redarrow
redarrow
  28 marca 2018 (pierwszy post)

Jak myślicie, czy kobiety silne mentalnie, pozwalają sobie na uczuciową słabość wobec mężczyzn? Pytanie skierowane głównie do pań, bo męski szowinizm, osiągnął tutaj apogeum :)

mbs
mbs
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: bo męski szowinizm, osiągnął tutaj apogeum :)

doskonale powiedziane - TUTAJ
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: Przykladem jest wojsko,no tak xd Pani Katarzyna Mazurek kapitan okrętu Polskiej Marynarki Wojennej RP. Dla ciebie level nieosiągalny. Skąd Ty czerpiesz swoją wiedzę?! Kocie, pokład ogonem przed nami kobietami zamiatać xd

Jestes nikim. Bylem w wojsku a ty w dupie bylas i gówno widzialas. Pewnie mialas 1 chlopaka w zyciu który Ci mowil ze jestes fajna po to zeby poruchac bo krytyka do Ciebie nie dociera. Nawet nie skumalaś co ja napisalem ale sie wypowiadasz. Doskonaly przyklad jak niektorzy ludzie sa bezdennie glupi. Tak bardzo ze nawet nie są w stanie tego zrozumiec. Nie bede z Toba polemizowal Jestes doskonalym przykladem typiar o których pisze. Moja rada jest cwiczenie czytania ze zrozumieniem. Chociaz jestes tak prosta że słowa do Ciebie nie docieraja. Prędzej kopniaki.
Ambiance
Ambiance
  7 kwietnia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Jestes nikim. Bylem w wojsku a ty w dupie bylas i gówno widzialas. Pewnie mialas 1 chlopaka w zyciu który Ci mowil ze jestes fajna po to zeby poruchac bo krytyka do Ciebie nie dociera. Nawet nie skumalaś co ja napisalem ale sie wypowiadasz. Doskonaly przyklad jak niektorzy ludzie sa bezdennie glupi. Tak bardzo ze nawet nie są w stanie tego zrozumiec. Nie bede z Toba polemizowal Jestes doskonalym przykladem typiar o których pisze. Moja rada jest cwiczenie czytania ze zrozumieniem. Chociaz jestes tak prosta że słowa do Ciebie nie docieraja. Prędzej kopniaki.


Gdyby moja córka miała dowartościowywać się przy pomocy takiego szitu jak ty, to podzielam jej decyzje. Lepiej żeby została sama
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby moja córka miała dowartościowywać się przy pomocy takiego szitu jak ty, to podzielam jej decyzje. Lepiej żeby została sama


Twoja córka dowartosciowywac ? Przeciez pisałaś że kobiety są takie silne :D Dowartosciowywać mną??? a Ty myslisz ze ja bym chcial jakas zyciowa, slaba niezdare zeby ja dowartosciowywac ? Nie mój typ. Wybacz.
Ambiance
Ambiance
  7 kwietnia 2018

Najpierw naucz się pisać, a dopiero później pisz. Dyskusje z tobą typku spod ciemnej gwiazdy uważam za zakończoną!

Ambiance
Ambiance
  7 kwietnia 2018

Jak widzę są tutaj kobiety którym twoje zachowanie i słownictwo imponuje, jednak ja, nie zaliczam się do nich. Obawiam się też, że żadna kobieta posiadająca minimum przyzwoitości i szacunku do siebie samej, nie będzie chcieć mieć z tobą cokolwiek wspólnego!

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  7 kwietnia 2018

Kobieta i szacunek do siebie ? Niezly joke nie ma co xd

RedRiding
wpis jest ukryty
RedRiding
wpis jest ukryty
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  8 kwietnia 2018

A modki z glodu nadal pozeraja posty, musza im niezle smakowac xd a co jesli dostaniecie po nich sraczki ? Tak tylko pytam w trosce o wasze zdrowie

praksyda
praksyda
  8 kwietnia 2018

Niestety to prawda, co Patrycja napisała, jak sie człowiek zakocha, to nawet najtwardszy skurczybyk jest miekki jak dupa pawiana..eh..

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  8 kwietnia 2018

Zakochalem sie w forumowiczkach a nadal zachwuje chlod i co teraz xd

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  8 kwietnia 2018

Btw macal ktos pawiana po dupie poza Sarna ?xddddddd

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  8 kwietnia 2018

Vel praksyda xdddd razy ,2

ASZABENE
ASZABENE
  8 kwietnia 2018

Na meczu B klasy dzisiaj ,padło mniej bluzgów pod adresem sędziego wykrzykiwanych przez pijaczkow niż w tym temacie . Brawo Wy d83ddc4f.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.