leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  10 lipca 2018 (pierwszy post)

jak uwazacie, czy to dobrze, ze stale zwiekszane sa swiadczenia socjalne dla roznych grup spolecznych?
a moze powinno byc jak opisuje to biblia, kto nie pracuje te nie je? jakie jest wasze zdanie?

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  13 lipca 2018
leon28
leon28: citek83: To według pana i tej biblii wszystkich niepełnosprawnych ,chorych powinno się ...... bo te osoby nie zarobią na siebie .nie wiem czy to jest takie miłosierdzie jak głosi czasem biblia widocznie miłosiernym sie jest kiedy to wygodnie i w wybranych wersach mysle, ze nie powinienes mnie atakowac, zadalem pytanie, bo chcialbym poznac rozne zdania na ten temat. nie zjadlem wszytkich rozumow i staram sie pojac rozne sprawy patrzac na nie w inny sposob. po prostu powiedz, co ci lezy na sercu, bez osobistych wycieczek


nie taki był mój cel z powyższego pytania mogło sie wydawać ze się pan wzoruje na biblii skoro pan przytoczył ze biblia mówi można odnieść wrażenie ze pan podziela ten fragment ja nie do końca
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  14 lipca 2018
citek83
citek83: nie taki był mój cel z powyższego pytania mogło sie wydawać ze się pan wzoruje na biblii skoro pan przytoczył ze biblia mówi można odnieść wrażenie ze pan podziela ten fragment ja nie do końca

pisz, co ci na sercu lezy, zobaczymy co z tego wyniknie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.