BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  11 maja 2018 (pierwszy post)

Jak w temacie

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  30 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: nie prowadzi mnie amator, sama bym nic nie zdziałała

Łiiii masz kołcza no no ful profesjonalizm... to pewnie sponsor jakiś tez jest czy raczej nie za bardzo ?
praksyda
praksyda
  30 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: raczej nie za bardzo

za stara jestem na sponsorów.. nikt nie bedzie inwestował w zabytek :rotfl:
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  30 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: za stara jestem na sponsorów.. nikt nie bedzie inwestował w zabytek


Nie pitol nawet twoja firma powinna jakąś naszywkę ci dać i kieszonkowe czy cuś o ile na takich biegach można mieć takie reklamy.
praksyda
praksyda
  30 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie pitol nawet twoja firma powinna jakąś naszywkę ci dać i kieszonkowe czy cuś o ile na takich biegach można mieć takie reklamy.

wystarczy, ze firma w której pracuje wraca mi za pakiety startowe, bo biegam z logo firmy i troche ich reklamuję.
To chyba jedyny sponsor.. nie ma co sie oszukiwac inwestuje sie w młodzież a nie w baby ponad 30 letnie :D
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  30 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: To chyba jedyny sponsor.. nie ma co sie oszukiwac inwestuje sie w młodzież a nie w baby ponad 30 letnie :D

A Justyna Kowalczyk ma 35 i jakoś sponsoruje się ją :D Ale jak twoja firma coś tam daje to git majonez XD
praksyda
praksyda
  30 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A Justyna Kowalczyk ma 35 i jakoś sponsoruje się ją :D Ale jak twoja firma coś tam daje to git majonez XD

haha ja wygrywam jakies biegi małe.do 200,300 osób a nie światowj sławy Justyna d83dde02
kysio
kysio
  30 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: haha ja wygrywam jakies biegi małe.do 200,300 osób a nie światowj sławy Justyna

Gradson tak Cię wspiera, taką wiarę też posiada, że byłby idealnym kandydatem na męża. Za sponsora by nie robił ale miałabyś się o kogo po zawodach oprzeć! :ninja:
praksyda
praksyda
  30 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Gradson tak Cię wspiera, taką wiarę też posiada, że byłby idealnym kandydatem na męża. Za sponsora by nie robił ale miałabyś się o kogo po zawodach oprzeć!

Na początku by mnie wspierał,jeżdził na zawody, kibicował itd.. póki zaurocznie trwałoby, później miałby wysypane a ostatnie stadium to takie, ze zacznie mi wygadywac, ze tylko bieganie mi w głowie..ps sprawdzone info.
kysio
kysio
  30 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Na początku by mnie wspierał,jeżdził na zawody, kibicował itd.. póki zaurocznie trwałoby, później miałby wysypane a ostatnie stadium to takie, ze zacznie mi wygadywac, ze tylko bieganie mi w głowie..ps sprawdzone info.

W większości kobiety chcą żyć chwilą, także teraźniejszość pokazuje, że masz swego psychologa, Gradson żonę, a ja zaproszenie od niego na weselną wódkę. A może i po poprawinach coś w butelkach zostanie...W tym dillu, tylko Ty kręcisz nosem! :ninja:
praksyda
praksyda
  30 września 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: W większości kobiety chcą żyć chwilą,

dziwisz się? ja nie, pomysl jak krótko tu jestesmy, nie ma kolejnej szansy kolejnego życia, jak umrzesz bliscy zapalą znicz zeby nie było pomodlą sie na Twoim grobie czasem wspomną i tyle, a Ty całe życie bedziesz żył wdł zasad i wdł tego czego inni od nas oczekują..nie dziekuje;D
praksyda
praksyda
  30 września 2018

no ale wszystko ma jakieś granice, zeby nie było...bo nie chciałabym zeby ktos źle mnie wspoominał, ale nie chciałąbym zeby z góry mi mówili jak mam życ, co robic, co powinnam itd..

praksyda
praksyda
  30 września 2018

żyjcie sobie, rozmażajcie się.. itd..ale dajcie innym życ po swojemu. z dzisiaj Bieg 5km Niestety tez 2 mniejsce d83dde02

kysio
kysio
  30 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: dziwisz się?

Wcale się nie dziwię. Czytałem dziś o jakimś nowym filmie, miłości dwóch do siebie kobiet. Podobno ukazuje prawdziwą miłość dwojga ludzi...A główna bohaterka posiada dziecko tylko dlatego, bo nim wypełniała pustkę w swym życiu. :rotfl: Tak samo jest z tym żyj chwilą.
Konto usunięte
Konto usunięte: pomysl jak krótko tu jestesmy, nie ma kolejnej szansy kolejnego życia, jak umrzesz bliscy zapalą znicz zeby nie było pomoglą sie na Twoim grobie czasem wspomną i tyle


W sumie jak zdechnę, to mogą mi na grób nie przychodzić, a wspominać z pewnością będą.
Konto usunięte
Konto usunięte: a Ty całe życie bedziesz żył wdł zasad i wdł tego czego inni od nas oczekują


Pod Poznaniem ostatnio panie chciały bym dla nich tańczył. Z zasady nie tańczę dla podpitych pań. Kto, co lubi.
kysio
kysio
  30 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale wszystko ma jakieś granice, zeby nie było...bo nie chciałabym zeby ktos źle mnie wspoominał, ale nie chciałąbym zeby z góry mi mówili jak mam życ, co robic, co powinnam itd..

Liberalizm feministyczny!
Konto usunięte
Konto usunięte: żyjcie sobie, rozmażajcie się.. itd..ale dajcie innym życ po swojemu.


Praksydo i psie Sabo nie idźcie tą drogą!
Konto usunięte
Konto usunięte: z dzisiaj Bieg 5km Niestety tez 2 mniejsce


Na drugi raz zakładaj medale na lepszego manekina, ten ma małe miseczki. :ninja:
praksyda
praksyda
  30 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: miłości dwóch do siebie kobiet.

ee..ja jednak wole faceta..fuj kobiety nie tknełabym :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: ..A główna bohaterka posiada dziecko tylko dlatego, bo nim wypełniała pustkę w swym życiu.

Niektóre kobiety mają dzieci z czystej ciekawości, jak to jest byc mamą itd.. a niektóre znów rozmnażają sie, bo nie mają wyjscia jak Mirek zrobi im Brajanka lub Jessice to trzeba wychować.. temat dosyć cięzki.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.