BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 kwietnia 2018 (pierwszy post)

Czas na podsumowanie wiedzy dotyczacej narodu. Niech kazdy wyrazi swoja opinie na podstawie wlasnych przemyslen i doswiadczen. Najlepiej zaczac od " Moim zdaniem...."

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  29 kwietnia 2018

Moje zdanie się nie liczy ale moge śmiało napisać ze polaków wyniszcza kapitalizm z zachodu....

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  29 kwietnia 2018

Wazne ze napisales na temat chociaz wierze ze mogles to poprzec jakimis argumentami. Moze by sie rozwinela dyskusja.

JaJesteem
JaJesteem
  29 kwietnia 2018

Budzimy sie najszybciej w europie, dla tego ciemne siły nas tak duszą d83dde09

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  29 kwietnia 2018

Pijemy coraz mniej wysokoprocentowych alkoholów.

JaJesteem
JaJesteem
  29 kwietnia 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Pijemy coraz mniej wysokoprocentowych alkoholów.

To prawda, bo nasza energia wzrasta, ja na wódkę nie mogę już patrzeć ;) wchodzimy w wyższe pola świadomości jako indywidualności i kolektywnie :) ;)
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  29 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Budzimy sie najszybciej w europie, dla tego ciemne siły nas tak duszą

Rozwin mysl
JaJesteem
JaJesteem
  29 kwietnia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Rozwin mysl

Cięzko to wytłumaczyc komus kto nie ma swiadomosci tego jak przejawiają sie hologramy i o co w tym chodzi, jak znajde odpowiednie słowa, by przełozyc to na poziom zrozumienia intelektem to na pewno to zrobie d83dde0a
JaJesteem
JaJesteem
  29 kwietnia 2018

Moge tylko i az powiedziac tak, my Polacy najszybciej uruchamiamy wyzszą rzeczywistosc doswiadczen, najszybciej ją przyciągamy do naszej wspólnej rzeczywistości przejawiania :)

JaJesteem
JaJesteem
  29 kwietnia 2018

To o czym mowie to jest wiedza z zakresu fizyki kwantyowej, kazdy ma tą wiedzę w swym sercu, ludzie przebudzeni w swym sercu, najmocniej zakotwiczają swiatło w kolektywie i tym samym wnoszą całość do wyższych lekcji, doświadczeń wszystkich kolektywnie d83dde0a Juz nawet tv w tym nie przeszkadza i kontrolerzy hologramu iluzji, jacy stoją za jej kulisami d83dde0a

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  29 kwietnia 2018

Prosze wszystkich narkomanów i zawistnych hipokrytów (pseudo nacjonalistów ) o komentowanie innych tematów.

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  1 maja 2018

Beczułka, krótka piłka, my Polacy jesteśmy po prostu zajebiści,
wiadomo, że:
-nie lubimy słuchać i podporządkowywać się, karność nie jest naszą najmocniejszą stroną,
-pokora również, cierpimy na tzw. syndrom sztywnego karku, czyli niezakoniecznie nisko pochylimy głowę
-lubimy dyrygować i grać tzw. pierwsze skrzypce, aby dowalić sąsiadowi poniesiemy wszelkie koszty,
-gdzie 2 Polaków tam 3 zdania,
-lubimy kombinować, pod tym względem idziemy łeb w łeb z n/braćmi starszymi w wierze,
-nieobca nam bumelka,ostry zapieprz również nie
-no i dyskusyjna bywa n/tolerancja wb odmienności (światopogląd, preferencje seksualne, wygląd i poszanowanie odrębności tzw.cudzego podwórka

co jest naszą charakterystyczną cechą? moim zdaniem honor i ojczyzna
wjedź Polakowi ambicjonalnie na kraj lub rodzinę to masz pozamiatane, nie będzie zmiłuj,
nie uciekniemy jak szczury z tonącego okrętu nawet gdy sytuacja stajnie się beznadziejna,
myślę, że to efekt zaborów i 123-letniej nieobecności Polski jako kraju na arenie międzynarodowej

a to nasza narodowa modlitwa, mentalność Pawlaka to niestety pięta Achillesowa niejednego Polaka
https://www.youtube.com/watch?v=jQJRxG8xlfc

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  1 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Budzimy sie najszybciej w europie, dla tego ciemne siły nas tak duszą

swoją tuszą,
wiedziałam, od początku czułam, że to sprawka "siostry" mej cholernej
PS Lodka, schudnij grubasie

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  1 maja 2018
BabaxJaga
BabaxJaga: mentalność Pawlaka to niestety pięta Achillesowa niejednego Polaka

Dziękuję Ci, Panie, że moją ręką pokarał Kargula, i przysięgam na wszystko, co ma moc nade mną, że drogi do domu nie zaślepię i po ziemię wrócę. Żeby kości nasze nie szukali się po świecie. A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  2 maja 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: BabaxJaga: mentalność Pawlaka to niestety pięta Achillesowa niejednego Polaka Dziękuję Ci, Panie, że moją ręką pokarał Kargula, i przysięgam na wszystko, co ma moc nade mną, że drogi do domu nie zaślepię i po ziemię wrócę. Żeby kości nasze nie szukali się po świecie. A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy.

i wedlug mnie to jest glowny problem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.