NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  14 października 2017 (pierwszy post)

Znacie jakieś dobre teksty na podryw? Bo chce jakąś dziunie poderwać

PANCHAOSU
Posty: 4 (po ~75 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
PANCHAOSU
  15 października 2017

Agatka, chyba lubisz, że nie dałaś po pysku

NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  15 października 2017
Sarna
Sarna: poważnie, z góry uznałam, ze trolujesz.

ty niewiele roznisz sie od tych trolic forumowych z kont bez zdjęć-by tylko zabłysnąć na forum. No dobra jedyną różnica to jest ze akurat ty na koncie masz foty
NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  15 października 2017
Sarna
Sarna: ze dorosły facet zadaje takie pytania na forum, kobiety nazywa dziunie i chce byc traktowany poważnie

a ty wielka pani dorosła a przesiaduje tu tylko by wszystkich nauczać i wymądrzać sie jaka to ty jesteś w tym wszystkim górą. Chciałem sprawdzić twoj wiek ale oczywiście nie podany.
RedRiding1978
RedRiding1978
  15 października 2017
NapiszDooMnie
NapiszDooMnie: Bo chce jakąś dziunie poderwać


Jak chcesz poderwać dziunię, to nie musisz być bardzo rozmowny. Wystarczy,że pokażesz jej zawartość swojego konta w banku, bo często "dziunie", stoją pod latarniami. Wątpię by na dźwięk tego słowa reagowała szanująca się dziewczyna czy kobieta. Na twoim miejscu zamiast szukać odpowiednich słów, zaczęłabym od zmiany nastawienia
ASZABENE
ASZABENE
  15 października 2017

Hahaha jako ,że Sarna jest tutaj od zawsze to musi mieć z siakieś milion lat d83dde04

kysio
kysio
  15 października 2017

Nikogo nie podrywam, to i zbędne mi takie teksty.

IgorThomas
Posty: 11 (po ~302 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 78
IgorThomas
  16 października 2017

Cyt.
"Znacie jakieś dobre teksty na podryw? Bo chce jakąś dziunie poderwać"

PO PROSTU BĄDŹ SOBĄ.

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  16 października 2017

Haha na pewno istnieje gdzieś jakiś magiczny tekst, po wypowiedzeniu którego wszystkie laski od razu się zakochują i już dalej nie trzeba nawet z nimi rozmawiać... XD

Sarna
Sarna
  16 października 2017
NapiszDooMnie
NapiszDooMnie: a ty wielka pani dorosła a przesiaduje tu tylko by wszystkich nauczać i wymądrzać sie jaka to ty jesteś w tym wszystkim górą. Chciałem sprawdzić twoj wiek ale oczywiście nie podany.
w pierwszym poscie sobie podsmiec-h-.-ujki robiłam, ale w drugim starałam sie odpowiedzieć rzeczowo na pytania nie uraziłam Cię, ty dalej w zaparte mówisz mi o jakims moim górowaniu czy cos w tym stylu, wyłapujesz tylko słowa które Ci sie nie spodobały i odpisujesz na nie, podejrzewam ze przy nastepnym poście bedziesz sie podobnie odnośił, co do wieku jestem starsza od Ciebie, tyle wystarczy, wiek nie ma nic wspólnego z rozmowa na forum.
żegnam, nie mam zamiaru się bawić w jakieś hejty, nawet mi się nie chce.:D za szybko się irytujesz.
Sarna
Sarna
  16 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Hahaha jako ,że Sarna jest tutaj od zawsze to musi mieć z siakieś milion lat

tak a prawko zdawałam na Tyranozaurusie Rexie on tez ma tu profil.d83dde1c
NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  16 października 2017
Sarna
Sarna: żegnam, nie mam zamiaru się bawić w jakieś hejty, nawet mi się nie chce.:D za szybko się irytujesz.

wzajemnie d83dde18
ASZABENE
ASZABENE
  16 października 2017
Sarna
Sarna: ASZABENE: Hahaha jako ,że Sarna jest tutaj od zawsze to musi mieć z siakieś milion lat tak a prawko zdawałam na Tyranozaurusie Rexie on tez ma tu profil.

Ale na tym przed liftem czy po lifcie ? Jak po lifcie to nie jest z Tobą tak źle d83dde04
irbit
irbit
  16 października 2017

Tak istnieje taki tekst magiczny a nawet dwa :
500 +
Alimenty
Hahahahahahs ... d83dde02d83dde04

Sarna
Sarna
  16 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale na tym przed liftem czy po lifcie ? Jak po lifcie to nie jest z Tobą tak źle

konserwuję się od środka, jeszcze daje radę, co jakis czas mumifikuje się, żeby ucho czy nos nie odpadł.
NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  16 października 2017
Adrian3303
Adrian3303: Haha na pewno istnieje gdzieś jakiś magiczny tekst, po wypowiedzeniu którego wszystkie laski od razu się zakochują i już dalej nie trzeba nawet z nimi rozmawiać... XD

taak nazywa sie to kasa
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.