Pusia33
Pusia33
  17 lutego 2018 (pierwszy post)

czy są tu normalni mężczyźni i kobiety?

Iamuerte
Iamuerte
  5 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Czasem są jakieś przełyski w tej pustej głowie. Jak Ty mnie dobrze znasz, nie muszę udawać. Mam się wczuć w rolę babci, tato?

Czym się wtedy dopingujesz?

Na dłuższą metę to więcej zabiera niż daje.

Po pierwsze nie mam dzieci, to tatą nie jestem. Po drugie, miałaś wywnioskować, że obce baby mnie nie biją. :(
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Jestem zbyt leniwa aby codziennie układać włosy, nie chcę mężczyznę rozczarować po paru randkach że jestem zupełnie inną osobą. Od Ciebie nauczyłam się tej taktyki zwycięstwa. Lubię zdobywać rzeczy nieosiągalne dla innych. Dało się odczuć na własnej skórze.


Wy układacie te włosy i tak przeważnie dla siebie, bo nie dla nas.

Na boisku miałem bardzo wiele przegranych, w życiu też. Gratuluję nauczyciela, uczniu.

Od chorych i zaburzonych się ucieka a nie ich zdobywa. :(

W jakim sensie?
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Zg


jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Zgubiłeś wątek. Fakt zostaje faktem, wam wolno - nam nie.Hahahaha, lubie mieć rację.

Tak to się jakoś przyjęło. My nie mamy co ukrywać!

To jak już nie ugotujesz, to stawiasz kolację!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  5 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czym się wtedy dopingujesz? Na dłuższą metę to więcej zabiera niż daje. Po pierwsze nie mam dzieci, to tatą nie jestem. Po drugie, miałaś wywnioskować, że obce baby mnie nie biją. :(

Ten nadal swoje. Zieloną herbatę ostatnio uwielbiam!

Muszę się zgodzić.

Wiem jedno i drugie. Co nie zmiania faktu, że pozwoliłam sobie zażartować sztywniaku!
Konto usunięte
Konto usunięte: Wy układacie te włosy i tak przeważnie dla siebie, bo nie dla nas. Na boisku miałem bardzo wiele przegranych, w życiu też. Gratuluję nauczyciela, uczniu. Od chorych i zaburzonych się ucieka a nie ich zdobywa. :(W jakim sensie?

Proszzzeeee Cię. Dla siebie to ja mogę zrobić kucyka i czuję się super. Kobiety plaszcza się dla mężczyzn, chcą im się podobać. Sobie podobam sie w każdym wydaniu.

I weź tu szukaj na starość nowych ideałów :(.

Swój do swego ciągnie. :ziober2:

No nienawiść z Twej strony.
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak to się jakoś przyjęło. My nie mamy co ukrywać! To jak już nie ugotujesz, to stawiasz kolację!

Brawo szerloku! Dlatego napisałam, że możesz wysłać zdjęcie klaty. Po 5 dniach nareszcie buuuum i mądre wnioski. :ziober2:

Już wolę sama ugotować.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  5 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ten nadal swoje. Zieloną herbatę ostatnio uwielbiam! Muszę się zgodzić.Wiem jedno i drugie. Co nie zmiania faktu, że pozwoliłam sobie zażartować sztywniaku!

Czasem jesteś pomocna, coś mi przypomniałaś. I w sumie dawno nie piłem.

I to bez kolta kaliber 44 za karkiem!

Rodzicielstwo i przemoc to nie żarty, sorri.
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Proszzzeeee Cię. Dla siebie to ja mogę zrobić kucyka i czuję się super. Kobiety plaszcza się dla mężczyzn, chcą im się podobać. Sobie podobam sie w każdym wydaniu.I weź tu szukaj na starość nowych ideałów :(.Swój do swego ciągnie. No nienawiść z Twej strony.


Czasem się zapominam, że nie jestem żadną grupą reprezentatywną i nie powinienem się wypowiadać. Narcyz kolejny a fe!

Nie jestem taki nowy a na pewno nie ideał!

Myślałem, że w świecie, to kobieta szuka samca alfa. :(

Ja miałbym nienawidzić Ciebie? Za co? Nie dałaś mi cukierka czy komcia na foci? :(
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Brawo szerloku! Dlatego napisałam, że możesz wysłać zdjęcie klaty. Po 5 dniach nareszcie buuuum i mądre wnioski. Już wolę sama ugotować.


Jest zimno, nie będę jej dla Ciebie golić, zapomnij. :ziober2:

Się poddajesz? :(
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  5 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czasem jesteś pomocna, coś mi przypomniałaś. I w sumie dawno nie piłem. I to bez kolta kaliber 44 za karkiem!Rodzicielstwo i przemoc to nie żarty, sorri.

Miło zaczynasz wieczór od komplementów.

No widzisz.

Każdy temat jest dobry jeśli ktoś ma normalne poczucie humoru. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Czasem się zapominam, że nie jestem żadną grupą reprezentatywną i nie powinienem się wypowiadać. Narcyz kolejny a fe! Nie jestem taki nowy a na pewno nie ideał! Myślałem, że w świecie, to kobieta szuka samca alfa. :(Ja miałbym nienawidzić Ciebie? Za co? Nie dałaś mi cukierka czy komcia na foci? :(

Otóż to mój drogi! Narcyz? To chyba lepsze niż setki kompleksów.

Kolejny temat w którym nie masz prawa głosu, sorry vinetou.

Samca alfa szukają dziewczynki, z wiekiem potrzeby się zmieniają i kobieta zmienia ideały.

W czasie przeszłym różnie bywało, no heloł.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest zimno, nie będę jej dla Ciebie golić, zapomnij. Się poddajesz? :(

Sam pobudzasz moją fantazję! :ziober2:
Dobra, nie będę nalegac chociaż jak prawdziwa kobieta lubię futerka!

Boisz się, że Cię otruje?
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  5 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Miło zaczynasz wieczór od komplementów. No widzisz.Każdy temat jest dobry jeśli ktoś ma normalne poczucie humoru.

Czasem z jednego bieguna udaje się na drugi...

Przepraszam.
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Otóż to mój drogi! Narcyz? To chyba lepsze niż setki kompleksów. Kolejny temat w którym nie masz prawa głosu, sorry vinetou.Samca alfa szukają dziewczynki, z wiekiem potrzeby się zmieniają i kobieta zmienia ideały.W czasie przeszłym różnie bywało, no heloł.


Skleroza to straszna rzecz. Może kiedyś dojdę i to odkryję, co lepsze.

Ponieważ? :(

Co to za nowa indoktrynacja? :ninja:

Nigdy Cię nie nienawidziłem, za mocno pewne rzeczy odbierasz i czasem za dosłownie!
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Sam pobudzasz moją fantazję! Dobra, nie będę nalegac chociaż jak prawdziwa kobieta lubię futerka!Boisz się, że Cię otruje?


Obrzydzę Ci ją, mam parę włosów na krzyż. To jest jeszcze gorsze do tego czy mieć czy nie mieć!
Myślałem, że w szafie i sztuczne.

Pójść siedzieć za mnie jak się wyda. Po co Ci życie za kratkami? Podejrzewam, że nie chciałabyś.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  5 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czasem z jednego bieguna udaje się na drugi...

Straszysz aby zabić we mnie ten entuzjazm i zadowolenie od komplementu?
Konto usunięte
Konto usunięte: Skleroza to straszna rzecz. Może kiedyś dojdę i to odkryję, co lepsze. Ponieważ? :(Co to za nowa indoktrynacja? Nigdy Cię nie nienawidziłem, za mocno pewne rzeczy odbierasz i czasem za dosłownie!


Obyś dochodził jak najczęściej, życzę z calego serca na starość. :ziober2:

Nie Tobie oceniać swoją idealnosc.

Raczej wyciągnięte wnioski na swojej podstawie. No i tyle teraz 20letnich kobiet z dzieckiem na karku, które szukają slokojnego i miłego mężczyzny dla życia po nieudanym związku z takim lobuzo - samcem alfa. Fakty mój drogi, fakty. Statystyki nie kłamią.

Mam dowody jeśli mi się zachce szukać, więc milcz bo już Ci raz pokazywałam!
Konto usunięte
Konto usunięte: Obrzydzę Ci ją, mam parę włosów na krzyż. To jest jeszcze gorsze do tego czy mieć czy nie mieć! Myślałem, że w szafie i sztuczne. Pójść siedzieć za mnie jak się wyda. Po co Ci życie za kratkami? Podejrzewam, że nie chciałabyś.

Łeeee to rzeczywiście słabo.
Tylko prawdziwe i tylko na mężczyźnie.

Jaki Ty mondry, jak zwykle.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  5 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Straszysz aby zabić we mnie ten entuzjazm i zadowolenie od komplementu?

Pokazuję, że za złe każę a za dobro wynagradzam. :rotfl:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Obyś dochodził jak najczęściej, życzę z calego serca na starość. Nie Tobie oceniać swoją idealnosc.Raczej wyciągnięte wnioski na swojej podstawie. No i tyle teraz 20letnich kobiet z dzieckiem na karku, które szukają slokojnego i miłego mężczyzny dla życia po nieudanym związku z takim lobuzo - samcem alfa. Fakty mój drogi, fakty. Statystyki nie kłamią.Mam dowody jeśli mi się zachce szukać, więc milcz bo już Ci raz pokazywałam!


Ja wcale nie chce być stary. :(

Czegoś takiego przecież wcale nie ma.

Po fakcie to one szukają stabilizacji i normalności, prawie że jakiegoś frajera...:ninja:

I tak to nie była nienawiść. Chyba wiem jakich stanów do Ciebie nie czuję!
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Łeeee to rzeczywiście słabo. Tylko prawdziwe i tylko na mężczyźnie.Jaki Ty mondry, jak zwykle.


Cieszę się, że doszliśmy do konsensusu i nie ma co oglądać!
A takie z szafy, to co?

Parę dni temu chciałem Ci udowodnić, że może i Cię stać. Jednak nie podłapałaś tematu. I niezwykle głupi zarazem. :rotfl:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  5 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Pokazuję, że za złe każę a za dobro wynagradzam.

Wygląda na to, że sobie dzisiaj zasłużyłam. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja wcale nie chce być stary. :(Czegoś takiego przecież wcale nie ma. Po fakcie to one szukają stabilizacji i normalności, prawie że jakiegoś frajera...I tak to nie była nienawiść. Chyba wiem jakich stanów do Ciebie nie czuję!

Jak Ci się znudzi życie to daj znać, pomogę odejść bez bólu.

Nigdzie nie napisałam, że jesteś ideałem. Wsoominam jedynie o ocenie towaru. :ziober2:

A samiec alfa nic z frajerem wspólnego nie ma, co nie? :mrgreen:

Bo Ty pamiętasz co czules lata temu jak dinozaury chodziły po ziemii, a Ty biegales na boisku!
Konto usunięte
Konto usunięte: Cieszę się, że doszliśmy do konsensusu i nie ma co oglądać! A takie z szafy, to co? Parę dni temu chciałem Ci udowodnić, że może i Cię stać. Jednak nie podłapałaś tematu. I niezwykle głupi zarazem.

Do usług.
A brzydze się tego, daj spokój. Futra to mi się kojarzą z ruska burżuazja. Kiedyś futra były przywilejem i to dodawalo im tych plusow przez które pragnely je kobiety. Ja jestem przeciwniczka.

Nadzwyczajniej w świecie ciężko mi w coś uwierzyć.
Taki chodzący, łysy, z piwnym brzuchem paradoks? :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  5 marca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Wygląda na to, że sobie dzisiaj zasłużyłam.

Czy Ty powinnaś to oceniać? :(
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Jak Ci się znudzi życie to daj znać, pomogę odejść bez bólu. Nigdzie nie napisałam, że jesteś ideałem. Wsoominam jedynie o ocenie towaru. A samiec alfa nic z frajerem wspólnego nie ma, co nie? Bo Ty pamiętasz co czules lata temu jak dinozaury chodziły po ziemii, a Ty biegales na boisku!


Jakie odejście proponujesz i jakie masz stawki za wykonanie roboty? Może się zaraz dogadamy.

Sama się pod towar podpinaj, pod ideał też możesz!

Samiec alfa, nie odchodzi od kobiety z którą dziecko ma, to z pewnością. I nie ucieka od odpowiedzialności czynu. Tylko teraz każdy myli pojęcia i je miesza....

Wiele lat temu mogłem z Ciebie szydzić, drwić, nigdy nie nienawidzić. :P

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: A brzydze się tego, daj spokój. Futra to mi się kojarzą z ruska burżuazja. Kiedyś futra były przywilejem i to dodawalo im tych plusow przez które pragnely je kobiety. Ja jestem przeciwniczka. Nadzwyczajniej w świecie ciężko mi w coś uwierzyć. Taki chodzący, łysy, z piwnym brzuchem paradoks?

Ja tylko pytam jak z Tobą jest. To miałem na celu.

Przecież ja teoretyzowałem, nie że oświadczałem cokolwiek. :ziober2:

A żebyś wiedziała. :ninja:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  5 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Ty powinnaś to oceniać?

Nie, ale wiesz że wszędzie ten swój wielki nos pcham!
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie odejście proponujesz i jakie masz stawki za wykonanie roboty? Może się zaraz dogadamy. Sama się pod towar podpinaj, pod ideał też możesz! Samiec alfa, nie odchodzi od kobiety z którą dziecko ma, to z pewnością. I nie ucieka od odpowiedzialności czynu. Tylko teraz każdy myli pojęcia i je miesza....Wiele lat mogłem z Ciebie szydzić, drwić, nigdy nie nienawidzić. :P

Piękna piosenka jest napisana. Chciałabym umrzeć z miłości bądź w trakcie. :ziober2:
Innej roboty nie mogę zaproponować, zbyt delikatną jestem.
Jeśli zechcesz się powiesić to dotrzymam towarzystwa, nóżkami Twoimi pomacham! Znaj me dobre serce!

Nie muszę podpinac, ostatnio tylko tak się czuję w oczach samców. :(

Nawet jeśli to kobieta go rzuca? Czy takich zwrotów sytuacji nie bierzesz pod uwagę?

Mylę pojęcia niby? Szydzi się z nielubianych osób. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tylko pytam jak z Tobą jest. To miałem na celu. Przecież ja teoretyzowałem, nie że oświadczałem cokolwiek. A żebyś wiedziała.

To już wiesz.

No proszę, już nawet od teoretyzowania się wykrecasz.. I się dziwisz, że tematów nie podłapuje!

Widziałam Cię dzisiaj! :ninja:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  5 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nie, ale wiesz że wszędzie ten swój wielki nos pcham!

Nie wiedziałem, że jest wielki. Opisuj dalej...
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Piękna piosenka jest napisana. Chciałabym umrzeć z miłości bądź w trakcie. Innej roboty nie mogę zaproponować, zbyt delikatną jestem. Jeśli zechcesz się powiesić to dotrzymam towarzystwa, nóżkami Twoimi pomacham! Znaj me dobre serce! Nie muszę podpinac, ostatnio tylko tak się czuję w oczach samców. :(Nawet jeśli to kobieta go rzuca? Czy takich zwrotów sytuacji nie bierzesz pod uwagę?Mylę pojęcia niby? Szydzi się z nielubianych osób.


To miało być moje odejście, nie Twoje, ejże!
Drze się w odpowiednim czasie i towarzystwie a mam śmierć bez Ciebie i Twej delikatności!
Nie mogę się powiesić, to nie jest dla mnie. :and:

Wiosna idzie czy co? :ninja:

Jeśli kobieta go rzuca, to i tak się płaci alimenty i się z dzieckiem kontakt utrzymuje? Wielu tego nie potrafi.

Miałem Cię nienawidzić, teraz nie lubię. A co Ty tam wiesz? :ninja:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: No proszę, już nawet od teoretyzowania się wykrecasz.. I się dziwisz, że tematów nie podłapuje! Widziałam Cię dzisiaj!


Bo jak Cię ukierunkować, to jakby sam temat nakazać? :(

I co w związku z tym?
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  5 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiedziałem, że jest wielki. Opisuj dalej

Jeszcze powiedz, że nie wiesz jak wyglądam i nigdy nie byłeś na moim profilu.
Konto usunięte
Konto usunięte: To miało być moje odejście, nie Twoje, ejże! Drze się w odpowiednim czasie i towarzystwie a mam śmierć bez Ciebie i Twej delikatności! Nie mogę się powiesić, to nie jest dla mnie. Wiosna idzie czy co? Jeśli kobieta go rzuca, to i tak się płaci alimenty i się z dzieckiem kontakt utrzymuje? Wielu tego nie potrafi. Miałem Cię nienawidzić, teraz nie lubię. A co Ty tam wiesz?

Można to połączyć, Twoje odejście z moją przyjemnością! :ninja:
W takim razie bardzo mi przykro, że nie mogę pomóc.

Nie czuję się kotką, wiosna nie ma nic do tego. Nie ma w moim otoczeniu normalnych mężczyzn.

Podzielam Twe zdanie, ale zaczynaliśmy rozmowę od tego, że priorytety i gust kobiet zmienia się z wiekiem.

Nieważne. I tak zawsze musi być na Twoim. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo jak Cię ukierunkować, to jakby sam temat nakazać? :( I co w związku z tym?

Jestem prosta jak cep i tak odbieram ludzi.

Zakochałam się!
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  5 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Jeszcze powiedz, że nie wiesz jak wyglądam i nigdy nie byłeś na moim profilu.

Dla Ciebie może być wielki, dla innych normalny?
:rotfl:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Można to połączyć, Twoje odejście z moją przyjemnością! W takim razie bardzo mi przykro, że nie mogę pomóc.Nie czuję się kotką, wiosna nie ma nic do tego. Nie ma w moim otoczeniu normalnych mężczyzn.Podzielam Twe zdanie, ale zaczynaliśmy rozmowę od tego, że priorytety i gust kobiet zmienia się z wiekiem.Nieważne. I tak zawsze musi być na Twoim.


Przywróciłaś moją chęć do życia bardzo skutecznie, wycofuję ofertę!

Widocznie, rzeczywiście nie jesteś do tego stworzona.

Widzisz, też to w sumie zauważam.

Być może. Trudno mi się do takich rzeczy odnosić. Możesz mieć tam rację.

Jak kogoś nienawidzę, to jest to mocniejsze do odczucia niż to, co Ty miałaś.
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Jestem prosta jak cep i tak odbieram ludzi.Zakochałam się!


Pożycz pajączka chociaż na chwilę!

Trzeźwe oczy miałaś? I jak mogłaś mnie widzieć jak z domu nie wychodziłem? :(
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  5 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla Ciebie może być wielki, dla innych normalny

To Ty nie wiesz, że moja prawda jest najprawdziwsza?! :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Przywróciłaś moją chęć do życia bardzo skutecznie, wycofuję ofertę! Widocznie, rzeczywiście nie jesteś do tego stworzona. Widzisz, też to w sumie zauważam. Być może. Trudno mi się do takich rzeczy odnosić. Możesz mieć tam rację. Jak kogoś nienawidzę, to jest to mocniejsze do odczucia niż to, co Ty miałaś.

Nie dziękuj, ma się te kobiece sztuczki!

Chyba do niczego nie jestem. :rotfl:
A nie, umiem piwo z lodówki podawać! :rotfl:

Yeah, ja to dzisiaj samą rację mam. Święto się zbliża czy cuś. Taaaaki akt dobroci. :ziober2:

Okej, nie chce tego wiedzieć! :
Konto usunięte
Konto usunięte: Pożycz pajączka chociaż na chwilę! Trzeźwe oczy miałaś? I jak mogłaś mnie widzieć jak z domu nie wychodziłem? :(


Nic nikomu nie daje!

Znowu wytykasz mi nalog, którego nie mam? :ziober2:
Takie mam sny rzeczywiste!
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  5 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: To Ty nie wiesz, że moja prawda jest najprawdziwsza?!

Ja wiem, że trzeba się delikatnie obchodzić się z prawdą.
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nie dziękuj, ma się te kobiece sztuczki! Chyba do niczego nie jestem. A nie, umiem piwo z lodówki podawać! Yeah, ja to dzisiaj samą rację mam. Święto się zbliża czy cuś. Taaaaki akt dobroci. Okej, nie chce tego wiedzieć! :


Tak rozegrany jak dziecko, chyba się powieszę. :( :rotfl:

Kto Cię tam wie!
Nie dawaj się, nie bądź służącą! :ninja:

Wrócę silniejszy, poczekaj.

W sumie ja też. Gramy w tej samej lidze.
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nic nikomu nie daje!Znowu wytykasz mi nalog, którego nie mam? Takie mam sny rzeczywiste!


Egoistka jak zwykle. :(
Nie, jakoś trzeba tłumaczyć Twoje zakochiwanie. :(

To dlatego nie mogłem zasnąć a potem jak już do tego doszło, to budzik raczył zadzwonić. Wszystko przez Ciebie. :(
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.