mysensimilla
mysensimilla
  17 lutego 2018 (pierwszy post)

Siema!
Wpadłam sobie tu na chwilę po, hmm... 6ciu latach? :D I tak patrzę, że wielu znajomych forum pousuwało profile, szkoda :c Może jeszcze ktoś się tu kręci, to chętnie odnowię znajomość! d83ddc17

SurrealistycznyD
Posty: 25 (po ~34 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 0
SurrealistycznyD
  22 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakiś mały abordaż?

Mam zdobyć Twój okręt? :mrgreen:
CuteNinja
CuteNinja
  23 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Można tutaj czasem wyczuć klimat "starej" Fotki i pogadać z normalnymi lujdźmi, czy to graniczy z cudem?

Jasne, że można. Ciężko o normalnych lujdzi, ale wyjdźmy z założenia, że im trudniej, tym lepiej! :zabawa:
RexMundi
RexMundi: :przeszedł bez echa:

Echo echo echooooo ;>
SurrealistycznyD
SurrealistycznyD: Mam zdobyć Twój okręt?

Hola hola, to chyba moja działeczka!
mysensimilla
mysensimilla
  23 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: mysensimilla: Można tutaj czasem wyczuć klimat "starej" Fotki i pogadać z normalnymi lujdźmi, czy to graniczy z cudem? Bo w sumie się waham, czy tu zostawać, czy kasować konto w cholerę Klimat starej fotki na forum minął, ale można wrzucić temat i pogadać z normalnymi ludźmi ale co z tego jak zaraz zlecę się i pozamiatane. Nie kasuje konta przyda ci się jak będziesz chcieć tu zaglądnąć po dłuższej przerwie, może coś się zmieni w kwestii " klimat starej fotki, powróci"


Hm, no i to chciałam wiedzieć, właśnie tak sądziłam, że minął :( No ale nic, pokręcę się tutaj jeszcze jakiś czas i przekonam się na własnej skórze, czy warto ;)
mysensimilla
mysensimilla
  23 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jasne, że można. Ciężko o normalnych lujdzi, ale wyjdźmy z założenia, że im trudniej, tym lepiej!


NIby tak, ale jak przytłaczają Cię wszechogarniająca tępota to już nie jest tak kolorowo :D
mysensimilla
mysensimilla
  23 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Tweekaz: mysensimilla: Można tutaj czasem wyczuć klimat "starej" Fotki i pogadać z normalnymi lujdźmi, czy to graniczy z cudem? Bo w sumie się waham, czy tu zostawać, czy kasować konto w cholerę Klimat starej fotki na forum minął, ale można wrzucić temat i pogadać z normalnymi ludźmi ale co z tego jak zaraz zlecę się i pozamiatane. Nie kasuje konta przyda ci się jak będziesz chcieć tu zaglądnąć po dłuższej przerwie, może coś się zmieni w kwestii " klimat starej fotki, powróci"Hm, no i to chciałam wiedzieć, właśnie tak sądziłam, że minął :( No ale nic, pokręcę się tutaj jeszcze jakiś czas i przekonam się na własnej skórze, czy warto ;)


Chyba muszę się nauczyć cytować, trochę to kuleje u mnie meh
mysensimilla
mysensimilla
  23 lutego 2018
PsychoRealm
PsychoRealm: Mam tu konto od 2008. Pozdrawiam.

Ja od 2006 d83dde1c
Tweekaz
Tweekaz
  23 lutego 2018
Ostatnio edytowany: za 26 kwietnia 5500
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba muszę się nauczyć cytować, trochę to kuleje u mnie meh

A tam nauczysz się szybko tego, prościutkie to jest.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja od 2006


Hehe rok starsza jesteś :mrgreen:
mysensimilla
mysensimilla
  24 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A tam nauczysz się szybko tego, prościutkie to jest.

NO dobra, a o co chodzi z tymi kciukami na dół i do góry? d83dde03

Konto usunięte
Konto usunięte: Hehe rok starsza jesteś


Starość nie radość d83ddc80
Tweekaz
Tweekaz
  24 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: NO dobra, a o co chodzi z tymi kciukami na dół i do góry?

Reputacja osoby na forum, ale jak zapewne zdołałaś zauważyć że to raczej jest zabawa dawania "+" i "-" mi się nazbierało tego :afro:
Tweekaz
Tweekaz
  24 lutego 2018
Ostatnio edytowany: za 26 kwietnia 6183

Pusze drugiego posta bo nie zdążyłem z Edycja. Oceniasz wypowiedź posta piszącego innego user, jeżeli jest do kitu to kciuk na du "-" jeżeli jest Oki to kciuk do góry "+" trochę to beznadziejne jest.

mysensimilla
mysensimilla
  24 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Pusze drugiego posta bo nie zdążyłem z Edycja. Oceniasz wypowiedź posta piszącego innego user, jeżeli jest do kitu to kciuk na du "-" jeżeli jest Oki to kciuk do góry "+" trochę to beznadziejne jest.

Kumam, faktycznie trochę bez sensu, bo wioara jest zazwyczaj zawistna i pewnie to nie odzwierciedla fakjtycznego stanu rzeczy ;)
Tweekaz
Tweekaz
  24 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Kumam, faktycznie trochę bez sensu, bo wioara jest zazwyczaj zawistna i pewnie to nie odzwierciedla fakjtycznego stanu rzeczy ;)

Dokładnie :ninja:
PsychoRealm
Posty: 16 (po ~68 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 25
PsychoRealm
  24 lutego 2018

Fajna dzisiaj pogoda :)

JAREKGrrr
Posty: 3 (po ~662 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
JAREKGrrr
  24 lutego 2018

Fotka miała klimat tylko w latach 2001-2005. Więc żaden z Was nie może pamiętać tych czasów.

Ludzie w tamtych okresie przychodzili faktycznie kogoś poznać. Dziewczyny umawiały się na sobotnie piwo po kilku minutach rozmowy. I to nie była kwestia "bycia łatwą". To normalność przeniesiona z "reala". Dodatkowo w tamtych czasach Internet nadal był dobrem luksowym, miały go na ogół osoby obyte i inteligentne. Ewentualnie studenci w akademikach. Więc nie traciło się też czasu na 5000 "komci" na forum, gdyż godzina internetu w kawiarence kosztowała 5zł.

Klimat Fotki zaczął się psuć od takich jak Wy. "Dzieci Neo" porejestrowanych po 2006 roku, którym rodzice kupili Neostradę.

Dzisiaj to już nie ma znaczenia. Wszyscy używają Facebooka.

Zua
Posty: 398 (po ~132 znaków)
Reputacja: -163 | BluzgometrTM: 86
Zua
  24 lutego 2018
RexMundi
RexMundi: co wy wiecie o starości

A Ty jeszcze żyjesz? :rotfl:

Odpowiedź na komentarz znajomego - nie jest spotkaniem, czat - nie jest rozmową, zmiana statusu w związku - nie jest miłością.
https://youtu.be/phCSXKqKQuo ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.