Dragon842
Dragon842
  8 marca 2018 (pierwszy post)

Dziś jest szczególne święto, dzień kobiet. Na codzień tak nie bierzemy pod uwagę jak duże znaczenie mają kobiety w naszym życiu. Nie chcę zwrócić uwagę na siebie ani popisać się ale każda dziewczyna kobieta ma dziś swój dzień,swoje święto. Nie chodzi o to by być w ten dzień miłym i przymilać się bo to szczególny dzień. Dziewczyna która inwestuje w swoją przyszłość ucząc się i pracując, kobieta która wychowuje dzieci czy pracuje ciężko zasługuje na to by w ten dzień podziękować za to że po prostu jest. W imieniu wszystkich normalnych chłopaków i mężczyzn życzę wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń,przede wszystkim dużo miłości bo ona nadaje życiu sens. Kobiety nie sprawiają że życie jest idealne bo nie oto chodzi ale sprawiają że życie jest piękne. Bez kobiet życie byłoby pozbawione tego czegoś co sprawia że życie jest ciekawe pełne zagadek. Życzę wszystkiego najlepszego i dziękuję że jesteście bo czym byłoby życie bez kobiet? Pustką której nie dałoby się wypełnić. Nie będę dawać kwiatów ani upominków bo to tylko symbole a najważniejsza jest pamięć. Chociaż tak mogę podziękować za to że kobiety są,wspierają i kochają mimo że my faceci mamy tyle wad. Szczęścia tego wam życzę.

CuteNinja
CuteNinja
  8 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: noc Sylwestrową spędzasz sama w domu bo yo dzień jak każdy inny?

Dokładnie ;) Taki już ze mnie dziwak.
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ponoć

Pewności nie ma? :D Ja się nie znam, to się nie wypowiem.
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Tak bardzo mnie zabolało, że Twoja opinia dotyczyla mojej wypowiedzi, ale mnie nie cytowałaś a rzuciłaś ogolami.

Kurczę, akurat moja opinia dotyczyła... mojej opini :P Twoja wypowiedź zainspirowała mnie jedynie do wyrażenia zdania w wątku z życzeniami. Rozumiesz, wyrzucić to z siebie chcialam :ninja:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  8 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie ;) Taki już ze mnie dziwak.

Masz tyle wspólnego z moją babcią! :rotfl:
Ale to wiele wyjaśnia i teraz rozumiem Twoje nastawienie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewności nie ma? :D Ja się nie znam, to się nie wypowiem.

Ostatnio jej nie mam :D.
Konto usunięte
Konto usunięte: Twoja wypowiedź zainspirowała mnie jedynie do wyrażenia zdania w wątku z życzeniami. Rozumiesz, wyrzucić to z siebie chcialam

Gratuluję. Rozumiem już. :ninja:
Jaka ja fajna jestem jak tak ludzi inspiruje. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  8 marca 2018

Pisalem o wiekszosci to chyba logiczne.
Jasne ze nie tylko Ty jestes tego zdania. Wystarczy ze np krytykuje jakies ugrupowanie polityczne to od razu ze go nienawidze. Typowe. Dokladnie taka sama reakcja.
...." że kobiety chca wszystko dostawac i nic nie dawac" .... - uogolniasz ?
Widze ze nie zrozumialas sensu wypowiedzi. Odbierasz wszystko bardzo powierzchownie i reagujesz emocjonalnie. Dziwne ze tak bardzo urazilem Twoje ego skoro Cie to nie dotyczy.
To byla ironia.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  8 marca 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Pisalem o wiekszosci to chyba logiczne. Jasne ze nie tylko Ty jestes tego zdania. Wystarczy ze np krytykuje jakies ugrupowanie polityczne to od razu ze go nienawidze.

Ale wyrzucasz teraz z siebie pretensję w moją stronę chociaż nawet nie wiem o co Ci chodzi i kim jesteś. Gdzie tutaj logika?
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: ..." że kobiety chca wszystko dostawac i nic nie dawac" .... - uogolniasz ? Widze ze nie zrozumialas sensu wypowiedzi. Odbierasz wszystko bardzo powierzchownie i reagujesz emocjonalnie. Dziwne ze tak bardzo urazilem Twoje ego skoro Cie to nie dotyczy. To byla ironia.

Nie uogolniam, to BYŁ PRZYKŁAD Twojego uogolniania. :)
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Widze ze nie zrozumialas sensu wypowiedzi. Odbierasz wszystko bardzo powierzchownie i reagujesz emocjonalnie. Dziwne ze tak bardzo urazilem Twoje ego skoro Cie to nie dotyczy. To byla ironia.

Przykro mi, że moje IQ tak bardzo odbiega od Twojego i nie jestem w stanie zrozumieć prostych rzeczy. Ogolnie ciężko się Ciebie czyta jeśli nie cytujesz. Nie mam pojęcia które zdanie ma odniesienie do moich konkretnych słów.

Emocjonalnie reaguje? Uraziles moje ego? W ktorym niby miejscu? Nie wlewaj sobie mój drogi :D, mam temperaturę i jestem na tyle pozytywna po grzancu że słów brakuje. :D
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Erf
Erf
  8 marca 2018

"forum przyjaciel" Czo tu się stało? :ninja:

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  8 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: Pisalem o wiekszosci to chyba logiczne. Jasne ze nie tylko Ty jestes tego zdania. Wystarczy ze np krytykuje jakies ugrupowanie polityczne to od razu ze go nienawidze. Ale wyrzucasz teraz z siebie pretensję w moją stronę chociaż nawet nie wiem o co Ci chodzi i kim jesteś. Gdzie tutaj logika? BekaZciebieModzie: ..." że kobiety chca wszystko dostawac i nic nie dawac" .... - uogolniasz ? Widze ze nie zrozumialas sensu wypowiedzi. Odbierasz wszystko bardzo powierzchownie i reagujesz emocjonalnie. Dziwne ze tak bardzo urazilem Twoje ego skoro Cie to nie dotyczy. To byla ironia. Nie uogolniam, to BYŁ PRZYKŁAD Twojego uogolniania. :)BekaZciebieModzie: Widze ze nie zrozumialas sensu wypowiedzi. Odbierasz wszystko bardzo powierzchownie i reagujesz emocjonalnie. Dziwne ze tak bardzo urazilem Twoje ego skoro Cie to nie dotyczy. To byla ironia. Przykro mi, że moje IQ tak bardzo odbiega od Twojego i nie jestem w stanie zrozumieć prostych rzeczy. Ogolnie ciężko się Ciebie czyta jeśli nie cytujesz. Nie mam pojęcia które zdanie ma odniesienie do moich konkretnych słów. Emocjonalnie reaguje? Uraziles moje ego? W ktorym niby miejscu? Nie wlewaj sobie mój drogi :D, mam temperaturę i jestem na tyle pozytywna po grzancu że słów brakuje. :D

Juz mi wystarczy :D jestes stratą czasu. Nie dziwie sie ze robisz tu co robisz. Miłego
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  8 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czo tu się stało?

W jakim sensie?
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: jestes stratą czasu. Nie dziwie sie ze robisz tu co robisz. Miłego

A to było przykre, bo wyprzedziles mnie.
Tak czekałam na ten komentarz powiązany z moderacją, w końcu!

Wzajemnie. :)
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
DawidTczew
DawidTczew
  8 marca 2018

zdrowia szczescia i radosci. Szczęscia. Wszystkiego co najlepsze w zyciu moze spotkać zycze wam miłe Panie :)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Zraniłeś moje serduszko.

po prostu oszczędzam Ci myśli -- "... kolejny dzień kobiet - kolejny rok na karku"
...Ignorance is bliss...
CuteNinja
CuteNinja
  8 marca 2018
RexMundi
RexMundi: ... kolejny dzień kobiet - kolejny rok na karku

To było dwa dni temu, miałam depresję urodzinową :zabawa:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: o było dwa dni temu, miałam depresję urodzinową RexMundi

dlatego nie składałem życzeń :ninja:
...Ignorance is bliss...
wrozbitapawel
wrozbitapawel
  8 marca 2018

Najlepszego W Dniu Waszego Święta Szalone Kobiece Wariatki
http://party-sound.pl/37687/EXCES-Dla-Pan-NOWOSc-DISCO-POLO-2018/

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  8 marca 2018

Na szacunek i wdzięczność oraz docenienie trzeba zasłużyć , a nie liczyć dopominać się go przez jakieś święto , to tak jakby w dzień ojca składać życzenia ojcu alkoholikowi albo w dzień matki matce która oddała cię do sierocińca , jak można podlizywać się każdemu posiadając świadomość , iż i tak ktoś ma to z tyłu głowy i nie znając tego kogoś ... dobrze jest myśleć i darzyć sympatią kogoś kto jest tego wart , kogoś kto jest szczególny i bliski naszemu sercu , kto nie jest nastawiony tylko na branie i wieczny dzień Kobiet , a na osobę która umie coś dać jeszcze od siebie ... zrozumienie , a nie zarozumiałość .... a nie całemu światu życzenia składać ....

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

CuteNinja
CuteNinja
  9 marca 2018
RexMundi
RexMundi: dlatego nie składałem życzeń

Nawet ma to sens :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepszego W Dniu Waszego Święta

No dzięki!
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie całemu światu życzenia składać

A któż Ci każe całemu światu składać życzenia... ;> Złóż kobietom, które w Twoim mniemaniu na to zasłużyły, mamie czy siostrze, sąsiadce może albo koleżance z pracy. Logiki trochę.
ASZABENE
ASZABENE
  9 marca 2018

To jak ,dziś poprawiny ? Albo raczej dzis dopiero panie przy piatku pójdą w tany. Panowie wasze partnerki wybierają się na pokaz striptizerow ?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.