BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 kwietnia 2018 (pierwszy post)

Czas na podsumowanie wiedzy dotyczacej narodu. Niech kazdy wyrazi swoja opinie na podstawie wlasnych przemyslen i doswiadczen. Najlepiej zaczac od " Moim zdaniem...."

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
wpis jest ukryty
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  14 maja 2018

[quote=AmongUs]Przy korycie to cie matka porzucila xd posrod wieprzkow xd[/quote

zanucił płaczliwie prosiaczek zapadając w niespokojny sen, po czym piernął ostro, ąż pobudził zgromadzone wkoło świnie

coż za wzruszająca historia, współczuję, musiałeś mieć ciężkie dzieciństwo

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  14 maja 2018

Nie tak ciezkie jak cale twoje zycie xd

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  14 maja 2018

czy mogę liczyć na twoje wsparcie?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  10 lipca 2018

Nie wiem jak to jest, wiec nie 😂

kolorowy111
kolorowy111
  11 lipca 2018

Część mediów skrytykowała Roberta Lewandowskiego za to, że ten powiedział podczas konferencji prasowej kilka słów prawdy. Że jesteśmy słabi piłkarsko. Przecież powiedział prawdę. Polska nie ma żadnej ligi dziecięcej w pikę nożną, która by się liczyła na arenie między narodowej. Mamy jedynie młodzików, którzy również żadnych sukcesów nie mają. Najlepsze reprezentacje świata to mają piłkarzy którzy grali od dziecka w najlepszych klubach a nie dopiero jako nastolatki. Niektóre Polskie media zachowali się jak internetowi napinacze nie mający pojęcia o analityce sportowej.
Na ME do lat 21, było dokładnie tak samo, no może z wyjątkiem ilosci hejtu na piłkarzy. Dlaczego polski piłkarz jest tak mało kreatywny? Dlaczego nie mamy jakości piłkarskiej? My musimy zainwestowac w dzieci a nie już w dorosłych piłkarzy.
Polacy byli i są narodem malkontentów. Większosć ludzi gwiżdże, krytykuje i swoje fobie zrzuca na karki piłkarzy. Pełne neurotycznych refleksji mowy domorosłych pseudo ekspertów, którzy pomalowali sobie twarze na biało-czerwono i byli blisko orgazmu. Mało komu przychodzi do głowy, ile wspólnego mają za znienawidzonymi piłkarzami, którym podobno zalezy tylko na kasie. Brak wiary we własne możliwości, zawieszanie sobie poprzeczki na bardzo niskim poziomie, kompleksy wobec innych, brak konsekwencji, niechęć do ryzyka. Wszystkie cechy wiecznie czających się Polaków znajdują ujście również na boisku.
Polacy byli trzy razy pod zaborami, nasi sojusznicy nas oszukiwali a polak polaka jest wstanie w łyżce wody utopić pomimo że to technicznie nie wykonalne. Pod zaborami byliśmy bo "królestwo wewnętrznie skłócone" zawsze pada ofiara drapieżców(mocarstw). Byliśmy oszukiwani bo nas nikt nie szanuje i my nawet jako społeczeństwo na szacunek nie zasługujemy wśród narodów świata bo niech mi ktoś znajdzie drugi taki naród który jedyne co mu dobrze wychodzi to wzajemny jad i krytyka. My jako naród nigdy nie byliśmy w niczym mistrzami i nie będziemy bo do tego potrzeba jedności a nie jadu. Nasza narodowa mentalnośc najlepiej się objawia w komentarzach internetowych napinaczy, ktorzy plują na piłkarzy a gdyby sami mieli zagrać to zagrali by tak samo albo jeszcze gorzej a może w ogóle by nie wyszli na boisko ze strachu....bo najbardziej pyskaci sa ci którzy są mocni w gębie tylko.

Jesteśmy słabi politycznie. Jesteśmy narodem mało kreatywnym. Wsród światowych inwestorów brak polaków. Polacy byli i są narodem malkontentów. Większosć ludzi gwiżdże, krytykuje i swoje fobie zrzuca na rodaków. To najbardziej widac na emigracji, gdzie inne narody się jednocza, tam polacy się jeszcze bardziej dzielą i nienawidzą jeden drugiego. Pełne neurotycznych refleksji mowy domorosłych pseudo ekspertów, którzy pomalowali sobie twarze na biało-czerwono i byli blisko orgazmu ale gdy przegrali to mieli chęć utopić reprezentacje w łyżce wody. Mało komu przychodzi do głowy, ile wspólnego mają za znienawidzonymi piłkarzami, którym podobno zalezy tylko na kasie. Z polską piłką nożną jest to samo co z polityką zagraniczną. Brak wiary we własne możliwości, zawieszanie sobie poprzeczki na bardzo niskim poziomie, kompleksy wobec innych, brak konsekwencji. Wszystkie cechy wiecznie czających się Polaków znajdują ujście nie tylko na boisku ale i w polityce.
Polacy byli trzy razy pod zaborami, nasi sojusznicy nas oszukiwali a polak polaka jest wstanie w łyżce wody utopić pomimo że to technicznie nie wykonalne. Pod zaborami byliśmy bo "królestwo wewnętrznie skłócone" zawsze pada ofiara drapieżców(mocarstw). Byliśmy oszukiwani bo nas nikt nie szanuje i my nawet jako społeczeństwo na szacunek nie zasługujemy wśród narodów świata bo niech mi ktoś znajdzie drugi taki naród który jedyne co mu dobrze wychodzi to wzajemny jad i krytyka. My jako naród nigdy nie byliśmy w niczym mistrzami i nie będziemy bo do tego potrzeba jedności a nie jadu.

kolorowy111
Viato
Viato
  11 lipca 2018

W tym temacie szkoda sie wypowiadać, bo domorosły ekspert od psychoanalizy na etacie wydał już na nasz temat swoją opinię która pójdzie w świat kolejny raz. Z góry wiadomo co napiszą .....

Viato
wpis jest ukryty
kolorowy111
kolorowy111
  11 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Zwalniam cię kreT-Y-nie


Jestes zbuntowanym nastolatkiem?
Viato
Viato
  12 lipca 2018

Jestem zbuntowanym Polakiem, a nie tak jak ty polskojęzycznym żydem, arabem, czy niemieszkiem i na swoich nie po forach nie pluje. Dzięki takim jak ty obarczają nas za zbrodnie innych, bo brak im jaj żeby stanąć i powiedzieć dość! Jak będę mieć ochotę poczytać jak inni plują po Polakach, to zaloguje się na forum dla arabów, żydów i ukrów. Jasne, czy trzeba przestawić wajche na reczne sterowanie?!

Viato
wpis jest ukryty
kolorowy111
kolorowy111
  13 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem zbuntowanym Polakiem, a nie tak jak ty polskojęzycznym żydem, arabem, czy niemieszkiem i na swoich nie po forach nie pluje. Dzięki takim jak ty obarczają nas za zbrodnie innych, bo brak im jaj żeby stanąć i powiedzieć dość! Jak będę mieć ochotę poczytać jak inni plują po Polakach, to zaloguje się na forum dla arabów, żydów i ukrów. Jasne, czy trzeba przestawić wajche na reczne sterowanie?!


https://www.youtube.com/watch?v=8VTp75DLL40 od minuty 10:50
bozaowieczka
bozaowieczka
  28 lipca 2018

Polacy są: skromni, pokorni, pracowici, przyjacielscy, rodzinni, religijni, solidarni.

kolorowy111
kolorowy111
  1 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Polacy są: skromni, pokorni, pracowici, przyjacielscy, rodzinni, religijni, solidarni.


Wiem że chciał byś by tak było i ja sam też bym chciał ale to matrix o Polskim narodzie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.