RedRiding
RedRiding
  4 kwietnia 2018 (pierwszy post)

Z grupą przyjaciół wyjeżdżacie wycieczkę w góry. W trakcie wycieczki, pogoda ulega diametralnej zmianie, nadciąga burza która zmienia potoki górskie w rwące rzeki i jesteście odcięci od świata. Telefony komórkowe nie działają, bo rozładowały się baterie, brak łączności ze światem, nie możecie wezwać ratowników. Kolega w wyniku upadku złamał nogę i o własnych siłach nie może się poruszać. Nadciąga noc, a wy jesteście zdani tylko na siebie.

> jak poradzicie sobie w tak ekstremalnych warunkach, mając świadomość tego, że pomoc może nie nadejść przynajmniej przez kilka najbliższych dni?

fotograficznapamie
fotograficznapamie
  13 kwietnia 2018

Znów się zepsułeś i wiem co zrobię, zamienię ciebie na lepszy model d83dde02 Kotlina Sandomierska właśnie dostaje pogodowy łomot

ASZABENE
ASZABENE
  13 kwietnia 2018

Modelu z takim przebiegiem i ciągle na chodzie ,to nigdzie nie znajdziesz .
Zaniesli księdzu o dwa mendle jajek za dużo to teraz ich pokara.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  15 kwietnia 2018
Maryla
Maryla: obawiam się, że wcale sobie nie radzę i zdaję się na znajomego z grupy, który jest w tym lepszy. z moim szczęściem to pewnie ja byłabym tą ze złamaną nogą


https://www.youtube.com/watch?v=QyCJMc-Essc

TEKST UTWORU:
Nie mam nogi - pożarli ją moi współtowarzysze
Jeszcze ich mlaskanie słyszę
Wyszliśmy w góry jeszcze za dni ciepłych
Dopadła nas zima zaskoczonych
Zjedliśmy wszystko co zjeść się dało
Nic nie zostało
Widoki na przyszłość są raczej nieciekawe
Zachciało się nam iść na wyprawę

Hej hej hej, hej hej hej
Inni mają jeszcze gorzej
Hej hej hej, hej hej hej
Inni mają jeszcze gorzej
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  15 kwietnia 2018

@RedSrajding
Nie wiem co bym zrobil ale jesli Ty byś tam była to bym Cie poświęcił bez mrugniecia okiem. Masz pewnosc ze bym Cie nie zjadł bo nie jem ze smietnika.

RedRiding1978
RedRiding1978
  15 kwietnia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Nie wiem co bym zrobil


Wiedziałam to już w 1410 d83dde02
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.