Ciuyk
Ciuyk
  21 grudnia 2017 (pierwszy post)

Tak się nazywa niby jakas laska co daje link dla dzieci chorych i ze by wysłać kaske choc 5zl i wmawia ze da dupy za to uważajcie na te osobę i zgloscie to ja wysłałem i wylogowała się!

Erf
Erf
  23 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Prawda. Gorzej jak w sklepie pytasz się, czy ten sernik ma raka - a oni mówią, że nie ma. W domu zaś okazuje się, że już były przerzuty nawet..

:ninja:

Spotykają Cię bardzo przykre doświadczenia. Wstyd mi teraz, że dołożyłam Ci nowych z tym mikołajem i powiększaniem benka online. :C
Sarna
Sarna
  23 grudnia 2017

chłyt matetingody

ichabod
ichabod
  24 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Spotykają Cię bardzo przykre doświadczenia. Wstyd mi teraz, że dołożyłam Ci nowych z tym mikołajem i powiększaniem benka online. :C


Widzisz, zepsułaś mi święta :ninja:

Mam nadzieję, że Twój sernik mi to wynagrodzi!
Erf
Erf
  24 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzisz, zepsułaś mi święta Mam nadzieję, że Twój sernik mi to wynagrodzi!

Sprawdź. :-D

Mimo wielu obaw (całkowita improwizacja) dobry wyszedł! Tylko na zdjęciach jakoś nie wygląda. Ale prosz, częstuj się. :-D
https://i.imgur.com/7ON08RE.jpg
ichabod
ichabod
  24 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Mimo wielu obaw (całkowita improwizacja) dobry wyszedł! Tylko na zdjęciach jakoś nie wygląda. Ale prosz, częstuj się. :-D https://i.imgur.com/7ON08RE.jpg


Wygląda faktycznie smacznie, lepiej niż te sklepowe nawet :ninja:
Erf
Erf
  24 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wygląda faktycznie smacznie, lepiej niż te sklepowe nawet

Ojej. Nie będę się zastanawiać czy to szczerze, czy czysto uprzejmie i nacieszę się pochwałą. :ziober2:
ichabod
ichabod
  24 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ojej. Nie będę się zastanawiać czy to szczerze, czy czysto uprzejmie i nacieszę się pochwałą.


W święta nawet dzikie leśne stwory mówią ludzkim głosem :ziober2:
Erf
Erf
  24 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: W święta nawet dzikie leśne stwory mówią ludzkim głosem

Dalej nie wyszedłeś z tego lasu? Czy po prostu natura pozostaje niezmienna? :-D

Aj, rybka też mi wyszła dobra! Dorsz oczywiście, a nie karp. Nomnom.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.