki , spędziłem sporo czasu na tej stronie i mogę śmiało stwierdzić że są tu same prostackie dziewczyny (lekko mówiąc bo nie chce obrażać) które patrzą tylko na wygląd i kase, powiem tyle żal mi tych tępych dziewczyn.

praksyda
praksyda
  9 stycznia 2019
MaciejKolanos
MaciejKolanos: które patrzą tylko na

napisał dwudziestolatek, który poznał mnóstwo kobiet i ma zajebiste doswiadczenie :ninja:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  9 stycznia 2019

O ironio, konto założone 18 grudnia 2018 roku.
Rzeczywiście bagaż doświadczeń i obiektywna ocena kobiet na tym portalu.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
ASZABENE
ASZABENE
  9 stycznia 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: O ironio, konto założone 18 grudnia 2018 roku. Rzeczywiście bagaż doświadczeń i obiektywna ocena kobiet na tym portalu.

To tak jak prawić o wychowaniu dzieci nie mając wlasnych .
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  9 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To tak jak prawić o wychowaniu dzieci nie mając wlasnych .

Mam wrażenie, że mi coś sugerujesz. :mrgreen:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
ASZABENE
ASZABENE
  9 stycznia 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: ASZABENE: To tak jak prawić o wychowaniu dzieci nie mając wlasnych . Mam wrażenie, że mi coś sugerujesz.

Strach mi nie pozwala ,ale jako kobieta inteligentna morał dla Ciebie jest jasny .
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  9 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Strach mi nie pozwala ,ale jako kobieta inteligentna morał dla Ciebie jest jasny .

Nie będę komentować ani negować. Szanuje Twoje zdanie i uszczypliwość.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
PrestonJhon
PrestonJhon
  9 stycznia 2019
MaciejKolanos
MaciejKolanos: Nie polecam dziewczyn z fotki , spędziłem sporo czasu na tej stronie i mogę śmiało stwierdzić że są tu same prostackie dziewczyny


Masz tu na temaciku dwie protestujące. Niech teraz udowodnią, że takie nie są. :ninja:

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Szanuje Twoje zdanie i uszczypliwość.

Jaki wrażliwy Natalion. Może to był taki przykład, nie że uszczypliwość w Twoją stronę. :)
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  9 stycznia 2019
MaciejKolanos
MaciejKolanos: Nie polecam dziewczyn z fotki , spędziłem sporo czasu na tej stronie i mogę śmiało stwierdzić że są tu same prostackie dziewczyny (lekko mówiąc bo nie chce obrażać) które patrzą tylko na wygląd i kase, powiem tyle żal mi tych tępych dziewczyn

stulejkarzom mowimy stanowcze NIE!
praksyda
praksyda
  9 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz tu na temaciku dwie protestujące. Niech teraz udowodnią, że takie nie są.

jedynie co musiałam udowodnić pól roku temu, to w pracy po egzaminach, ze zasługuje na podwyżke a nie jakiemus małolatowi na randkowym serwisie, że nie bzyka, bo nie potrafi zagadywac kobiet xd
PrestonJhon
PrestonJhon
  9 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jedynie co musiałam udowodnić pól roku temu, to w pracy po egzaminach, ze zasługuje na podwyżke


Myślałem zawsze, że się udowadnia na egzaminach, nie po. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie jakiemus małolatowi na randkowym serwisie, że nie bzyka, bo nie potrafi zagadywac kobiet xd

Widzisz jaki teraz masz challenge. :ziober2:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  9 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz tu na temaciku dwie protestujące

Zdecydowanie za stare, dla autora jak i dla udowadniania.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki wrażliwy Natalion. Może to był taki przykład, nie że uszczypliwość w Twoją stronę. :)

Moje logiczne myślenie podpowiada, że to była ironia odnośnie mojego tematu. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Jacek1982r
Jacek1982r
  9 stycznia 2019
Hmmm nie mogę się zgodzić z założycielem tematu
PrestonJhon
PrestonJhon
  9 stycznia 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Zdecydowanie za stare, dla autora jak i dla udowadniania.

Będziecie mu nauczycielkami, jakie wygodne konserwatystki od potrzeby chwili. :ziober2:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Moje logiczne myślenie podpowiada, że to była ironia odnośnie mojego tematu.

Gdybyś miała męża i dzieci, to takiego logicznego myślenia by nie było. Czyżby zegar biologiczny tykał jak bomba? A zapłonem pewnie był Nowy rok. :ziober2:
ichabod
ichabod
  9 stycznia 2019
MaciejKolanos
MaciejKolanos: które patrzą tylko na wygląd i kase


Łobosze, to straszne! Ludzie dobierający sobie partnerów pod względem aparycji oraz zdolności do życia? Niesłychane.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.