Dragon842
Dragon842
  8 marca 2018 (pierwszy post)

Dziś jest szczególne święto, dzień kobiet. Na codzień tak nie bierzemy pod uwagę jak duże znaczenie mają kobiety w naszym życiu. Nie chcę zwrócić uwagę na siebie ani popisać się ale każda dziewczyna kobieta ma dziś swój dzień,swoje święto. Nie chodzi o to by być w ten dzień miłym i przymilać się bo to szczególny dzień. Dziewczyna która inwestuje w swoją przyszłość ucząc się i pracując, kobieta która wychowuje dzieci czy pracuje ciężko zasługuje na to by w ten dzień podziękować za to że po prostu jest. W imieniu wszystkich normalnych chłopaków i mężczyzn życzę wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń,przede wszystkim dużo miłości bo ona nadaje życiu sens. Kobiety nie sprawiają że życie jest idealne bo nie oto chodzi ale sprawiają że życie jest piękne. Bez kobiet życie byłoby pozbawione tego czegoś co sprawia że życie jest ciekawe pełne zagadek. Życzę wszystkiego najlepszego i dziękuję że jesteście bo czym byłoby życie bez kobiet? Pustką której nie dałoby się wypełnić. Nie będę dawać kwiatów ani upominków bo to tylko symbole a najważniejsza jest pamięć. Chociaż tak mogę podziękować za to że kobiety są,wspierają i kochają mimo że my faceci mamy tyle wad. Szczęścia tego wam życzę.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  11 marca 2018

Żałosne

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie obiecuj ,nie obiecuj już tutaj jeden zaległy portret mam

Dawno temu Ciebie narysowała ale nie przyszedłeś odebrać ;)



Dyplom to co innego niż portret. Można machnąć na jednym posiedzeniu. Potem tylko wpisanie zasług, daty, podpis kogoś z góry i na email.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
CuteNinja
CuteNinja
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dawno temu Ciebie narysowała

Dawno temu to jej na świecie nie było, halo!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  11 marca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja złożyłam życzenia konkretnym dżentelmenom.

Rozumie, że takim dżemteżjemom jak ja się nie należą życzenia.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ASZABENE
ASZABENE
  11 marca 2018

Szczerze Riczi powiem nie odrazu się polapalem o co w tym chodzi ,ale jak się przyjzalem wow, ze też Ci się chciało . Brawo Ty . Także wierzę na słowo ,ze dyplom byś bez problemu od ręki machnol. .

Erf
Erf
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozumie, że takim dżemteżjemom jak ja się nie należą życzenia.

Raczej znajomym dżejtelłelą te życzenia składałam, ale jeśli Ci będzie milej to proszę - spóźnione wszystkiego miłego z okazji dnia mężczyzn. :-D
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli Ci będzie milej to proszę - spóźnione wszystkiego miłego z okazji dnia mężczyzn. :-D

Dziękuję, dziś akurat wszystko miło idzie do czego się przyczyniłaś. Jako prawdziwy dżem-też-jem wznoszę toast za Twoje zdrowie kanapką z dżemem.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.