leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  10 lipca 2018 (pierwszy post)

jak uwazacie, czy to dobrze, ze stale zwiekszane sa swiadczenia socjalne dla roznych grup spolecznych?
a moze powinno byc jak opisuje to biblia, kto nie pracuje te nie je? jakie jest wasze zdanie?

Viato
Viato
  12 lipca 2018
Ostatnio edytowany: 25 kwietnia 0185
Owad
Owad: Viato: Red czy to ty w innej postaci?


A Pan to kto? Ten znudzony życiem stary kawaler na etacie prowokatora?! Czy byłby Pan tak łaskawy i nie zasmrodził swoją obecnością chociaż jednego tematu? W zamian obiecuję nie wypowiadać się w tych, w których Pan się udziela
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  12 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte:

Skoro wiesz że jestem na każdym temacie to jednak tylko Red. Oki uciekam z stąd :bye:
HardStyled83ddd0a
Viato
Viato
  12 lipca 2018
leon28
leon28: gdzie jest ta kropla, co przeleje kielich?


Ona już przelała się w bardzo wielu kręgach, ale prócz tej kropli, jest wciąż działająca i obowiązująca ustawa 1066(poszerzona) i obce wojska na terenie Polski. Zmiana władzy musi odbyć się pokojowo, bo inaczej wybiją nas jak kaczki. Nie takie tuzy jak Ty i ja to analizowały. Nie nawołuj więc do czegoś, czego konsekwencje mogą być dla nas opłakane. Nie podsycaj na forach iskry z której może wybuchnąć światowy pożar.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  12 lipca 2018
Ostatnio edytowany: za 25 kwietnia 5462
Konto usunięte
Konto usunięte: Ona już przelała się w bardzo wielu kręgach, ale prócz tej kropli, jest wciąż działająca i obowiązująca ustawa 1066(poszerzona) i obce wojska na terenie Polski. Zmiana władzy musi odbyć się pokojowo, bo inaczej wybiją nas jak kaczki. Nie takie tuzy jak Ty i ja to analizowały. Nie nawołuj więc do czegoś, czego konsekwencje mogą być dla nas opłakane. Nie podsycaj na forach iskry z której może wybuchnąć światowy pożar.


nie no myslisz, ze to forum ma miedzynarodowy zasieg? wzniecimy swiatowy pozar? przeceniasz mnie ;-) ale milo, ze tak myslisz.
poza tym nikogo do niczego nie namawiam. po prostu zastanawia mnie, dlaczego tak a nie inaczej sprawy stoja.ludzie zyja w roznych srodowiskach, spotykaja sie z roznymi sytuacjami, warto ich czasem wysluchac. i o to wlasnie chodzi.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  12 lipca 2018

mowisz masz
Viato
Viato
  13 lipca 2018
Ostatnio edytowany: 25 kwietnia 0353

Różnica między nami jest taka, że Ty, z mniejszym, lub większym powodzeniem, udajesz kogoś, kim ja jestem. Tak tylko dla przypomnienia, to piszesz to już któryś raz z kolei, na portalu i forum gdzie piszą głównie ludzie młodzi i niekoniecznie pokojowo nastawieni do obecnej władzy, mający ochotę na przestrzeganie pewnych zasad i reguł. a Ty mimochodem i mimowolnie kreujesz ich świadomość. Na Twoim miejscu nie trywializowałabym aż tak swoich słów, bo pamiętam czasy, kiedy profile były tutaj masowo blokowane i bany sypały się tylko za to, ze ktoś pisał nieprzychylnie o obecnych partiach opozycyjnych, a u góry na pasku portal zasypywał nas masówką ich reklam. Czasami to ja naprawdę zastanawiam się czy Ty poważnie masz tyle lat ile masz i czy profil nie należy do Twojego syna lat naście, a tylko sobie zdjęcia taty dodał. Nie przeceniam Cię też, bo widzę, że swoją "ideowość" próbujesz ubrać w kolejną walkę o przysłowiowe "koryto" , a nie tędy droga, tylko sumując wszystkie powyższe składniki, możesz narobić niezłego pasztetu

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  13 lipca 2018
Owad
Owad: Skoro wiesz że jestem na każdym temacie to jednak tylko Red. ...

Dobrze kombinujesz!
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 lipca 2018
Ostatnio edytowany: za 25 kwietnia 9758
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze kombinujesz!

On to, jej pisownię i składanie zdań znam już na pamięć :-)
I po wyżej w poście wspomina masowe :banan:
HardStyled83ddd0a
Viato
Viato
  13 lipca 2018
Ostatnio edytowany: 25 kwietnia 1128

No tak, taki ruch tutaj macie, że naprawdę trudno go ogarnąć d83dde02 za spamowanie, możecie dać sobie po banie?! A tak na marginesie, to czytanie ze zrozumieniem nigdy nie było waszą najmocniejszą stroną. Jagiełło w 1410 już to przewidział, a podobno żył w ciemnogrodzie d83dde02

Viato
Viato
  13 lipca 2018

Ja ze swojej strony temat wyczerpałam, ale to nie oznacza, że nie mam was na ....



Tymczasem.... wrócę kiedy dorośniecie do roli jaką przypisało wam życie i kiedy zapanuje na tym forum demokracja = wszyscy równi wobec jednego prawa d83dde02

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  13 lipca 2018

Ja już się wypowiedziałem. Trzeba rozdać wszystkie wpływy do budżetu, byleby mądrze.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja ze swojej strony


Na dałaś mi minusów aha na pożegnanie :-)
HardStyled83ddd0a
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  13 lipca 2018

a taki fajny temat byl

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  13 lipca 2018
leon28
leon28: , kto nie pracuje te nie je

To według pana i tej biblii wszystkich niepełnosprawnych ,chorych powinno się ...... bo te osoby nie zarobią na siebie .nie wiem czy to jest takie miłosierdzie jak głosi czasem biblia widocznie miłosiernym sie jest kiedy to wygodnie i w wybranych wersach
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  13 lipca 2018
Ostatnio edytowany: za 25 kwietnia 7591
citek83
citek83: To według pana i tej biblii wszystkich niepełnosprawnych ,chorych powinno się ...... bo te osoby nie zarobią na siebie .nie wiem czy to jest takie miłosierdzie jak głosi czasem biblia widocznie miłosiernym sie jest kiedy to wygodnie i w wybranych wersach

mysle, ze nie powinienes mnie atakowac, zadalem pytanie, bo chcialbym poznac rozne zdania na ten temat. nie zjadlem wszytkich rozumow i staram sie pojac rozne sprawy patrzac na nie w inny sposob.
po prostu powiedz, co ci lezy na sercu, bez osobistych wycieczek
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.