jaro3000
Posty: 1 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
jaro3000
  27 grudnia 2017 (pierwszy post)

Może jest tu normalna Pani to niech się wypowie... myślę że tu szkoda czasu.Jarek

ASZABENE
ASZABENE
  31 grudnia 2017
Piixiie
Piixiie: ASZABENE: Daj na luz ,to zdanie ma przynajmniej skladnie . Niekiedy wszystkie literki są, a sensu w tym żadnego . o właśnie,trzeba wyluzować

A pixi i dixi to zdaję się myszy były d83dde0a
lce
lce
  31 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A pixi i dixi to zdaję się myszy były

I Pan Jinks
Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  31 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Piixiie: ASZABENE: Daj na luz ,to zdanie ma przynajmniej skladnie . Niekiedy wszystkie literki są, a sensu w tym żadnego . o właśnie,trzeba wyluzować A pixi i dixi to zdaję się myszy były

aa byly A teraz jest tylko Pixiie
Yes,we can!
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  1 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Może jest tu normalna Pani to niech się wypowie...

do normalnego pana niejedna normalna pani zaklika...

Konto usunięte
Konto usunięte: myślę że tu szkoda czasu.Jarek

aż taki niedobór normalnych panów panie Jarecki?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

jacek82j
jacek82j
  2 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: No proszę widzę że tutaj sami piękni książęta na białych rumakach tacu szczerzy kulturalni a jak psy slinia sie na kość widząc kobietę...,,potwór nie potwór byle był by otwór,, spójrzcie na siebie pozniej zacznijcie obgadywac kobiety my się roznimy od was mózgiem ktory mamy w tej głowie na górze....nie mylić...pozdrawiam napalonych Panów i życzę wiecej pokory w stosunku do kobiet i kultury....Warto[/i [quote=DesertAssassin] Sarna: masz za małego Masz coś na brodzie. Slad po ostatnim lodzie OP ma ten sam problem, co my wszyscy...

wiesniareczka sarenka chasa dosc wysoko...kopytka musi sobie rozciagnac...
jacek82j
jacek82j
  2 stycznia 2018
BabaxJaga
BabaxJaga: jaru742005: Może jest tu normalna Pani to niech się wypowie... do normalnego pana niejedna normalna pani zaklika...jaru742005: myślę że tu szkoda czasu.Jarek aż taki niedobór normalnych panów panie Jarecki?

czrownice na stos i z dymem puscic...stara metoda i zawsze pomoze
jacek82j
jacek82j
  2 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Aneeet: No proszę widzę że tutaj sami piękni książęta na białych rumakach tacu szczerzy kulturalni a jak psy slinia sie na kość widząc kobietę...,,potwór nie potwór byle był by otwór,, spójrzcie na siebie pozniej zacznijcie obgadywac kobiety my się roznimy od was mózgiem ktory mamy w tej głowie na górze....nie mylić...pozdrawiam napalonych Panów i życzę wiecej pokory w stosunku do kobiet i kultury....Warto[/i [quote=DesertAssassin] Sarna: masz za małego Masz coś na brodzie. Slad po ostatnim lodzie OP ma ten sam problem, co my wszyscy... wiesniareczka sarenka chasa dosc wysoko...kopytka musi sobie rozciagnac...

ha 47 lat a szuka faceta na fotce...co za zal okropny...
jacek82j
jacek82j
  2 stycznia 2018
caramella20
caramella20: nie rozumiem -Szczerosc to chyba u wiekszosci panow na tego typu portalach slowo mocno przereklamowane.....;/ poza tym ciekawa taktyka , na dwa fronty....Chyba panom n a tym portalu chodzi tylko o jedno.

taka sama taktyke obieracie wy kobiety tak wiec co taka zdziwiona?????????????????????
caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  2 stycznia 2018

tzn mezczyznom przychodzi to latwiej, szczegolnie jak są za granica;)

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  2 stycznia 2018

wiadomo że tu są same puste księżniczki myślące tylko swoim ego (cycki, dupa) by jak to pokonkurować miedzy sobą w rankingu i pobłyszczeć jakie to one oh ah są

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  2 stycznia 2018

a jak juz coś facet napisze na priv związane z tym że wyglądem (dupo-cyckowym) to spie**** zboczeńcu d83ddc4f

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  7 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: czrownice na stos i z dymem puscic...

czrownice z miłości płoną i niejednego czrownika z dymem puszczają

Konto usunięte
Konto usunięte: stara metoda i zawsze pomoze

daj boże

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.