BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  11 maja 2018 (pierwszy post)

Jak w temacie

Erf
Erf
  11 maja 2018

Weszłam w to kiedyś na chwilę i o ile oglądam rolnika i zdarzyło mi się obejrzeć warsaw shore tak tego zupełnie nie umiem pojąć. Widziałam urywek jak jakiś patus darł się przez okno i mało z niego nie wyskoczył, rzucając się do kogoś. Widziałam też dziwne skriny jakiegoś patusa i chyba jego matki. Nie wiem kto to ogląda i co ciekawego w tym widzi. Dla mnie to poziom oglądania filmików z żulami, którym się da 2 zł za zatańczenie makareny. Sirjusli, beka w uj.

praksyda
praksyda
  11 maja 2018

nie wiem co to jest nawet.

Adas2555
Adas2555
  11 maja 2018

chodzi pewnie o magicala i innych fircyków z yt :) niedługo era patusow się skonczy.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  11 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Weszłam w to kiedyś na chwilę i o ile oglądam rolnika i zdarzyło mi się obejrzeć warsaw shore tak tego zupełnie nie umiem pojąć. Widziałam urywek jak jakiś patus darł się przez okno i mało z niego nie wyskoczył, rzucając się do kogoś. Widziałam też dziwne skriny jakiegoś patusa i chyba jego matki. Nie wiem kto to ogląda i co ciekawego w tym widzi. Dla mnie to poziom oglądania filmików z żulami, którym się da 2 zł za zatańczenie makareny. Sirjusli, beka w uj.

oglada to np 20 tys ludzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem co to jest nawet.

to sie nie udzielaj :D

Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi pewnie o magicala i innych fircyków z yt :) niedługo era patusow się skonczy.


Skonczy ? to dopiero poczatek.
Adas2555
Adas2555
  11 maja 2018

ja tam nic nie widze fajnego w patostremach oprócz donejtów świry przebijają wszystko :) szkoda ,że juz ivona nie działa

Kombatant
Kombatant
  11 maja 2018

go-ha go-ha go-ha go-ha go-ha go-ha go-ha go-ha | 3zł

Kombatant
Kombatant
  11 maja 2018

najlepsze streamy w sieci pod kątem wysyłanych donejtów ma oczywiście Major z Bombasu całe te ogółem.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  11 maja 2018

Patrząc na popularność takich streamów niestety widać jak bardzo internet promuje i nagradza głupotę. Cywilizacja śmierci.

Podejmujesz wyzwanie?
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  12 maja 2018

Np gwiazdka na fotce.pl xd

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  12 maja 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem co to jest nawet.

Już śpieszę z wyjaśnieniem PATOS czyli z wolna tłumaczenia PATOLOGIA na YTbe i na FB (zazwyczaj nagrywana strimowana na żywo i nie tylko) która nakręca swoje debilne zachowanie i przyciąga tym przeważnie młodych gimbusowych odbiorców których śmieszy zachowanie na ich poziomie... Czyli jeśli nie wiesz co to to znaczy że należysz do tego grona ludzi z wyższej półki i możesz być dumna a nawet powinnaś wystosować pismo o model :P
Nie ukrywam że sam nie wiedziałem co to ale długo szukać wyjaśnienia nie musiałem .
praksyda
praksyda
  12 maja 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: to sie nie udzielaj :D

Nie pyskuj.:D
Konto usunięte
Konto usunięte: Już śpieszę z wyjaśnieniem PATOS czyli z wolna tłumaczenia PATOLOGIA na YTbe i na FB (zazwyczaj nagrywana strimowana na żywo i nie tylko) która nakręca swoje debilne zachowanie i przyciąga tym przeważnie młodych gimbusowych odbiorców których śmieszy zachowanie na ich poziomie... Czyli jeśli nie wiesz co to to znaczy że należysz do tego grona ludzi z wyższej półki i możesz być dumna a nawet powinnaś wystosować pismo o model :P Nie ukrywam że sam nie wiedziałem co to ale długo szukać wyjaśnienia nie musiałem .

ja pierdziele, czyli nudzące sie bachorki robiace z siebie idiotów. Wreszcie jakaś konkretna odpowiedź, dzięki.:D
PATOLOGITEJSZYN
PATOLOGITEJSZYN
  29 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie pyskuj.:D

Ile lat ma teraz praksyda? 60? A tu na zdjęciach na fotce cały czas 25. Kochamy fotkę tu czas stoi w miejscu
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  30 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: przyciąga tym przeważnie młodych gimbusowych odbiorców których śmieszy zachowanie na ich poziomie...

Cios poniżej pasa. :ziober2:

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Jak w temacie


Lubię czasem pooglądać na fotkowych kamerkach, ale moi ulubieńcy mają perm bana.
Co do Rafatusa i Marlenki, odkryłam niedawno. Pare filmików obejrzałam, tyłka nie urywa.
Magical to w ogóle jakaś porażka, nie wiem co ludzi kręci w oglądaniu tego człowieka. No może Gocha przyciąga. Patologia całkowita.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  30 września 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Cios poniżej pasa.

Jak byś była facetem to może i bym się łączył z Tobą w bólu ale że na szczęście nie jesteś to uznam ten cios za mały szturchaniec d83dde1d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.