BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 kwietnia 2018 (pierwszy post)

Czas na podsumowanie wiedzy dotyczacej narodu. Niech kazdy wyrazi swoja opinie na podstawie wlasnych przemyslen i doswiadczen. Najlepiej zaczac od " Moim zdaniem...."

Erf
Erf
  2 maja 2018

Zastanowiłam się na chwile, z jakich cech słyną Polacy i myślę, że mało jest takich typowych, dla naszej mentalności. To, co zauważam to np. poczucie osaczenia i obawy, że wszyscy chcą nas oszukać, okraść i zrobić jakąś krzywdę - zarówno na poziomie jednostkowym, jak i kolektywnym. Nic jednak dziwnego w tym, biorąc pod uwagę naszą historię i ta kwestia będzie się za nami jeszcze trochę ciągnęła. Widzę też sporo dziwnej nienawiści, z której młodzi się często wyśmiewają i sądzą, że dotyczy tylko starych złośliwych ludzi - oh somsiadowi się popsuł passat, jaka szkoda - podczas gdy ci sami młodzi ludzie sączą jad na siebie nawzajem z innych powodów (np. dziwaczna wojna damsko-męska w Internecie). Mam nadzieję, że to tylko kwestia pechowych miejsc, w jakich miałam okazję to obserwować, a nie ogółu.
Trzeba też zauważyć, że jak na naród, w którym wystrzelano klasę inteligencji, cofnięto cywilizację przez wojny, a potem i ZSRR dołożyło swoje to mamy się i tak obecnie nieźle i osiągamy błyskawiczny rozwój. Boje się tylko trochę, że to wszystko uj strzeli, bo nie ma komu tego przekazać - ludzie inteligentni się mało rozmnażają, a wspiera się głównie patologię (przy czym nie neguję całkiem sensu pińcetplus, ale to temat na inną dyskusję).

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  2 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanowiłam się na chwile, z jakich cech słyną Polacy i myślę, że mało jest takich typowych, dla naszej mentalności. To, co zauważam to np. poczucie osaczenia i obawy, że wszyscy chcą nas oszukać, okraść i zrobić jakąś krzywdę - zarówno na poziomie jednostkowym, jak i kolektywnym. Nic jednak dziwnego w tym, biorąc pod uwagę naszą historię i ta kwestia będzie się za nami jeszcze trochę ciągnęła. Widzę też sporo dziwnej nienawiści, z której młodzi się często wyśmiewają i sądzą, że dotyczy tylko starych złośliwych ludzi - oh somsiadowi się popsuł passat, jaka szkoda - podczas gdy ci sami młodzi ludzie sączą jad na siebie nawzajem z innych powodów (np. dziwaczna wojna damsko-męska w Internecie). Mam nadzieję, że to tylko kwestia pechowych miejsc, w jakich miałam okazję to obserwować, a nie ogółu. Trzeba też zauważyć, że jak na naród, w którym wystrzelano klasę inteligencji, cofnięto cywilizację przez wojny, a potem i ZSRR dołożyło swoje to mamy się i tak obecnie nieźle i osiągamy błyskawiczny rozwój. Boje się tylko trochę, że to wszystko uj strzeli, bo nie ma komu tego przekazać - ludzie inteligentni się mało rozmnażają, a wspiera się głównie patologię (przy czym nie neguję całkiem sensu pińcetplus, ale to temat na inną dyskusję).

Smiechlem z tym rozwojem i ze mamy sie niezle. Chyba musisz nadrobic z polityka. Reszta to najprawdziwsza prawda. Ja bym dodal ze nasza cecha jest glupota. Kto normalny po tylu latach roznorakich okupacji, rozbiorow, sejmikow ciagle jest zapatrzony na inne kraje? ciagle sluchamy tych samych grup pol-inteligentow wybieranych przez cwierc-inteligentow. Wciaz kazdy robi z nami co chce bo Polak od zawsze mial byc robolem. Wciaz ludzie nie potrafia sie zorganizowac.
RedRiding1978
RedRiding1978
  2 maja 2018

Jakbym czytała Gretkowską vel wszystkie "mądre" inaczej tuzy polskiej sceny politycznej.... "Polacy to głupi, ciemny, niewykształcony" naród. Jak się wam nie podoba, to wypindalać do Bliski wchód! Izrael i Syria was przyjmie, tam wykażecie się swoim "rozumem". Ewentualnie Putin jeszcze podobno przyjmuje

RedRiding1978
RedRiding1978
  2 maja 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Smiechlem z tym rozwojem i ze mamy sie niezle.


śmiechłeś a z czego? chyba ze swojej głupoty?! Z ciebie taki nacjonalista, jak z koziej dupy trąbka. Chyba że izraelski albo rosyjski, bo na pewno nie polski.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  2 maja 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakbym czytała Gretkowską vel wszystkie "mądre" inaczej tuzy polskiej sceny politycznej.... "Polacy to głupi, ciemny, niewykształcony" naród. Jak się wam nie podoba, to wypindalać do Bliski wchód! Izrael i Syria was przyjmie, tam wykażecie się swoim "rozumem". Ewentualnie Putin jeszcze podobno przyjmuje


Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: Smiechlem z tym rozwojem i ze mamy sie niezle.śmiechłeś a z czego? chyba ze swojej głupoty?! Z ciebie taki nacjonalista, jak z koziej dupy trąbka. Chyba że izraelski albo rosyjski, bo na pewno nie polski.

Nigdy nie powiedzialem ze jestem nacjonalista ale jestes zbyt tepa zeby to dotarlo do cb. Dzieki takim wlasnie wypowiedziom jestes wlasnie nikim. Moralnie przypominasz mi wlasnie takiego typowego polskiego cebulaka ze wsi. Gardze takimi ludzmi. Takim wlasnie zjebom powinni dozywotnio zabierac prawo do wypowiadania sie. Szkoda ze tak wielu wlasnie takich prostakow wsrod pseudo nacjonalistow. Typowe Polskie polactwo ktore glosuje na rownych sobie. Wlasnie o takich ludziach jak ty napisalem. Dlatego wlasnie wszyscy sie odcinaja od pseudo nacjonalistow.

A Polacy tacy wspaniali a sa 100 lat za zachodem. Ze gospodarczo to wiadomo a ze mentalnie to widac po Tobie. Zero samokrytyki tylko wieczne machanie szabelka. Wieczna husaria i wieczny Jan 3 Sobieski. Bron boze krytyka. Jestesmy zbawcami swiata ktory robi wszystkim dobrze. Szkoda tylko ze n kolanach.
RedRiding1978
RedRiding1978
  3 maja 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Nigdy nie powiedzialem ze jestem nacjonalista ale jestes zbyt tepa zeby to dotarlo do cb. Dzieki takim wlasnie wypowiedziom jestes wlasnie nikim


Napisał angielski zlewaczały prostak z żydowskimi korzeniami. Nauczony tylko tego, by być murzynem "jewropy"i zmywać brudne gary po "wielkich" tego świata d83dde02

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: A Polacy tacy wspaniali a sa 100 lat za zachodem.


Nam wasz postęp typu Alfi Evans potrzebny nie jest i wy również nie. Nie mam zwyczaju źle życzyć przeciwnikom, ale tobie i każdemu z was który pluje tutaj po Polsce i Polakach życzę byście się kiedyś znaleźli na jego miejscu i zdychali na tym zachodzie z równą jemu świadomością. Takiego zezwierzęcenia jakie prezentuje zachód i wy, nawet wśród hien nie ma i mają więcej wrodzonej empatii.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Gardze takimi ludzmi.


A my gardzimy wami

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Typowe Polskie polactwo ktore glosuje na rownych sobie.


Lepiej na równych sobie jak na "wyższych" rangą złodziei i judaszów

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Wlasnie o takich ludziach jak ty napisalem.


vice versa i nie wypowiadaj się angielski chamie z żydowskim rodowodem na temat mojej Ojczyzny i moich rodaków takim tonem, Dla mnie jesteś prostakiem, służącym "jasiem" który na zachodzie robi karierę poprzez - przynieś, wynieś, pozamiataj.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Dlatego wlasnie wszyscy sie odcinaja od pseudo nacjonalistow.


Masz błędne informacje,albo kiepski zmysł analityczny, co wykazałeś tutaj nie raz i nie dwa
RedRiding1978
RedRiding1978
  3 maja 2018

Nie przeczytałam tutaj ani 1 pozytywnego słowa na temat Polski i Polaków i takie typy jak ty i podobne tobie typiary chcecie zapewne uchodzić za patriotów i wmawiać reszcie, że chodzi wam o dobro Polski i dobrobyt Polaków?! Co za kufefskie cmentarne hieny?! Nie podoba ci się to morda w kubeł i wypier.... na ten twój zachód, bo ja za nim i jego syfem nie tęsknię, brudasie

RedRiding1978
RedRiding1978
  3 maja 2018

Zastanawiam się jakim trzeba być kretynem pozbawionym własnej godności i honoru, by nie tylko pozwalać innym pluć po nacji z której się wywodzę, ale jeszcze samemu ten wizerunek poniżać i opluwać?!Tacy jak wy, nigdy z kolan nie wstaną, bo niczego innego jak klęczenia was nie nauczyli. Dobrze was pieski w tych żydowskich korporacjach wytresowali.

RedRiding1978
RedRiding1978
  3 maja 2018

A i zanim mi napiszesz, że coś w Anglii jest angielskie, poczytaj do kogo nalezy angielski bank centralny i emisja pieniądza, podaży i popytu, a tym samym rządy. Rząd może być angielski, ba nawet wybrany w demokratycznych wyborach, ale Anglia nie należy do Anglików, bo dawno temu ich banki i przemysł żydki przejęli, a teraz kolejne urzędy przejmują ciapaci. Rodowici Anglicy są jak ty, w mniejszości i na wymarciu.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  3 maja 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

lecz sie ma tem chory łeb i sama spiepszaj bo wlasnie tacy biedacy intelektualni doprowadzili do ten kraj do ruiny. Swiete krowy. Caly swiat ich dyma naokolo a oni mysla ze mieszkaja u pana boga za piecem. Jestes wlasnie takim biednym zalosnym zasciankowym polaczkiem ktory w zyciu nic nie zrobil oprocz bicia murzynow o plucia na kazdego co sie da. Jestes najgorszym typem gowna reprezentujacym napakowanych lysych chlopcow na posylki ktorych zaden powazny polityk czy nawet czlowiek nie bierze na powaznie. Takich chorych ludzi powinno sie izolowac od spoleczenstwa albo wyslac gdzies na linie frontu i niech tam wyzdychaja. Mam nadzieje ze nie bedziesz miala dzieci. Z toba nie ma co dyskutowac tylko cie trzeba kopac bo jestes kundlem ktory tylko to zrozumie.

RedRiding1978
RedRiding1978
  3 maja 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ja też mam nadzieję, że nie będę miała dzieci, wtedy mnie zwolnią i wyjadę na zachód brudne po imigrantach sracze zmywać bo ich gówno pachnie fiołkami d83dde02d83dde02 żałosny typek

RedRiding1978
RedRiding1978
  3 maja 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: lecz sie ma tem chory łeb i sama spiepszaj bo wlasnie tacy biedacy intelektualni doprowadzili do ten kraj do ruiny. Swiete krowy. Caly swiat ich dyma naokolo a oni mysla ze mieszkaja u pana boga za piecem. Jestes wlasnie takim biednym zalosnym zasciankowym polaczkiem ktory w zyciu nic nie zrobil oprocz bicia murzynow o plucia na kazdego co sie da. Jestes najgorszym typem gowna reprezentujacym napakowanych lysych chlopcow na posylki ktorych zaden powazny polityk czy nawet czlowiek nie bierze na powaznie. Takich chorych ludzi powinno sie izolowac od spoleczenstwa albo wyslac gdzies na linie frontu i niech tam wyzdychaja. Mam nadzieje ze nie bedziesz miala dzieci. Z toba nie ma co dyskutowac tylko cie trzeba kopac bo jestes kundlem ktory tylko to zrozumie.


hau, hau, hau poszczekaj piesku póki ci na to Zuckenberg pozwala d83dde02d83dde02
RedRiding1978
RedRiding1978
  3 maja 2018

Intelektualista nam się trafił z mentalnością prostytutki d83dde02 nadstawi dupę każdemu, który zechce mu za nią zapłacić d83dde0fd83dde02

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  3 maja 2018

omg, Lodka kiedy ty śpisz? tak dzielnie i wiernie warujesz na Hajdzie, że aż za serce chwyta,
forumowa Walkirio tu się waży "historyja" (czyt. forumowe darcie ryja),
PS kliknę wieczorem, tylko nie kopnij w kalendarz

a to dla pokrzepienia serca i ducha, trochę stare ale nadal aktualne
łap
https://www.youtube.com/watch?v=XcQdJyo1B-8

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  3 maja 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Czas na podsumowanie wiedzy dotyczacej narodu. Niech kazdy wyrazi swoja opinie na podstawie wlasnych przemyslen i doswiadczen. Najlepiej zaczac od " Moim zdaniem...."

Moim zdaniem jesteśmy właśnie tacy jak na powyższych postach. Dorzucam jeszcze link.
https://www.youtube.com/watch?v=i6bOmxMjqx0
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.