Pusia33
Pusia33
  17 lutego 2018 (pierwszy post)

czy są tu normalni mężczyźni i kobiety?

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  5 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Praca to wstyd? Od kiedy? Wpierw zacznij biegać, po 2 miesiącach latania Ci napiszę! Zjadłem swój i żadnego nie mam. :(

Zawsze bylam zdania, ze nie po co studia skonczylam aby ludziom okna myc?

Cholera, musze sobie zrobic zdjecie przed i po!

Chwalisz sie czy zalisz? :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro Ci nie robi, to nie robi. Czytam między żartami, widzisz. To co mi tu wymagasz? Źle Ci? Napisałem Ci, że udam się do jakiejś innej baby, co je ma i kopać nie będę musiał, ejże!

Przeciez to tylko komplement jesli widzisz we mnie 16stolatke :ziober2:.
Widze i wcale z tego taka zadowolona nie jestem.

Nieeee, grzech narzekac. Jakis okres przejsciowy? Poprawa zdrowia, wychodzisz na prosta? :ziober2:

Odbiegasz od watku poczatkowego, z tej zazdrosci nie zrozumialam za pierwszym razem. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego chcesz bym się czuł winny wobec Twojej depresji? :(

Ktos musi?
Konto usunięte
Konto usunięte: Znudziłem się sobą, buduję nowe, łagodne alter-ego. Nie widać? Beze mnie nie masz za grosz fejmu!

Hahahaha, i jeszcze zaczyna nowe zycie od oszukiwania starych ludzi. :rotfl:

I tak nikt mnie nie lubi, trudno. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  6 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Zawsze bylam zdania, ze nie po co studia skonczylam aby ludziom okna myc?Cholera, musze sobie zrobic zdjecie przed i po!Chwalisz sie czy zalisz?

A Wałęsa ich nie zaczął by być prezydentem. :ziober2:

Ja miałem Ci napisać, nie na obrazowo tłumaczyć.

Dorośnij. :ziober2:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Przeciez to tylko komplement jesli widzisz we mnie 16stolatke . Widze i wcale z tego taka zadowolona nie jestem. Nieeee, grzech narzekac. Jakis okres przejsciowy? Poprawa zdrowia, wychodzisz na prosta? Odbiegasz od watku poczatkowego, z tej zazdrosci nie zrozumialam za pierwszym razem.


Tak normalnie, to może by nim był, jakbym nie znał Twojej metryki.
Ponieważ?

Ty to zawsze ciekawska jesteś! Tak, okres przejściowy!

Ile razy można krążyć w koło! Jeszcze nowych nóg nie widziałaś a już jest zazdrość, szybko...:rotfl:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ktos musi?


Nie chciałbym być jej powodem. :(
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Hahahaha, i jeszcze zaczyna nowe zycie od oszukiwania starych ludzi. I tak nikt mnie nie lubi, trudno.


To był za słaby kit czy za mocny, że nie przeszedł? :rotfl:

Przy fejmie, nie musisz być lubiana. Ważne że minusy się zgadzają. :ziober2:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  6 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A Wałęsa ich nie zaczął by być prezydentem. Ja miałem Ci napisać, nie na obrazowo tłumaczyć. Dorośnij.

Nie interere mnie zycie innych ludzi badz Leszkow i dobrze mi z tym. :mrgreen:

Niby skad bedziesz wiedzial czy sie zmienilam?

Dobrze tato :D.
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak normalnie, to może by nim był, jakbym nie znał Twojej metryki. Ponieważ? Ty to zawsze ciekawska jesteś! Tak, okres przejściowy! Ile razy można krążyć w koło! Jeszcze nowych nóg nie widziałaś a już jest zazdrość, szybko...

Sugerowanie, ze ja znasz jest conajmniej smieszne. :ziober2:
Bo za dobrze wnioskujesz, boli mnie to.

To nie grzech. Oby trwal jak najdluzej. :rotfl:

Jedno slowo -- kobieta. :rotfl:
Jako egoistka z prawami wlasnosci na wszystko jestem strasznym zazdrosnikiem.
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chciałbym być jej powodem. :(

Wiec nie bedziesz, do czwartku nie tak daleko. Wylecze sie.
Konto usunięte
Konto usunięte: To był za słaby kit czy za mocny, że nie przeszedł? Przy fejmie, nie musisz być lubiana. Ważne że minusy się zgadzają.

Sama nie wiem. Chyba za mocny :-D.

To ja dziekuje, wystepuje z takiego panstwa!
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  6 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nie interere mnie zycie innych ludzi badz Leszkow i dobrze mi z tym. Niby skad bedziesz wiedzial czy sie zmienilam?Dobrze tato :D.

Jak nie wiesz, co na świecie się dzieje, to jak chcesz w nim żyć? :ziober2:

Chciałaś wiedzieć czy wypiękniejesz, nie potrzebuję zdjęć a Twojej sumienności raczej. :mrgreen:

Eh. :ziober2:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Sugerowanie, ze ja znasz jest conajmniej smieszne. Bo za dobrze wnioskujesz, boli mnie to.To nie grzech. Oby trwal jak najdluzej. Jedno slowo -- kobieta. Jako egoistka z prawami wlasnosci na wszystko jestem strasznym zazdrosnikiem.


Śmiech to podobno zdrowie, a Ty do niego lgniesz.
A co ja mam powiedzieć, co mnie boli, jak wnioskuję po sobie? :rotfl:

Życzysz mi w tej chwili źle? :(

Cholera. Prawa własności a kto Ci je odda? :ziober2:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Wiec nie bedziesz, do czwartku nie tak daleko. Wylecze sie.


Jak ślepnę, tak tego wyleczenia nie widzę!
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Sama nie wiem. Chyba za mocny :-D.To ja dziekuje, wystepuje z takiego panstwa!


Ważne, że spełnił swoje zadanie.

:D
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  6 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak nie wiesz, co na świecie się dzieje, to jak chcesz w nim żyć? Chciałaś wiedzieć czy wypiękniejesz, nie potrzebuję zdjęć a Twojej sumienności raczej. Eh.

Tak jak do tej pory? Tragedii nie ma, zyc mozna. :ziober2:

Napisz mi definicje pieknosci, bo moze pojecia myle.

W przyszlym roku bede dorosla.
Konto usunięte
Konto usunięte: Śmiech to podobno zdrowie, a Ty do niego lgniesz. A co ja mam powiedzieć, co mnie boli, jak wnioskuję po sobie? Życzysz mi w tej chwili źle? :(Cholera. Prawa własności a kto Ci je odda?

Baaaardzo, przez to tak dobrze i mlodo wygladam!

A co to kogo interesuje? :ziober2:

Jako egoistka - dobrze sobie. :ninja:

Kobieta nie prosi, a dostaje.. co nie? :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ślepnę, tak tego wyleczenia nie widzę!

Zobaczysz w piatek, bede druga osoba. :rotfl:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  6 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Tak jak do tej pory? Tragedii nie ma, zyc mozna. Napisz mi definicje pieknosci, bo moze pojecia myle.W przyszlym roku bede dorosla.

Nie było tematu w sumie. :ziober2:

Po prostu jak się ruszysz, to może ze sobą będziesz czuła się lepiej i pewniej?

Robi sobie co chce.
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Baaaardzo, przez to tak dobrze i mlodo wygladam!A co to kogo interesuje? Jako egoistka - dobrze sobie. Kobieta nie prosi, a dostaje.. co nie?


Powinnaś sprzedawać to na recepty na jakimś blogu!

Dobrze, że nikogo.

Się zapomniałem na chwilę, no tak.

Chciałaś wcześniej szacunku, teraz już chcesz akt własności. Kto Ci da rękę jak zjesz człowieka w całości zaraz. :ziober2:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Zobaczysz w piatek, bede druga osoba.


To zobaczysz, tamto zobaczysz. Nadwyrężę wzrok!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  6 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie było tematu w sumie. Po prostu jak się ruszysz, to może ze sobą będziesz czuła się lepiej i pewniej? Robi sobie co chce.

:rotfl: !!!!!!!!!

No tak, pewnosc siebie to pierwszy krok do zwiekszenia swojej atrakcyjnosci w oczach innych. Ty to masz glowe!
I sadzisz, ze 2 miesiace wystarcza? Bo nie wiem czy rzucac palenie. :ziober2:

Bo mi wolno, ot co.
Konto usunięte
Konto usunięte: Powinnaś sprzedawać to na recepty na jakimś blogu! Dobrze, że nikogo. Się zapomniałem na chwilę, no tak. Chciałaś wcześniej szacunku, teraz już chcesz akt własności. Kto Ci da rękę jak zjesz człowieka w całości zaraz

Twoje materialistyczne ja znowu sie wydziera na zewnatrz. :ziober2:

:-)

Gdy to sie robi malymi krokami to jest mniej zauwazalne.. Ty to zbyt madry jestes na moje podstepne kroki. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: To zobaczysz, tamto zobaczysz. Nadwyrężę wzrok!

Masz racje, nie ma co obiecywac bezpodstawnie.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  6 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: !!!!!!!!!No tak, pewnosc siebie to pierwszy krok do zwiekszenia swojej atrakcyjnosci w oczach innych. Ty to masz glowe! I sadzisz, ze 2 miesiace wystarcza? Bo nie wiem czy rzucac palenie. Bo mi wolno, ot co.

To jest pierwsza zasada brania się za siebie.

Sądzę, że to indywidualne, kto ile na co potrzebuję. Po co biegać i palić...

Prawdziwa demokratka!
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Twoje materialistyczne ja znowu sie wydziera na zewnatrz. :-)Gdy to sie robi malymi krokami to jest mniej zauwazalne.. Ty to zbyt madry jestes na moje podstepne kroki.


Chyba sarkastyczne, jednakże co ja tam wiem. :ziober2:

Jesteś zbyt hałaśliwa, by bawić się w podchody!
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Masz racje, nie ma co obiecywac bezpodstawnie.


Będziesz na kacu czy coś. Poza tym co ja tam wiem co będę robił w piątek!
Może to będzie dzień mężczyzny czy coś!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  6 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Po co biegać i palić...Prawdziwa demokratka!

Bieganie dla powrotu do formy po zimie. Na rzucenie palenia za wczesnie, jak pozbede sie wszystkich uzaleznien to stane sie zupelnie innym czlowiekiem.. watpie, ze w dobra strone.

Znowu mi komune wytykasz!
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba sarkastyczne, jednakże co ja tam wiem. Jesteś zbyt hałaśliwa, by bawić się w podchody!

Pozno juz, pewnie masz zmeczone oczy i umysl.. wyznaje zasade, ze z kobieta trzeba sie zgadzac. :ziober2:

Juz rozumiem dlaczego w dziecinstwie nie lubilam bawic sie w chowanego!
Konto usunięte
Konto usunięte: Będziesz na kacu czy coś. Poza tym co ja tam wiem co będę robił w piątek! Może to będzie dzień mężczyzny czy coś!

Jaka pewnosc, ze sie napije..olaboga!
Tak sobie gdybam, wcale nie mam planow ani na 8 czy 9 marca..
Swieto to byl jedynie pretekst o odrobine dobroci. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  6 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Bieganie dla powrotu do formy po zimie. Na rzucenie palenia za wczesnie, jak pozbede sie wszystkich uzaleznien to stane sie zupelnie innym czlowiekiem.. watpie, ze w dobra strone.Znowu mi komune wytykasz!

Na tak nie można być dobrym człowiekiem a i po rzuceniu można wpaść jeszcze w gorsze nałogi.

Stwierdziłem fakt. Nie żebym był filodemokratą. :ziober2:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Pozno juz, pewnie masz zmeczone oczy i umysl.. wyznaje zasade, ze z kobieta trzeba sie zgadzac. Juz rozumiem dlaczego w dziecinstwie nie lubilam bawic sie w chowanego!


Jak już wyznajesz taką zasadę to znajdź do niej odpowiedniego partnera!

Ja tam się we wszystko lubiłem bawić. :zakochany:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Jaka pewnosc, ze sie napije..olaboga! Tak sobie gdybam, wcale nie mam planow ani na 8 czy 9 marca.. Swieto to byl jedynie pretekst o odrobine dobroci.


Ja się napije, jak tak. :rotfl:

Jako osoba wykształcona mogłaś napisać podanie, lepsze to by było w tej sytuacji, niż pretekst! :ziober2:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  6 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Na tak nie można być dobrym człowiekiem a i po rzuceniu można wpaść jeszcze w gorsze nałogi. Stwierdziłem fakt. Nie żebym był filodemokratą

Nie martwi mnie mozliwosc popadania w gorsze nalogi. Raczej zniszczenie osobowosci i autoportnetu, takiego jakim nas widzi otoczenie. W tym swiecie nie da sie zyc bez nalogow aby byc dobrym i zadowolonym czlowiekiem.

Moze cos w tym jest jesli codziennie mi to wytykasz. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak już wyznajesz taką zasadę to znajdź do niej odpowiedniego partnera! Ja tam się we wszystko lubiłem bawić.

Gdyby to bylo takie proste, mezczyzni sa przyzwyczajeni do innego typu kobiet.
Nikt nie ceni niezaleznych pan z wlasnymi pogladami i zdaniem. :ninja:

Oj zle wspominam te zabawy, ktore ja lubilam. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się napije, jak tak. Jako osoba wykształcona mogłaś napisać podanie, lepsze to by było w tej sytuacji, niż pretekst!

Przy drugiej butelce wypij za moje zdrowie!

Moje oczekiwania zostaly spelnione. Spadaj ze swoja ironia do swoich kwiatkow. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  6 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nie martwi mnie mozliwosc popadania w gorsze nalogi. Raczej zniszczenie osobowosci i autoportnetu, takiego jakim nas widzi otoczenie. W tym swiecie nie da sie zyc bez nalogow aby byc dobrym i zadowolonym czlowiekiem.Moze cos w tym jest jesli codziennie mi to wytykasz.

Nie wiem jak być dobrym i zadowolonym, to Ci na to nie odpowiem. :)

Karl Marks i jego kontynuatorzy po prostu zbierają woje żniwo. Jednakże ja tam nic nie wiem. :mrgreen:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Gdyby to bylo takie proste, mezczyzni sa przyzwyczajeni do innego typu kobiet. Nikt nie ceni niezaleznych pan z wlasnymi pogladami i zdaniem. Oj zle wspominam te zabawy, ktore ja lubilam.


Jakiego typu? Uległej i na rozkazy?
Buntujesz się rozumiem i przynajmniej udajesz, że taka nie jesteś? :ninja:

Pisaliśmy o dzieciństwie, nie zapominaj się! :ziober2:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Przy drugiej butelce wypij za moje zdrowie!Moje oczekiwania zostaly spelnione. Spadaj ze swoja ironia do swoich kwiatkow.


Od kiedy to moja głowa wytrzymuje dawki śmiertelne? :O

Jak zostały? Chwalisz dzień przed zachodem słońca? One nie lubią ironii, brzydzą się nią. Wolą raczej troskę, rozmowę i ciepło/ :ninja:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  6 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem jak być dobrym i zadowolonym, to Ci na to nie odpowiem. :)Karl Marks i jego kontynuatorzy po prostu zbierają woje żniwo. Jednakże ja tam nic nie wiem.

Sama sobie odpowiedzialam.
Ty juz nawet nie pamietasz tego uczucia? :ninja:

Czyli za szybko sie ucieszylam, skazana jestem.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakiego typu? Uległej i na rozkazy? Buntujesz się rozumiem i przynajmniej udajesz, że taka nie jesteś? Pisaliśmy o dzieciństwie, nie zapominaj się!

Dokladnie, lubicie sie dowartosciowac kosztem biednych kobiet i poczuc sie panem domu. :ninja:
Nie czuje sie taka kobieta, w kazdym razie. :ninja:

Trzymam sie watku zabaw. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Od kiedy to moja głowa wytrzymuje dawki śmiertelne? :OJak zostały? Chwalisz dzień przed zachodem słońca? One nie lubią ironii, brzydzą się nią. Wolą raczej troskę, rozmowę i ciepło/

Jestem chodzacym przykladem, ze nie jest to dawka smiertelna. :ninja:

Czyli uciekac spac poki jestem zadowolona bo wszystko moze sie zmienic? :ziober2:

Moze gdybys sie ich pozbyl tyle pozytywnych uczuc zostalo by w Tobie dla innych ludzi. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  6 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Sama sobie odpowiedzialam. Ty juz nawet nie pamietasz tego uczucia? Czyli za szybko sie ucieszylam, skazana jestem.

:)

Czasem sobie coś nawet dobrze skojarzysz.

Przez kogo i na co? :)
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Dokladnie, lubicie sie dowartosciowac kosztem biednych kobiet i poczuc sie panem domu. Nie czuje sie taka kobieta, w kazdym razie. Trzymam sie watku zabaw.


Ty to lubisz sobie płeć zmieniać. :ninja:

:)

To co było nie tak? Wypłacz się w rękaw!
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Jestem chodzacym przykladem, ze nie jest to dawka smiertelna. Czyli uciekac spac poki jestem zadowolona bo wszystko moze sie zmienic? Moze gdybys sie ich pozbyl tyle pozytywnych uczuc zostalo by w Tobie dla innych ludzi.


Tak przegrać z Tobą. :(

Nie odpowiem Ci na to pytanie i nie dam Ci satysfakcji. :mrgreen:

Przecież niedawno dokupowałem, chcesz bym tak swą miłość wyrzucał na śmietnik? :( Poza tym co to sugerowanie, że jestem bez serca? I czy przez kwiatki nie mogę tego rozwinąć? :rotfl:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  6 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: :)Czasem sobie coś nawet dobrze skojarzysz. Przez kogo i na co? :)

Juz wspominalam, ze nawet blondynki maja przeblyski!

Przemilcze to z Twojego pozwolenia. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty to lubisz sobie płeć zmieniać. :)To co było nie tak? Wypłacz się w rękaw!

A jeszcze bardziej lubie uogolniac i szufladkowac. Cala ja. :ninja:

Nie lubisz gdy pisze na taaakie tematy, zaraz bedziesz krzyczal i nici z plakania.. wiec gryze sie w paluszki. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak przegrać z Tobą. :(Nie odpowiem Ci na to pytanie i nie dam Ci satysfakcji. Przecież niedawno dokupowałem, chcesz bym tak swą miłość wyrzucał na śmietnik? :( Poza tym co to sugerowanie, że jestem bez serca? I czy przez kwiatki nie mogę tego rozwinąć?

To raczej nie jest komplementem dla kobiety. :rotfl:
Nie zapominaj jakie mam geny! Wujek Putin bylby dumny. :ziober2:

Czyli mam racje i pora uciekac :D

Mozesz komus oddac - pierwszy krok do ludzkich uczuc. :rotfl:
Nic nie sugeruje, jesli dbasz o roslinki to serce na miejscu.
Kwiatki pochlaniaja zbyt duza ilosc Twojej pozytywnej strony i ciepla. :mrgreen:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.