jaro3000
Posty: 1 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
jaro3000
  27 grudnia 2017 (pierwszy post)

Może jest tu normalna Pani to niech się wypowie... myślę że tu szkoda czasu.Jarek

lce
lce
  27 grudnia 2017

A gdzie tam królewny same tapeciary z cycami, ale zdarzają się paniusie co mają się a królewnę :kon:

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 grudnia 2017

Odradzam fotkę wszystkim nowo przybyłym :D

Chocolate199
Posty: 5 (po ~104 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 1
Chocolate199
  28 grudnia 2017

A faceci to nie lepsi tu są, połowa napalonych, nie raz nie dwa już otrzymywałam takie niemoralne propozycje

Casson
Posty: 2 (po ~279 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Casson
  28 grudnia 2017

Hehe, niestety taka prawda

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  28 grudnia 2017
Chocolate199
Chocolate199: A faceci to nie lepsi tu są, połowa napalonych, nie raz nie dwa już otrzymywałam takie niemoralne propozycje


I kółko się zamyka. 'Dupy' pokazują dupy a onaniści męczą członki z nadzieją, że 'coś wyrwą' zamiast katować paluchy.
Mimo, że to obszerny skład osobowy Fotki, go na szczęście JESZCZE da się znaleźć tutaj Kobietę a nie zwykłą 'dupę' d83dde09

PS
Pozdrowienia dla tych co wyżej srają niż dupę mają (obojga płci) d83dde01
Aneeet
Aneeet
  29 grudnia 2017

No proszę widzę że tutaj sami piękni książęta na białych rumakach tacu szczerzy kulturalni a jak psy slinia sie na kość widząc kobietę...,,potwór nie potwór byle był by otwór,, spójrzcie na siebie pozniej zacznijcie obgadywac kobiety my się roznimy od was mózgiem ktory mamy w tej głowie na górze....nie mylić...pozdrawiam napalonych Panów i życzę wiecej pokory w stosunku do kobiet i kultury....Warto

lce
lce
  29 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No proszę widzę że tutaj sami piękni książęta na białych rumakach tacu szczerzy kulturalni

Nie kulturalny bo mój biały rumak robi publicznie "Kupe"
Mózgiem się różnicie powiadasz, to opowiec nam co ma ten mózg innego że różnica jest, może większą pojemność komórek, dodatkową trzecią pół kóle macie ciekaw jestem.
xxxCZARNY
xxxCZARNY
  29 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No proszę widzę że tutaj sami piękni książęta na białych rumakach tacu szczerzy kulturalni a jak psy slinia sie na kość widząc kobietę...,,potwór nie potwór byle był by otwór,, spójrzcie na siebie pozniej zacznijcie obgadywac kobiety my się roznimy od was mózgiem ktory mamy w tej głowie na górze....nie mylić...pozdrawiam napalonych Panów i życzę wiecej pokory w stosunku do kobiet i kultury....Warto


Trzeba być bezdennie tępym, żeby tak generalizować całą społeczność Fotki.
Może i wszystkie macie mózgi (ta generalizacja jest właściwa), ale na pewno nie wszystkie z was wiedzą jak go używać ...to tyczy się również nas 'książąt' d83dde01
Sarna
Sarna
  30 grudnia 2017

masz za małego.

kaczi666
Posty: 1 (po ~9 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 184
kaczi666
  30 grudnia 2017

Prawda :D

DesertAssassin
DesertAssassin
  30 grudnia 2017
Sarna
Sarna: masz za małego

Masz coś na brodzie. Slad po ostatnim lodzie d83dde16

OP ma ten sam problem, co my wszyscy...
Sarna
Sarna
  30 grudnia 2017
Ostatnio edytowany: za 3 maja 6759
Konto usunięte
Konto usunięte: OP ma ten sam problem, co my wszyscy...

jak to wiekszośc z was ma małego?:O
DesertAssassin
DesertAssassin
  30 grudnia 2017
Sarna
Sarna: jak to wiekszośc z was ma małego

Twarz...



Małego to ma twój stary ty kvrwiud83dde16 Dlatego nie przeszkadza ci, że nikt cie nie kocha oprócz taty w nocy własnie d83dde16
Sarna
Sarna
  30 grudnia 2017

od tego wolnego nawet mi sie pier... w głowie.. ale co Ty dajesz Rudolf to ja nawet..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.