redarrow
redarrow
  28 marca 2018 (pierwszy post)

Jak myślicie, czy kobiety silne mentalnie, pozwalają sobie na uczuciową słabość wobec mężczyzn? Pytanie skierowane głównie do pań, bo męski szowinizm, osiągnął tutaj apogeum :)

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  8 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Na meczu B klasy dzisiaj ,padło mniej bluzgów pod adresem sędziego wykrzykiwanych przez pijaczkow niż w tym temacie

Chodzisz oglądać, ASZABENE? :D Ja dziś wybrałem granie w orlikowej, przegraliśmy 0:1. A mój zespół z B klasy w tym samym czasie wygrał 4:1 :D
Podejmujesz wyzwanie?
Ambiance
Ambiance
  8 kwietnia 2018

Właśnie tak "elegancko" umiecie się tutaj odnosić do siebie nawzajem i każdej innej osoby. Jesteście wielce zdziwieni i zbulwersowani, jeżeli ktoś odpowiada wam w podobnym do waszego języku i stylu. Ciekawe dlaczego?!

ASZABENE
ASZABENE
  8 kwietnia 2018
Eldim
Eldim: ASZABENE: Na meczu B klasy dzisiaj ,padło mniej bluzgów pod adresem sędziego wykrzykiwanych przez pijaczkow niż w tym temacie Chodzisz oglądać, ASZABENE? :D Ja dziś wybrałem granie w orlikowej, przegraliśmy 0:1. A mój zespół z B klasy w tym samym czasie wygrał 4:1 :D

Chodzę tylko w roli kibica ,niestety albo i stety nie można już sobie pozwolić na miesięczne uziemienie spowodowane złamaniem nogi . Dzieci zobowiązują ,priorytety się zmieniają ,ale pokibicowac zawsze warto (więcej emocji jak na boisku ).
ASZABENE
ASZABENE
  9 kwietnia 2018

Nie chce palcem pokazywać kto tutaj dzisiaj był zbulwersowany i okazał się tak słaby psychicznie (jak ofochana szesciolatka ,tylko w dorosłym wydaniu ).

ASZABENE
ASZABENE
  9 kwietnia 2018

I to wszystko w temacie "siła kobiet " foch z przytupem Plus bluzgi . Rzeczywiście prawdziwa siła .

Ambiance
Ambiance
  9 kwietnia 2018

Nie będę odpowiadać na mało inteligentne zaczepki. Dobranoc.

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: czy kobiety silne mentalnie, pozwalają sobie na uczuciową słabość wobec mężczyzn?

Pozwalają sobie i nawet niekiedy to lubią ;)
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 kwietnia 2018

Lubią w takim sensie że czasem chcą zatracić się w jakimś uczuciu do faceta i zdac się na to co będzie, aczkolwiek czasem taka kobieta ma problem ze związkiem na dłuższą metę ponieważ ma zbyt silnie zaakcentowane swoje ja.

mbs
mbs
  9 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
AmongUs
AmongUs: Sugerowanie ze napisalem nieprawde? Xd kazdy znany przypadek tylko potwierdza regule


ktoś tu chyba ma frustrację po dawno nie kisił i / lub chciałby mieć murzyński rozmiar ;)

polecam również zapoznanie się z PRAWIDŁOWYM używaniem stwierdzenia wyjątek potwierdza regułę

https://www.youtube.com/watch?v=wbZCa9vjnTo
Ambiance
Ambiance
  9 kwietnia 2018

Widzę i wnioskuję po postach, również tych skasowanych, że w tym temacie nieźle wam się odgryzła i dostaliście solidnego łupnia. W sumie, prawidłowa reakcja. Tak to jest kiedy z brudnymi buciorami wchodzi się w czyjeś życie i zostawia w nim popioły.

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  10 kwietnia 2018
Psyche30
Psyche30: zdac się na to co będzie,

O Ale Cię dawno nie było XD Pamiętam ten nik XD Era kamienia łupanego :D
Tak lukam nieźle się trzymasz XD Jeszcze d83dde01
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętam ten nik XD Era kamienia łupanego :D

Jak pamiętasz ten nick to raczej nie era kamienia łupanego ;)
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  10 kwietnia 2018
Psyche30
Psyche30: Jak pamiętasz ten nick to raczej nie era kamienia łupanego ;)

No troche lat minelo jak by nie bylo XD
SurrealistycznyD
Posty: 25 (po ~34 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 0
SurrealistycznyD
  6 czerwca 2018

uuuuuuuuu :lodzik:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.