BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 kwietnia 2018 (pierwszy post)

Czas na podsumowanie wiedzy dotyczacej narodu. Niech kazdy wyrazi swoja opinie na podstawie wlasnych przemyslen i doswiadczen. Najlepiej zaczac od " Moim zdaniem...."

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  4 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też mam nadzieję, że nie będę miała dzieci

Lodka, a co z twoją córką, "kagda ana pagibła"?
już zapomniałaś jak wystawiłaś mężnie cyca w jej obronie?
Beczka oberwała i mnie rykoszetem też się dostało, życzliwe dusze przesłały mi screen twojego "wystąpienia",
prawdziwy majstersztyk, byłam pod wrażeniem "Wielka Siostro"

co do bluzgów wb Beczki to "no comment", ale za co mnie z twojej strony taki zaszczyt kopnął to nie mam zielonego pojęcia,
eh, marny z ciebie tropiciel Lodka, dopracuj szczegóły bo tę twoją intrygę to o kant dupy potłuc, stracisz fanów

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  4 maja 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Dziękuję Ci, Panie, że moją ręką pokarał Kargula, i przysięgam na wszystko, co ma moc nade mną, że drogi do domu nie zaślepię i po ziemię wrócę. Żeby kości nasze nie szukali się po świecie. A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy.

to może jeszcze to do kompletu
łap
https://www.youtube.com/watch?v=faPFQq8Od4I

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  4 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanowiłam się na chwile, z jakich cech słyną Polacy i myślę, że mało jest takich typowych, dla naszej mentalności. To, co zauważam to np. poczucie osaczenia i obawy, że wszyscy chcą nas oszukać, okraść i zrobić jakąś krzywdę - zarówno na poziomie jednostkowym, jak i kolektywnym. Nic jednak dziwnego w tym, biorąc pod uwagę naszą historię i ta kwestia będzie się za nami jeszcze trochę ciągnęła

jak dodasz do tego n/romantyzm i niezrozumiałe dla mnie umiłowanie patosu oraz brak pokory to będziesz miała praktycznie całościowy obraz sytuacji

Konto usunięte
Konto usunięte: Widzę też sporo dziwnej nienawiści, z której młodzi się często wyśmiewają i sądzą, że dotyczy tylko starych złośliwych ludzi - oh somsiadowi się popsuł passat, jaka szkoda -

łap
https://www.youtube.com/watch?v=bH6pUvKjARE

Konto usunięte
Konto usunięte: podczas gdy ci sami młodzi ludzie sączą jad na siebie nawzajem z innych powodów (np. dziwaczna wojna damsko-męska w Internecie). Mam nadzieję, że to tylko kwestia pechowych miejsc, w jakich miałam okazję to obserwować, a nie ogółu.

tak, tak, zdecydowanie masz pecha, zmień miejsce obserwacji
a tak btw. nie rozumiem, co jest złego w tym, że samiec powinien znać swoje miejsce w szeregu?
samiec przepoczwarzony (czyt. mężczyzna) doskonale zna bo ma jaja,
niestety samiec nieprzepoczwarzony (czyt.facio pospolity) kompletnie nie ma o tym pojęcia bo nie ma jaj, dlatego siłę argumentu
zastępuje argumentem siły, jest zabłąkany, a zbłąkanemu należy pomóc, tak po "krześcijańsku", bo bozia "paczy" i nieba nie "budiet"

Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba też zauważyć, że jak na naród, w którym wystrzelano klasę inteligencji, cofnięto cywilizację przez wojny, a potem i ZSRR dołożyło swoje to mamy się i tak obecnie nieźle i osiągamy błyskawiczny rozwój. Boje się tylko trochę, że to wszystko uj strzeli, bo nie ma komu tego przekazać - ludzie inteligentni się mało rozmnażają, a wspiera się głównie patologię (przy czym nie neguję całkiem sensu pińcetplus, ale to temat na inną dyskusję).

-odsuńmy kościół od polityki, rozdzielenie kościoła od państwa to podstawa
-przestrzegajmy świeckości prawa bez odnoszenia się do wiary (wiara jak dupa, każdy ma swoją)
-odgońmy świnie od koryta,
-połóżmy nacisk na kształcenie i sł.zdrowia, mądry i zdrowy naród to naród nie do zaje?ania (literka wg własnego widzimisię)
-nauczmy się pokory i racjonalnego wyciągania wniosków z przeszłości bez niepotrzebnego nadęcia i obrażania się
i nie ma mocnych, ruszymy z kopyta

jestem zdecydowaną przeciwniczką "pinceta" w obecnej formie, pominięcie kryterium dochodowego jest w mojej ocenie dużym błędem, tym mającym kasę wspomniane "pincet" potrzebne jest chyba na waciki,
uważam, że należałoby dać te pieniądze opiekunom osób niepełnosprawnych, którzy nie są w stanie podjąć pracy

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  4 maja 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Smiechlem z tym rozwojem i ze mamy sie niezle

Beczułka ty lepiej uważaj, gęby mocno nie rozdziawiaj bo ci krzywy ryj zostanie

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Chyba musisz nadrobic z polityka.

rozumiem, że ty jawisz się na Forum jako jej "znafca/wybafca",
może "ktuś" "cuś" jakieś korki dziubasku?

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Reszta to najprawdziwsza prawda

a znasz prawdy nieprawdziwe?
zapętliłeś się troszeczkę, czyżby w imię politycznych racji?

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Ja bym dodal ze nasza cecha jest glupota. Kto normalny po tylu latach roznorakich okupacji, rozbiorow, sejmikow ciagle jest zapatrzony na inne kraje?

raczej jej odmiana jaką jest naiwność, dorzuciłabym jeszcze brak pokory i "sobiepaństwo", a także umiłowanie patosu, rozgłosu i ciemnogrodzkie normy obyczajowe

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: ciagle sluchamy tych samych grup pol-inteligentow wybieranych przez cwierc-inteligentow

kościół wara od polityki i od razu wzrośnie nam świadomość społeczna

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Wciaz kazdy robi z nami co chce bo Polak od zawsze mial byc robolem.


powinniśmy przeanalizować metody działania n/braci starszych w wierze, nam również sprytu nie brakuje,
bo póki co to tylko sami siebie skutecznie umiemy wystrychnąć na dudka

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Wciaz ludzie nie potrafia sie zorganizowac.

najprawdziwsza prawda,
ups, chyba udzieliło mi się od ciebie

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  4 maja 2018

Lodka, ciebie zostawiłam sobie na deser, jako wisienkę na torcie, dla ciebie będzie coś "ekstha",
weź na wstrzymanie

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  4 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nam wasz postęp typu Alfi Evans potrzebny nie jest i wy również nie. Nie mam zwyczaju źle życzyć przeciwnikom, ale tobie i każdemu z was który pluje tutaj po Polsce i Polakach życzę byście się kiedyś znaleźli na jego miejscu i zdychali na tym zachodzie z równą jemu świadomością.

Lodka, ignorancie, poczytaj, a dopiero wypowiadaj się, w ciele Alfiego nie było już człowieka, to była roślina, przedłużanie tego istnienia było niehumanitarne, to tzw, terapia uporczywa, której przeciwnikiem był zmarły na glejaka ks.Kaczkowski,
więc o jakiej świadomości piszesz? żyjesz w swoim wyimaginowanym świecie, jesteś totalnie odklejona od realiów,
nie za bardzo utożsamiasz się z kreowaną przez siebie postacią?

Nikt nie pluje po Polsce i Polakach tylko wyraża swoją opinię, wielkość narodu polega na tym, że potrafi dostrzec swoje wady i przywary.
Tak jak na postawę człowieka ma wpływ otoczenie tak na naród jego historia, więc pianie o tym jacy to my jesteśmy och i ach świadczy tylko o naszym zaprzaństwie i zaściankowości, a wśród innych narodów budzi politowanie, dzięki czemu nie jesteśmy traktowani z szacunkiem tylko olewani
Pycha jest matką upadku, a pokora matką żwycięstwa, już zapomniałaś jak powoływałaś się na słowa Sumlińskiego,
że cyt:"Pycha kroczy przed upadkiem"?

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakbym czytała Gretkowską vel wszystkie "mądre" inaczej tuzy polskiej sceny politycznej.... "Polacy to głupi, ciemny, niewykształcony" naród. Jak się wam nie podoba, to wypindalać do Bliski wchód! Izrael i Syria was przyjmie, tam wykażecie się swoim "rozumem". Ewentualnie Putin jeszcze podobno przyjmuje

jedynie słuszna idea, niech zostaną ci, którzy się zgadzają, reszta jako gorszy sort won,
"siostro" mentalna bida z nędzą, jeść nie dadzą, a srać pędzą

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przeczytałam tutaj ani 1 pozytywnego słowa na temat Polski i Polaków i takie typy jak ty i podobne tobie typiary chcecie zapewne uchodzić za patriotów i wmawiać reszcie, że chodzi wam o dobro Polski i dobrobyt Polaków?! Co za kufefskie cmentarne hieny?! Nie podoba ci się to morda w kubeł i wypier.... na ten twój zachód, bo ja za nim i jego syfem nie tęsknię, brudasie

o tak, "świnte" słowa, potup jeszcze nóżkami to się zlękniemy my cyt;"kufefskie cmentarne hieny"

Lodka, krowa, która dużo ryczy z reguły mało mleka daje, a więc idzie na ubój, jest nieopłacalna w hodowli,
od gadania i tupania manna z nieba nie spadnie, zbawienia nie będzie, lepiej myśleć i działać bo świat nie stoi w miejscu więc na nas nie zaczeka

Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanawiam się jakim trzeba być kretynem pozbawionym własnej godności i honoru, by nie tylko pozwalać innym pluć po nacji z której się wywodzę, ale jeszcze samemu ten wizerunek poniżać i opluwać?!

jesteś beznadziejnym przypadkiem, nie rokującym nawet nadziei, zacznij klepać zdrowaśki

Konto usunięte
Konto usunięte: Tacy jak wy, nigdy z kolan nie wstaną, bo niczego innego jak klęczenia was nie nauczyli.

świni pluć w pysk, a świnia mówi, że deszcz pada
z klęku można powstać, trudniej kaganiec zrzucić z pyska i nauczyć się samodzielnego myślenia

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze was pieski w tych żydowskich korporacjach wytresowali

mądry pies atakuje po uprzedniej wnikliwej analizie i podsumowaniu za i przeciw,
byle kundel tylko ujada zza kagańca, a i tak gówno może

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  4 maja 2018

Lodka, poczytaj sobie w przerwie m/zdrowaśkami, pewnie Wyspiański też pluł na Polskę, skoro tak celnie co nieco wypunktował
a to hiena cmentarna, kufefska no, normalnie jak dorwę dziada to mu w gębę napluje

GOSPODARZ
Dramatyczne, bardzo pięknie –
u nas wszystko dramatyczne,
w wielkiej skali, niebotyczne –
a jak taki heros jęknie,
to po całej Polsce jęczy,
to po wszystkich borach szumi,
to po wszystkich górach brzęczy,
ale kto tam to zrozumi.
POETA
Dramatyczny, rycerz błędny,
ale pan, pan pierwszorzędny:
w zamczysku sam, osmętniały,
a zamek opustoszały,
i ten lud nasz, taki prosty,
u stóp zamku, u stóp dworu,
i ten pan, pełen poloru,
i ten lud prosty, rubaszny,
i ten hart rycerski, śmiały,
i gniew boski gromki, straszny.
GOSPODARZ
Tak się w każdym z nas coś burzy,
na taką się burzę zbiera,
tak w nas ciska piorunami,
dziwnymi wre postaciami:
dawnym strojem, dawnym krojem,
a ze sercem zawsze swojem;
to dawność tak z nami walczy.
Coraz pamięć się zaciera – – –
tak się w każdym z nas coś zbiera.
POETA
Duch się w każdym poniewiera,
że czasami dech zapiera;
tak by gdzieś het gnało, gnało,
tak by się nam serce śmiało
do ogromnych, wielkich rzeczy,
a tu pospolitość skrzeczy,
a tu pospolitość tłoczy,
włazi w usta, uszy, oczy;
duch się w każdym poniewiera
i chciał by się wydrzeć, skoczyć,
ręce po pas w krwi ubroczyć,
ramię rozpostrzeć szeroko,
wielkie skrzydła porozwijać,
lecieć, a nie dać się mijać;
a tu pospolitość niska
włazi w usta, ucho, oko; – –
daleko, co było z bliska?
serce zaryte głęboko,
gdzieś pod czwartą głębną skibą,
że swego serca nie dostać.
GOSPODARZ
Tak się orze, tak się zwala
rok w rok, w każdym pokoleniu;
raz w raz dusza się odsłania,
raz w raz wielkość się wyłania
i raz w raz grąży się w cieniu.
Raz w raz wstaje wielka postać,
że ino jej skrzydeł dostać,
rok w rok w każdym pokoleniu,
i raz w raz przepada, gaśnie,
jakby czas jej przepaść właśnie. –
Każden ogień swój zapala,
każden swoją świętość święci...
POETA
My jesteśmy jak przeklęci,
że nas mara, dziwo nęci,
wytwór tęsknej wyobraźni
serce bierze, zmysły draźni;
że nam oczy zaszły mgłami;
pieścimy się jeno snami
a to, co tu nas otacza,
zdolność nasza przeinacza

jakby co to daj znać "siostro" kiedy nastąpi zryw do boju, chocholi taniec trwa

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

RedRiding1978
RedRiding1978
  4 maja 2018
BabaxJaga
BabaxJaga: Lodka, ignorancie, poczytaj, a dopiero wypowiadaj się, w ciele Alfiego nie było już człowieka, to była roślina, przedłużanie tego istnienia było niehumanitarne, to tzw, terapia uporczywa, której przeciwnikiem był zmarły na glejaka ks.Kaczkowski, więc o jakiej świadomości piszesz? żyjesz w swoim wyimaginowanym świecie, jesteś totalnie odklejona od realiów, nie za bardzo utożsamiasz się z kreowaną przez siebie postacią?


Na ten temat nie będę z tobą ignorantko próbująca jak sędzia zabawiać się w Boga dyskutować!! Moje i nie tylko moje ale rownież lekarzy z innych krajów(poza zlewaczałą Anglią) Alfiego zamordowali z premedytacją a światowa chryja w tej sprawie dopiero nabiera rozpędu. Może ty poczytaj coś więcej jak tylko wyborczą. Wiem że super się na tym portalu reklamuje a ty jako gówno dowodząca musisz te linię popierać, ja nie!!
RedRiding1978
RedRiding1978
  4 maja 2018

Ty chcesz ignorantko decydować o tym kto jest człowiekiem a kto rośliną? To zlewaczały sędzia popierający związki homoseksualne ma decydować za rodziców gdzie ich dziecko ma być leczone?! Włochy im tego nie odpuszczą!! Alfi poza tym że był obywatelem Anglii posiadał również obywatelstwo Włoskie! To pielęgniarka ma przyjść z zastrzykiem jak Mengele w Oświęcimiu i dobić dziecko, bo wg was nie ma prawa żyć?! Chyba się wam kur w dupach poprzewracało?!

RedRiding1978
RedRiding1978
  4 maja 2018
Ostatnio edytowany: 7 maja 2015

Może opowiesz o żydowskich eksperymentach prowadzonych przez tenże szpital i pobieraniu od ŻYWYCH dzieci organów(grasica) o eksperymentach ze szczepionkami za które żydowskie lobby płaci? A może o skandalu sprzed paru lat za który ten szpital zapłacił 500 ml funtów kary?! Może o tym ignorantko poczytasz i o tym nam tutaj opowiesz zamiast próbować zabawiać się z Boga i człowieka nazywać rośliną?! Jeżeli szpital liczył na to, że wraz ze śmiercią Alfiego sprawa przycichnie, to się grubo pomylił!!

RedRiding1978
RedRiding1978
  4 maja 2018
BabaxJaga
BabaxJaga: Lodka, a co z twoją córką, "kagda ana pagibła"?


Na majówce, a co tęsknisz za nią? Dla twojego dobra proponuję lepiej pogadać ze mną jak z niąd83dde02 Ona ma mniejsze obiekcje jak ja, ale to już wiesz ty ten fotkowy nieudacznik

BabaxJaga
BabaxJaga: Beczka oberwała i mnie rykoszetem też się dostało


najlepszy coming out jak przeczytałam..... Kaśka gówno dowodząca tępa strzałą bujająca z KrK. Dla ciebie lepiej było siedzieć cicho i się nie wychylać, bo nie o ciebie tępaku chodziło d83dde02d83dde02
RedRiding1978
RedRiding1978
  4 maja 2018

Pamiętam też kto was tutaj "wypromował" i do kogo łasiłyście się jak gorące kotki d83dde02d83dde02 Biedny Wilk nie ma szczęścia do ludzi, samo było i zwierzyna łowna d83dde02d83dde02

RedRiding1978
RedRiding1978
  4 maja 2018

O tasia nie sceta,wilt w tsoctach siedzi-za sreberta d83dde02 tasiu w wiedzy na tematy polityczne mnie nie zagniesz to też zawdzięczasz wilctowi w caaaaaałej rozciągłości uczeń przerósł "mistsa"To która następna w kolejce? Mam nadzieję że cycka znalazł na śmietniku i syfa do domu nie zawlecze d83dde02

RedRiding1978
RedRiding1978
  4 maja 2018

Tasiu chyba nie będziesz banować za to że nazwę cie bydłem skoro ty innych nazywasz "roślinkami"?!d83dde04

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  5 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepszy coming out jak przeczytałam.....

kurcze, chyba nie jestem na bieżąco, ale ok.nie będę psuła zabawy, w takim razie teraz kolej na ciebie, przestań się oszukiwać

Konto usunięte
Konto usunięte: Kaśka gówno dowodząca tępa strzałą bujająca z KrK

jak cię nie kochać, kombinuj dalej

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla ciebie lepiej było siedzieć cicho i się nie wychylać, bo nie o ciebie tępaku chodziło

to po co do mnie pisałaś "ostha brzytfo", dałaś dupy po całości i próbujesz teraz odkręcić kota ogonem?
może powrócimy do wątku makowca?

Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętam też kto was tutaj "wypromował" i do kogo łasiłyście się jak gorące kotki

łasiłyście? wyczuwam konkurencję, no nie daruję łasicy,
dziękuję ci "siostro" za info, wszystkie "zemby" wybiję jej z "gemby"

Konto usunięte
Konto usunięte: Biedny Wilk nie ma szczęścia do ludzi, samo było i zwierzyna łowna


no biedny to on dopiero będzie jak go dorwę, normalnie ręka, noga, mózg na ścianie mój panie

Konto usunięte
Konto usunięte: O tasia nie sceta,wilt w tsoctach siedzi-za sreberta

a to ta Taśka nieletnia była? no to się bydle doigrało, dobrze mu tak

Konto usunięte
Konto usunięte: tasiu

jo Jaćka, już nie pamiętasz? Taśka to ta co się "kronci" koło mojego Wilka

Konto usunięte
Konto usunięte: w wiedzy na tematy polityczne mnie nie zagniesz

oczywiście, że nie zagnę, tylko wdepczę

Konto usunięte
Konto usunięte: to też zawdzięczasz wilctowi w caaaaaałej rozciągłości uczeń przerósł "mistsa"

przez wrodzoną skromność nie zaprzeczę

Konto usunięte
Konto usunięte: To która następna w kolejce?

żadna, Wilk jest mój

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam nadzieję że cycka znalazł na śmietniku i syfa do domu nie zawlecze

patrzcie ją, najpierw sama daje, a potem troskliwą udaje, może zmień rejon urzędowania, śmietnik jest mało "eleganski"

Konto usunięte
Konto usunięte: Tasiu chyba nie będziesz banować za to że nazwę cie bydłem skoro ty innych nazywasz "roślinkami"?!

Taśka banuj, ale odstosunkuj się od Wilka, jasne?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.