NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  14 października 2017 (pierwszy post)

Znacie jakieś dobre teksty na podryw? Bo chce jakąś dziunie poderwać

CuteNinja
CuteNinja
  16 października 2017

Najwięcej o tej mitycznej "kasie" opowiadają ci, którzy jej nie mają :ninja:
Znam kilku gości, którzy świetnie zarabiają. Żaden z nich nigdy nie zasugerował, że kobiety lecą na pieniądze.

NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  16 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Znam kilku gości, którzy świetnie zarabiają. Żaden z nich nigdy nie zasugerował, że kobiety lecą na pieniądze.

a były w tej bajce smoki
NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  16 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ........................

i jak zwykle wlłazisz z butami tam gdzie ciebie nie brak wpieniajac sie gdzie nie twoje miejsce
NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  16 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: u

schowaj sie przysłowiowy ninja i nie wyłaz z cienia
CuteNinja
CuteNinja
  16 października 2017
NapiszDooMnie
NapiszDooMnie: tam gdzie ciebie nie brak wpieniajac sie gdzie nie twoje miejsce

A po polsku?
NapiszDooMnie
NapiszDooMnie: schowaj sie przysłowiowy ninja i nie wyłaz z cienia

Za bardzo się emocjonujesz. To niezdrowe.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  16 października 2017

"Kupie ci dzinsy jak mi zrobisz loda"

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
irbit
irbit
  16 października 2017

hehe i hahaha i serio wszyscy to biorą na powagę ???

RedRiding1978
RedRiding1978
  16 października 2017
NapiszDooMnie
NapiszDooMnie: i jak zwykle wlłazisz z butami tam gdzie ciebie nie brak wpieniajac sie gdzie nie twoje miejsce


Jaka napina d83dde1d spokojnie facet bo ci żyłka w penisie pęknie i żadne teksty ci nie pomogą d83dde02
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  16 października 2017

A ty ogarnij ta swoja menopauze w koncu i nie wtracaj sie w nieswoje sprawy bo ktos ci ten znieksztalcony ryjek przytrzasnie

RedRiding1978
RedRiding1978
  16 października 2017

Pocałuj mnie tam, gdzie mam łatkę d83dde02

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  16 października 2017

Co za buractwo w dzisiejszych czasach :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Znam kilku gości, którzy świetnie zarabiają. Żaden z nich nigdy nie zasugerował, że kobiety lecą na pieniądze.

Podbijam.
Jedynie ci mezczyzni, ktorzy nie moga zapewnic kobiecie spokojnej przyszlosci, maja mozg wielkosci kiwi i w zlej kolejce stali gdy Bog wyglad rozdawal zawsze beda narzekac, ze to wina kobiec ktore ich nie chca, bo pieniadze sa najwazniejsze.
Panowie, to chyba normalne ze kobieta ma zalozone genetycznie aby szukac mezczyzne, ktory zapewni jej dogodne zycie jak i swoim potomkam. To nie znaczy, ze kasa jest na pierwszym miejscu. No i to narzekanie, kto wam broni wiecej zarabiac i miec odpowiednia kobiete obok siebie? Aby zdobyc zadbana i piekna kobiete trzeba miec za co ja utrzymywac, to wszystko kosztuje ;). Jakich jestescie lotow takie kobiety sobie szukajcie.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
RedRiding1978
RedRiding1978
  16 października 2017

A dla mnie kobieta która czeka z wyciągniętą ręką aż facet da jej na waciki i tipsy, jest nie do zaakceptowania. Kobieta zaradna sama potrafi na siebie zarobić i o siebie zadbać. Nie potrzebuje łaski i sponsora.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  16 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A dla mnie kobieta która czeka z wyciągniętą ręką aż facet da jej na waciki i tipsy, jest nie do zaakceptowania. Kobieta zaradna sama potrafi na siebie zarobić i o siebie zadbać. Nie potrzebuje łaski i sponsora.

Nie generalizuj. Nie chodzilo mi o wyciaganie raczki na kosmetyczne czy fryzjera. Kobieta zaradna, potrafiaca sama na siebie dobrze zarobic chce miec obok siebie zaradnego mezczyzne. Takie zycie - szukamy ludzie sobie podobnych.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  16 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A dla mnie kobieta która czeka z wyciągniętą ręką aż facet da jej na waciki i tipsy, jest nie do zaakceptowania. Kobieta zaradna sama potrafi na siebie zarobić i o siebie zadbać. Nie potrzebuje łaski i sponsora.

no taki przykład sex kamerek na których zarabiąja żetony pokazując cycka :Dd83dde02d83dde1cd83dde1d <-----użyje emotek żeby nie było że za bardzo sie emocjuje negatywnie i złoszczę tak że mi żyłka peknie bo to przecież tyle emocji daje w uj
RedRiding1978
RedRiding1978
  16 października 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: RedRiding1978: A dla mnie kobieta która czeka z wyciągniętą ręką aż facet da jej na waciki i tipsy, jest nie do zaakceptowania. Kobieta zaradna sama potrafi na siebie zarobić i o siebie zadbać. Nie potrzebuje łaski i sponsora. Nie generalizuj. Nie chodzilo mi o wyciaganie raczki na kosmetyczne czy fryzjera. Kobieta zaradna, potrafiaca sama na siebie dobrze zarobic chce miec obok siebie zaradnego mezczyzne. Takie zycie - szukamy ludzie sobie podobnych.


Oczywiście, że nie generalizuje, bo są różne kobiety i różni mężczyźni i zapewne ile osób tyle zdań w tym temacie i poglądów. Twój jest akurat taki, mój zgoła inny. Dla mnie taka sytuacja mogłaby mieć rację bytu, gdybym z powodów innych jak lenistwo, wygodnictwo i luksus zmuszona była pozostać w domu np wychowanie dziecka czy inna okoliczność. Dzisiaj chyba nie ma już ciapowatych mężczyzn, a jest gro nierozgarniętych, nieporadnych kobiet pozostających na utrzymaniu mężów, partnerów, kochanków.

Ps

Mój chlebodawca obiecał mi wypłatę, dopiero za pół roku d83dde02 postanowiłam poczekać aż mu urosną odsetki większe od kapitału d83dde02
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.