Ciuyk
Ciuyk
  21 grudnia 2017 (pierwszy post)

Tak się nazywa niby jakas laska co daje link dla dzieci chorych i ze by wysłać kaske choc 5zl i wmawia ze da dupy za to uważajcie na te osobę i zgloscie to ja wysłałem i wylogowała się!

PiccoIo
PiccoIo
  21 grudnia 2017

Samo możesz zgłosić dany profil po przez - Zgłoś naruszenie, na profilu danej osoby

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  21 grudnia 2017

Jak masz za dużo o 5 zł w portfelu to idź z tym problemem do CARITAS i oni będą wiedzieli na co wydać, a nie skaczesz po jakiś tanich dupodajkach!

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Erf
Erf
  22 grudnia 2017

Czasami niezupełnie jestem pewna czy dobrze rozumiem takie wątki i pozostaje mi tylko prychnąć z wtf. xD

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  22 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czasami niezupełnie jestem pewna czy dobrze rozumiem takie wątki i pozostaje mi tylko prychnąć z wtf. xD

Autor jest świeży i nie zupełnie ogarnia forum.

A o co mu chodzi? Gdy nie wiadomo o co chodzi chodzi na fotce to chodzi o se.. tfu pieniądze.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Erf
Erf
  22 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Autor jest świeży i nie zupełnie ogarnia forum. A o co mu chodzi? Gdy nie wiadomo o co chodzi chodzi na fotce to chodzi o se.. tfu pieniądze.

Zrozumiałam, że autor został namówiony na wpłacenie hajsu za obietnicę "dania dupy", ale coś poszło nie tak. ;-D
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  22 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zrozumiałam, że autor został namówiony na wpłacenie hajsu za obietnicę "dania dupy", ale coś poszło nie tak. ;-D

Tyle to ja też wiem

To się chyba nazywa wyłudzenie metodą na wnuczkę ;)

Ale czemu mamy za niego wpisać temat!
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Erf
Erf
  22 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tyle to ja też wiemTo się chyba nazywa wyłudzenie metodą na wnuczkę ;) Ale czemu mamy za niego wpisać temat!

No widzisz, Ty wiesz, a ja jedynie się próbuję domyśleć z tego bełkotu. No i jeśli o to chodzi to xD Naprawdę mamy dziwnych ludzi w społeczeństwie, jeśli czują się oszukani, bo ktoś im "nie dał dupy" za 5 zł. :D

jezu.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  22 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: się nazywa niby jakas laska co daje link dla dzieci chorych i ze by wysłać kaske

Prawdopodobnie ona jest tym dzieckiem (wnuczką) na które miałeś wpłacić. Konto mogło być jej.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale coś poszło nie tak. ;-D

Nie wiem co. Może nie miała akurat czasu albo była kolejka więc się wylogowała.

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja jedynie się próbuję domyśleć z tego


Jako kobieta dostajesz propozycje na ruchanko za darmo a mężczyźni są spamowani ofertami na sponsoring. Nie tak często jak kobiety dostają ale jednak.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  22 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak masz za dużo o 5 zł w portfelu to idź z tym problemem do CARITAS

Rychu, z piątakiem do Caritasu? wyśmieją cię, musisz dołożyć

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Erf
Erf
  22 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem co. Może nie miała akurat czasu albo była kolejka więc się wylogowała.

Być może. Brzmi bardzo prawdopodobnie. ;-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jako kobieta dostajesz propozycje na ruchanko za darmo a mężczyźni są spamowani ofertami na sponsoring. Nie tak często jak kobiety dostają ale jednak.

Żadna to frajda dostawać taki spam.
ichabod
ichabod
  23 grudnia 2017

Internety istnieją już tak długo, a dalej pełno łosi daje się nabrać na najstarszy trik świata.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  23 grudnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BabaxJaga
BabaxJaga: Rychu, z piątakiem do Caritasu? wyśmieją cię, musisz dołożyć

A ja myślałem ze w caritasie co łaska.

Konto usunięte
Konto usunięte: i ze by wysłać kaske choc 5zl

Ta pani prawdopodobnie sprawdzała twoją chojność. Pisząc min pińć zł miała nadzieję na pińdziesiąt albo pińcet
Konto usunięte
Konto usunięte: Internety istnieją już tak długo, a dalej pełno łosi daje się nabrać na najstarszy trik świata.

Internety tak są od dawna ale niektórzy w internetach są nowourodzeni. Patrz na drogi. Budowano je już w starożytnym Rzymie a niektótrzy do dziś nie umieją jeździć. Albo ocean. Istnieje miliony lat a nie wszyscy ludzie umieją pływać.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ichabod
ichabod
  23 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Internety tak są od dawna ale niektórzy w internetach są nowourodzeni. Patrz na drogi. Budowano je już w starożytnym Rzymie a niektótrzy do dziś nie umieją jeździć. Albo ocean. Istnieje miliony lat a nie wszyscy ludzie umieją pływać.


Twoje przykłady to zwykłe umiejętności, które albo się posiada albo nie - najczęściej ich się nie ma, ale cóż, takie życie.

Internet natomiast dotyczy sfery zaufania, tutaj praktycznie każdy nie jest tym za kogo się podaje - kobiety to tak naprawdę faceci po 40stke, faceci z grubym portfelem to żyjący w piwnicy prawiczki, którzy tutaj starają się wcielić w swoje alter ego etc etc.

Ludzi łatwiej jest oszukać w tej globalne sieci, a nasze mamy od momentu urodzenia wmawiały nam, żeby nie ufać obcym. W internecie są sami obcy - niektórzy nawet mają macki. To jest prawdziwy raj dla naciągaczy i wszędzie się o tym trąbi, jednak ludzka głupota powoduje to, że co chwilę trafiają się takie osobniki jak autor tematu i to jest cholernie zabawne.

Jedyne pocieszenie w tym, że materiał biologiczny takiej osoby, która myśli, że pięć złoty przekazane na 'chore dzieci' pozwoli mu zrobić to co robią pszczółki ma nikłe szanse na dalsze istnienie w puli genetycznej.
Erf
Erf
  23 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedyne pocieszenie w tym, że materiał biologiczny takiej osoby, która myśli, że pięć złoty przekazane na 'chore dzieci' pozwoli mu zrobić to co robią pszczółki ma nikłe szanse na dalsze istnienie w puli genetycznej.

Mistrz eufemizmów i dyplomacji. :-D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.