Pusia33
Pusia33
  17 lutego 2018 (pierwszy post)

czy są tu normalni mężczyźni i kobiety?

Iamuerte
Iamuerte
  3 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: I tak mnie nie przekonasz, że czasy nie mają znaczenia. Jesteś tylko człowiekiem i kto by Cię nie wychowywał, zawsze środowisko ma wpływ na kształtowanie człowieka i osobowości. Takie zepsute czasy w których żyjemy mają niski procent prawdopodobnosci wychowania porządnych ludzi. Ty masz swoje zdanie - ja swoje i kropka.Nie walcz, wszystko ma swoje plusy.

Uważasz, że moi dziadkowie nie mieli żadnego wpływu na mnie? Może to na nich miał wpływ czas, jednakże nie na mnie. :rotfl:
Jakbym się urodził wcześniej, to bym latał na wojny i się bardziej degenerował!

Prawo pięści już kiedyś Ci proponowałem.

Pacyfistą co do swej osoby jestem. :rotfl:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Chciałbyś mieć kobietę bez własnego zdania, potulna jak baranek?


Nie należysz do potulnych to takich pytań nie zadawaj!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  3 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Uważasz, że moi dziadkowie nie mieli żadnego wpływu na mnie? Może to na nich miał wpływ czas, jednakże nie na mnie. Jakbym się urodził wcześniej, to bym latał na wojny i się bardziej degenerował!Prawo pięści już kiedyś Ci proponowałem. Pacyfistą co do swej osoby jestem.

Ty jesteś wyjątkiem od reguły w każdej kwestii, że też tego nie przewidziałam.

Zmień miejsce zamieszkania i walcz, wojny nadal się toczą w innych krajach. Czy to wyłącznie patriotyczne wyznanie?

Już kiedyś Ci odmówiłam.

Tu ogólnie jesteś dziwny. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie należysz do potulnych to takich pytań nie zadawaj

Co Ty możesz o mnie wiedzieć.
I dlaczego nie mogę zadać prostego pytania? Nie uosobniam się z tym.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  3 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ty jesteś wyjątkiem od reguły w każdej kwestii, że też tego nie przewidziałam.

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ty jesteś wyjątkiem od reguły w każdej kwestii, że też tego nie przewidziałam.Zmień miejsce zamieszkania i walcz, wojny nadal się toczą w innych krajach. Czy to wyłącznie patriotyczne wyznanie? Już kiedyś Ci odmówiłam.Tu ogólnie jesteś dziwny.

Chciałaś by kupić Ci miotłę, nie szklaną kulę...
Jak znajdę się w obliczu jakiejś wojny, to bardziej Ci to określę. Na razie rozmawiasz z pacyfistą.
Słabymi propozycjami leciałem. :rotfl:
I jaki z tego wniosek? :ninja:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Co Ty możesz o mnie wiedzieć. I dlaczego nie mogę zadać prostego pytania? Nie uosobniam się z tym.


Tylko to, co sobą pokażesz?
Nie ściemniaj, to podstawa. :rotfl:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  3 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałaś by kupić Ci miotłę, nie szklaną kulę... Jak znajdę się w obliczu jakiejś wojny, to bardziej Ci to określę. Na razie rozmawiasz z pacyfistą. Słabymi propozycjami leciałem. I jaki z tego wniosek?

Jak mnie ktoś od wiedzm wyzywa to wczuwam się w rolę. :ninja:
Dobrze wiedzieć.
Nigdy nie miałeś miłych propozycji. :fakju:
Wszystko co dziwne i inne nas przyciąga. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko to, co sobą pokażesz? Nie ściemniaj, to podstawa.

Na podstawie moich wypowiedzi na głupim forumie jesteś w stanie określić moją potulność?

Hahaha, chyba za bardzo się wczuwasz w rolę. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  3 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Jak mnie ktoś od wiedzm wyzywa to wczuwam się w rolę. Dobrze wiedzieć. Nigdy nie miałeś miłych propozycji. Wszystko co dziwne i inne nas przyciąga.

Patrzę na Ciebie i nakreślam postać!
Teoretyzowanie to bardzo słaba rzecz.
Nie będę proponował Ci czegoś, czego obiecać nie chcę, zapomnij. :rotfl:
Czas wziąć się za siebie. :ziober2:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Na podstawie moich wypowiedzi na głupim forumie jesteś w stanie określić moją potulność? Hahaha, chyba za bardzo się wczuwasz w rolę.


W bardzo dużym stopniu tak. I jak bardzo nie tupniesz nóżką, to wiem że nie jest ta potulność wielka. :)
Rolę kogo?
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  3 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Patrzę na Ciebie i nakreślam postać! Teoretyzowanie to bardzo słaba rzecz. Nie będę proponował Ci czegoś, czego obiecać nie chcę, zapomnij. Czas wziąć się za siebie.

Miły jesteś, w cholerę. :ninja:

Akurat mi to jest obce.

Sugerowanie, że mi to potrzebne do szczęścia. :fakju:
O tym samym pomyślałam wstając rano z łóżka.
Konto usunięte
Konto usunięte: W bardzo dużym stopniu tak. I jak bardzo nie tupniesz nóżką, to wiem że nie jest ta potulność wielka. :) Rolę kogo

I po co chodzić do psychologa, tracić pieniądze jak ludzie są w stanie opisać mój charakter bezpłatnie i nawet porady dac!

W rolę podrywanego przez moją skromną osobę. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  3 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Miły jesteś, w cholerę. Akurat mi to jest obce. Sugerowanie, że mi to potrzebne do szczęścia. O tym samym pomyślałam wstając rano z łóżka.

Czasem nie widzisz żartu a widzisz ironię. :(
No więc sama widzisz!
W tym rzecz, że ja też sugeruję, że to Ci nie potrzebne. :rotfl:
Czasem myślimy tak samo. I jak idzie realizacja? :ziober2:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: I po co chodzić do psychologa, tracić pieniądze jak ludzie są w stanie opisać mój charakter bezpłatnie i nawet porady dac! W rolę podrywanego przez moją skromną osobę.

Nie chcesz bym był Twoim domowym psychologiem. :(
Podrywać to możesz jakiś głaz pod domem, nie mnie. :rotfl:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  3 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czasem nie widzisz żartu a widzisz ironię. :( No więc sama widzisz! W tym rzecz, że ja też sugeruję, że to Ci nie potrzebne. Czasem myślimy tak samo. I jak idzie realizacja?

Czasem ciężko mi zrozumieć Twoje wypowiedzi.

Ja z Twojej strony zauważyłam zupełnie inne sugerowanie, ale okeeeej. :ziober2:

Słabo biorąc pod uwagę to, że mam wygodną kanapę i ciepły koc. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chcesz bym był Twoim domowym psychologiem. :( Podrywać to możesz jakiś głaz pod domem, nie mnie.

Nie stać mnie na Ciebie, ja dziołszka ze wsi.

Mam od tego ludzi. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  3 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Czasem ciężko mi zrozumieć Twoje wypowiedzi. Ja z Twojej strony zauważyłam zupełnie inne sugerowanie, ale okeeeej. Słabo biorąc pod uwagę to, że mam wygodną kanapę i ciepły koc.

Jak dam Ci swoje buty to zaczną Cię cisnąć. :rotfl:
Jakie sugerowanie, Natalio?
Faktycznie, jesteś młoda i piękna a na kocu kończysz. :rotfl:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nie stać mnie na Ciebie, ja dziołszka ze wsi.Mam od tego ludzi.


Nie ważne skąd jesteś a kim jesteś? :rotfl: Dyskredytuje Cię to? :ziober2: Tobie porad udzielę za darmo! :rotfl:
Głazy podrywają Ci pod domem? :O
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  3 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dam Ci swoje buty to zaczną Cię cisnąć. Jakie sugerowanie, Natalio? Faktycznie, jesteś młoda i piękna a na kocu kończysz.

Ktoś ma świetny humor dzisiaj. :ziober2:

Sugerowanie w sugerowaniu skrywajacym sugerowanie mojej potrzeby w atencji z Twojej strony przekladajacej sie na propozycje!

Jakie to wredne było! :rotfl:
Piękni i młodzi też czasem chorują Koteczku :
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ważne skąd jesteś a kim jesteś? Dyskredytuje Cię to? Tobie porad udzielę za darmo! Głazy podrywają Ci pod domem? :O


Zazdroszczę uśmiechu na twarzy!
Mnie nic nie dyskredytucje, jestem za bardzo pewna siebie. Raczej nie znam Twoich potrzeb i wymagań, stąd to stwierdzenie! :ziober2:
Jak miło z Twojej strony, chodząca dobrocią jesteś!

Wszystko robią za mnie :o
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  3 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ktoś ma świetny humor dzisiaj. Sugerowanie w sugerowaniu skrywajacym sugerowanie mojej potrzeby w atencji z Twojej strony przekladajacej sie na propozycje! Jakie to wredne było! Piękni i młodzi też czasem chorują Koteczku :

Ty to umiesz stwierdzić fakty.
Piszesz prawie jak polityk a co z człowiekiem z nizin społecznych? Nic nie rozumie. :rotfl:
Drugi dzień jestem sobą i w końcu to zauważą! :rotfl:
Ja stary i brzydki jem cebulę 2 razy w tygodniu i nie choruję!
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Zazdroszczę uśmiechu na twarzy! Mnie nic nie dyskredytucje, jestem za bardzo pewna siebie. Raczej nie znam Twoich potrzeb i wymagań, stąd to stwierdzenie! Jak miło z Twojej strony, chodząca dobrocią jesteś! Wszystko robią za mnie :o


Ciesz się, że ją widzisz a i to zepsuje. :(
Ostatnio za wiele stwierdzasz jak na siebie.
I tak wiem, że radzisz sobie sama a i rękę zawsze odpychasz!
Jak Ci dobrze. :(
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  3 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty to umiesz stwierdzić fakty. Piszesz prawie jak polityk a co z człowiekiem z nizin społecznych? Nic nie rozumie. Drugi dzień jestem sobą i w końcu to zauważą! Ja stary i brzydki jem cebulę 2 razy w tygodniu i nie choruję!

Lubię gdy mnie chwalisz.

Chyba to mialam na celu. :rotfl:

Na początku nie chciałam w to wierzyć. :ziober2:

Ukryte znaczenie, stary i brzydki - nawet choroby się Ciebie nie czepiają bo i tak prowadzisz nędzne życie. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciesz się, że ją widzisz a i to zepsuje. :( Ostatnio za wiele stwierdzasz jak na siebie. I tak wiem, że radzisz sobie sama a i rękę zawsze odpychasz! Jak Ci dobrze. :(

Cieszenie się na mój widok jest Ci obce, ale ironią poslugujesz się świetnie :(.
To zle czy dobrze Panie psycholog?
Nie da się odpychac coś czego nie przeciągając w TwojaTwoja stronę. :ziober2:
Nie narzekam.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  3 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Lubię gdy mnie chwalisz.Chyba to mialam na celu. Na początku nie chciałam w to wierzyć. Ukryte znaczenie, stary i brzydki - nawet choroby się Ciebie nie czepiają bo i tak prowadzisz nędzne życie.

Bo nie zdarza się to często.
Dlatego znalazł się tam ten polityk. :(
W moją wredność? :ziober2:
Nędzne ale bardzo moje. :ziober2:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Cieszenie się na mój widok jest Ci obce, ale ironią poslugujesz się świetnie :(. To zle czy dobrze Panie psycholog? Nie da się odpychac coś czego nie przeciągając w TwojaTwoja stronę. Nie narzekam.


Nie było tam ironii. :(
To zależy jak się do tego odnieść. :ninja:
Ty nie chcesz żadnych rad, feministką zawsze zalatujesz, silna jesteś...:ziober2:
:)
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  3 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo nie zdarza się to często. Dlatego znalazł się tam ten polityk. :( W moją wredność? Nędzne ale bardzo moje.

Dlatego tak mnie to cieszy, prawie jak prezent na urodziny.
W Twoją wredność, raczej zawsze to mialam za zwyczajną, sztuczną skorupe ;-)

Jakie by Twoje nie było, zostaje nędzne :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie było tam ironii. :( To zależy jak się do tego odnieść. Ty nie chcesz żadnych rad, feministką zawsze zalatujesz, silna jesteś... :)

Prosiłam o nie robienie mi mętliku? Prosiłam. To nie opowiadaj mi o jakichkolwiek pozytywnych emocjach na mój widok. :ziober2:
A jak się do tego odnieść aby w rezultacie to było pozytywną zmianą, Panie doktorze? :ninja:
Do feministki mi daleko, nie obrażaj. :ninja:
Silna jestem bo na 18stke sobie taki tatuaż zrobiłam, muszę się teraz tego trzymać. :rotfl:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  3 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Dlatego tak mnie to cieszy, prawie jak prezent na urodziny. W Twoją wredność, raczej zawsze to mialam za zwyczajną, sztuczną skorupe ;-)Jakie by Twoje nie było, zostaje nędzne :D

Cóż za podkreślenie znaczenia. :ninja:
Inni ludzie są odmiennego zdania ale widzą to na co dzień. :rotfl:
Cóż zrobić by było cool?
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Prosiłam o nie robienie mi mętliku? Prosiłam. To nie opowiadaj mi o jakichkolwiek pozytywnych emocjach na mój widok. A jak się do tego odnieść aby w rezultacie to było pozytywną zmianą, Panie doktorze? Do feministki mi daleko, nie obrażaj. Silna jestem bo na 18stke sobie taki tatuaż zrobiłam, muszę się teraz tego trzymać.


Ohohohohoh, przed oczami ma szatana. :rotfl: Bądź tu szczery, już zaprzestaję działalności. :mrgreen:
Ty i tak zawsze wszystko wypierasz z siebie i dajesz do zrozumienia, żeś duża dziewczynka. Tego nie przeskoczysz!
Zachowania jej masz!
Don Kichot też wiedział, że to wiatrak a i tak się o niego rozbijał. :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.