Dragon842
Dragon842
  8 marca 2018 (pierwszy post)

Dziś jest szczególne święto, dzień kobiet. Na codzień tak nie bierzemy pod uwagę jak duże znaczenie mają kobiety w naszym życiu. Nie chcę zwrócić uwagę na siebie ani popisać się ale każda dziewczyna kobieta ma dziś swój dzień,swoje święto. Nie chodzi o to by być w ten dzień miłym i przymilać się bo to szczególny dzień. Dziewczyna która inwestuje w swoją przyszłość ucząc się i pracując, kobieta która wychowuje dzieci czy pracuje ciężko zasługuje na to by w ten dzień podziękować za to że po prostu jest. W imieniu wszystkich normalnych chłopaków i mężczyzn życzę wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń,przede wszystkim dużo miłości bo ona nadaje życiu sens. Kobiety nie sprawiają że życie jest idealne bo nie oto chodzi ale sprawiają że życie jest piękne. Bez kobiet życie byłoby pozbawione tego czegoś co sprawia że życie jest ciekawe pełne zagadek. Życzę wszystkiego najlepszego i dziękuję że jesteście bo czym byłoby życie bez kobiet? Pustką której nie dałoby się wypełnić. Nie będę dawać kwiatów ani upominków bo to tylko symbole a najważniejsza jest pamięć. Chociaż tak mogę podziękować za to że kobiety są,wspierają i kochają mimo że my faceci mamy tyle wad. Szczęścia tego wam życzę.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  9 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Panowie wasze partnerki wybierają się na pokaz striptizerow ?

Kiedyś zabrałem swoją na taki pokaz, a że przybyliśmy wcześnie to mieliśmy miejsce blisko. Później pytam jak jej się podobało a ona dyplomatycznie że nie wiele widziała bo nie wzięła okularów. To miała być niespodzianka. Sama raczej by nie poszła.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ASZABENE
ASZABENE
  9 marca 2018

A tak z innejj beczki jeszcze zapytam ,dlaczego odpieliscie temat ,cały dzień wczoraj wszyscy trąbili, ze kobietom przez cały rok należy się prawic komplementy i takie tam ,ja bym zostawił ten temat na stałe i kto by mial ochote w ciagu roku moze napisac cos milego ,lub tez poużalać się nad tym jak to kobieta go skrzywdzila, może wtedy znikną setki tysięcy powtarzających się tematów .

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet ma to sens :D

no właśnie
więc ciesz się tą chwilą, bo z dniem kiedy już będziesz stara i brzydka będą składał Ci życzenia nawet z okazji święta jajecznicy
...Ignorance is bliss...
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  9 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Na szacunek i wdzięczność oraz docenienie trzeba zasłużyć , a nie liczyć dopominać się go przez jakieś święto , to tak jakby w dzień ojca składać życzenia ojcu alkoholikowi albo w dzień matki matce która oddała cię do sierocińca , jak można podlizywać się każdemu posiadając świadomość , iż i tak ktoś ma to z tyłu głowy i nie znając tego kogoś ... dobrze jest myśleć i darzyć sympatią kogoś kto jest tego wart , kogoś kto jest szczególny i bliski naszemu sercu , kto nie jest nastawiony tylko na branie i wieczny dzień Kobiet , a na osobę która umie coś dać jeszcze od siebie ... zrozumienie , a nie zarozumiałość .... a nie całemu światu życzenia składać ....


Podpisuje się obiema rękami i nogami.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  9 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A tak z innejj beczki jeszcze zapytam ,dlaczego odpieliscie temat ,cały dzień wczoraj wszyscy trąbili, ze kobietom przez cały rok należy się prawic komplementy i takie tam ,ja bym zostawił ten temat na stałe i kto by mial ochote w ciagu roku moze napisac cos milego ,lub tez poużalać się nad tym jak to kobieta go skrzywdzila, może wtedy znikną setki tysięcy powtarzających się tematów .


A ja to sie zastanawialem dlaczego ten temat został przypięty ? były tematy związane z innymi swiętami i jakos nie były przypinane :D
Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  9 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A któż Ci każe całemu światu składać życzenia... ;> Złóż kobietom, które w Twoim mniemaniu na to zasłużyły, mamie czy siostrze, sąsiadce może albo koleżance z pracy. Logiki trochę.


A czy ja mówiłem , że mnie ktoś cokolwiek nakazuje ?? , ja po prostu wyraziłem swoje zdanie na temat tego , iż nie rozumiem takich osób , które składają wszystkim publicznie życzenia na lewo i prawo aby się pokazać , zaś mnie moja logika jest dobrze znana , za to tobie kłania się czytanie ze zrozumieniem .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Sarna
Sarna
  9 marca 2018

poważna sprawa xd

ASZABENE
ASZABENE
  10 marca 2018

Szkoda ,że o dzisiejszym dniu mężczyzny nikt nie pamiętał ....eh .

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  10 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda ,że o dzisiejszym dniu mężczyzny nikt nie pamiętał ....eh .

Oj pamiętały choć nie na forum. Były życzenia na profilach.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ASZABENE
ASZABENE
  10 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: Szkoda ,że o dzisiejszym dniu mężczyzny nikt nie pamiętał ....eh . Oj pamiętały choć nie na forum. Były życzenia na profilach.

No tak ,ale osobnego tematu przypietego spinaczem nikt nie założył . Zosie samosie .
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A tak z innejj beczki jeszcze zapytam ,dlaczego odpieliscie temat ,cały dzień wczoraj wszyscy trąbili, ze kobietom przez cały rok należy się prawic komplementy i takie tam ,ja bym zostawił ten temat na stałe i kto by mial ochote w ciagu roku moze napisac cos milego ,lub tez poużalać się nad tym jak to kobieta go skrzywdzila, może wtedy znikną setki tysięcy powtarzających się tematów .


Konto usunięte
Konto usunięte: No tak ,ale osobnego tematu przypietego spinaczem nikt nie założył . Zosie samosie .


Nie wiem czy naprawdę wierzysz że taki stały temat o kobietach na ogólnym ma sens. Jeśli tak to załóż swój temat, nikt Ci nie zabrania. W nim co dzień podbijaj życzenia miłego dnia dla żony, córki, moderatorek. Tylko żeby były nie powtarzające się i nie zwykłe nabijanie postów. Jeśli taki efekt osiągniesz przez miesiąc to załatwię przypięcie tematu i odznakę zasłużonego hajdowicza dla Ciebie.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: A ja to sie zastanawialem dlaczego ten temat został przypięty ? były tematy związane z innymi swiętami i jakos nie były przypinane :D

+
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ASZABENE
ASZABENE
  11 marca 2018

Babcia moja mawiala ,czlowiek nie zwierze w cos wierzyc powinien . Czy miałoby to sens nie wiem ,ale jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz . Odznaki nie chcę, wole dyplom na ścianę, abym mógł go sobie powiesic w mojej gablocie najwiekszych sukcesow zyciowych d83dde02

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Odznaki nie chcę, wole dyplom na ścianę, abym mógł go sobie powiesic w mojej gablocie najwiekszych sukcesow zyciowych

Załatwione. Osobiście Ci taki dyplom narysuję. Tylko postaraj się zasłużyć!
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ASZABENE
ASZABENE
  11 marca 2018

Nie obiecuj ,nie obiecuj już tutaj jeden zaległy portret mam .

Erf
Erf
  11 marca 2018

Ja złożyłam życzenia konkretnym dżentelmenom. :zabawa:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.