BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  11 maja 2018 (pierwszy post)

Jak w temacie

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  30 września 2018

nieciekawe i małozabawne, momentami wręcz nudne, choć nie "chcem" to "muszem" więc czasami oglądam,
"szefy" wymagają

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

praksyda
praksyda
  30 września 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile lat ma teraz praksyda? 60? A tu na zdjęciach na fotce cały czas 25. Kochamy fotkę tu czas stoi w miejscu

toc to komplementd83dde0f, bo 2 fotki na profilu są z tego roku, ta koło kamieni i ta z maską to z wiosny, reszta fotek ma około 2,3 lata najstarsza ta koło rowerka, wtedy były nawet wieksze cycki XD
Masz fotkę z wczorajd83ddcaa

praksyda
praksyda
  30 września 2018

2x na podium w jednym biegu.(pochwale sie a co!). a nabijaj sie z praksydy, ze stara, brzydka, nudna, dajesz Maleńki, pozwalam.
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  30 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz fotkę z wczoraj

Sekend plejs hał kudźju mejk zająć sekend plejs :D Stać cię na więcej! :D
Medal kozacki :D
kysio
kysio
  30 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Sekend plejs hał kudźju mejk zająć sekend plejs :D Stać cię na więcej! :D

Ty ze swoim fotelem i klawiaturą w łapie pewnie byłbyś na trzecim, także nie płacz nad jej miejscem zGredson. :ziober2:
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  30 września 2018

Ja to bym został na mecie bo pewnie złapał by mnie skurcz a przynajmniej miał bym taką wymówkę :D Wolę kibicować lepiej mi to wychodzi :D

praksyda
praksyda
  30 września 2018

No ja poprawiłam sie z czasem od zeszłego roku prawie o 8 minut, trenuje 4 razy w tygodniu po 1,5h od nowego roku 5 treningów podbiegi, interwały..itd.. nawet jak wiatr w ryjak wieje....mróz...ciemno zimą.. kilka razy sie poryczałam na treningu, bo byłam zmęczona w uj i sił nie było..ciezko pracuje na to zeby byc gdziekolwiek na podium,a tu Cie skrytykuja ze słabo, bo drugie miejsced83dde12 Fakjiu :D

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  30 września 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: bo byłam zmęczona w uj i sił nie było..ciezko pracuje na to zeby byc gdziekolwiek na podium,a tu Cie skrytykuja ze słabo, bo drugie miejsce Fakjiu :D

Co cię nie zabije to cię wzmocni ja to tylko z troski :ziober2:
Krytyka zazwyczaj jest z 4 najgorszego miejsca :D
Co jak co jedna blondynka na podium i dwie brunetki tak więc nie tak źle :D
praksyda
praksyda
  30 września 2018

rok temu miałam często 4 miejsce, to mi dało tylko kopa zeby sie poprawić.

Konto usunięte
Konto usunięte: sze
kysio
kysio
  30 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Wolę kibicować lepiej mi to wychodzi :D

Spytaj się o miejsce następnych zawodów, ubierz się w jakiś segzi strój i weź ze sobą pompony. :ziober2:
:rotfl:
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  30 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: rok temu miałam często 4 miejsce, to mi dało tylko kopa zeby sie poprawić

To uczucie o włos od podium eh widać ostre treningi i samo zaparcie skutkuje wynikami tylko obyś nie prze folgowała i kontuzji sie nie nabawiła...tfu odpukać w niemalowane na psi urok XD
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  30 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ubierz się w jakiś segzi strój i weź ze sobą pompony.

Na uj sexi strój do kibicowania żeby ją rozpraszać ?XD
kysio
kysio
  30 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Na uj sexi strój do kibicowania żeby ją rozpraszać ?XD

Bo każda cheerleaderka musi dobrze wyglądać! :ninja:
To jest wzrokowiec w sumie ale blond dinozaur, słabo widzi już!
praksyda
praksyda
  30 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: i kontuzji sie nie nabawiła...tfu odpukać w niemalowane na psi urok XD

no kontuzje idzie przewidziec , ale tylko czasem, treningi mam rozpisywane pod moje tętno, jak spoczynkowe tętno jest bardzo podwyższone, to organizm jest wymeczony, wiec trzeba zwolnić na chwile obroty, nie prowadzi mnie amator, sama bym nic nie zdziałała.d83dde0f
praksyda
praksyda
  30 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest wzrokowiec w sumie ale blond dinozaur, słabo widzi już!

:rotfl: ooo
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.