RedRiding1978
RedRiding1978
  13 października 2017 (pierwszy post)

Czy przy wyborze partnera, partnerki sugerujecie się ich poglądami politycznymi? Czy mają one wpływ na wasze decyzje i postrzeganie innych ludzi?

Asyko
Asyko
  13 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy przy wyborze partnera, partnerki sugerujecie się ich poglądami politycznymi?

"NIE"
RedRiding1978
RedRiding1978
  13 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: RedRiding1978: Czy przy wyborze partnera, partnerki sugerujecie się ich poglądami politycznymi?"NIE"


Nie obawiasz się niezgodności charakterów? :)
Asyko
Asyko
  13 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie obawiasz się niezgodności charakterów? :)

Czego tu się obawiać :ziew:
RedRiding1978
RedRiding1978
  13 października 2017

Skoro tak twierdzisz, masz do tego prawo i nie ziewaj mi w towarzystwie! Niekulturalny snobie d83dde21

Asyko
Asyko
  13 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ziewaj mi w towarzystwie!

To jest silniejsze, ziewa mnie a spać sie nie chce, przepraszam jak co :ninja:
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  13 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: sugerujecie się ich poglądami politycznymi?

Ile ludzi tyle poglądów .
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy mają one wpływ na wasze decyzje i postrzeganie innych ludzi?

Nie o ile próbuje mi ich nikt narzucić .
RedRiding1978
RedRiding1978
  13 października 2017
LockOn
LockOn: Ile ludzi tyle poglądów .


Zgadza się, ale chodzi mi raczej o to,czy dane poglądy polityczne mogą mieć znaczący wpływ na inne postrzeganie np tych samych problemów,a różnice z tego wynikające na rozpad związku
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  13 października 2017

Jeśli byłaby skrajnie lewicowa to faktycznie mogłoby nieźle zgrzytać między nami.

Podejmujesz wyzwanie?
RedRiding1978
RedRiding1978
  13 października 2017
Eldim
Eldim: Jeśli byłaby skrajnie lewicowa to faktycznie mogłoby nieźle zgrzytać między nami.


Więc jednak jakiś tam....wpływ mają
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  13 października 2017

Dla ludzi obojętnych politycznie zapewne nie. Ja do takich nie należę, więc radykalnie odmienne poglądy mogłyby generować liczne sprzeczki.

Podejmujesz wyzwanie?
RedRiding1978
RedRiding1978
  13 października 2017

To chyba głębszy problem jak się czasami wydaje. Różnica w poglądach politycznych,to również inny stosunek do wielu spraw. To co u jednych budzi śmiech, drwinę ironię innych zniesmacza i zraża do siebie.

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  13 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi mi raczej o to,czy dane poglądy polityczne mogą mieć znaczący wpływ na inne postrzeganie np tych samych problemów,a różnice z tego wynikające na rozpad związku

Wiesz ja osobiści nigdy nie mieszam , główna jakim jest polityka do związki bo to kłótliwy temat . Każdy ma swoje zdanie i poglądy chwała im za to , jeżeli chodzi o politykę to jesteśmy atakowani z każdej strony informacjami o niej a ja jestem już zmęczony słuchaniem tych samych bajek tylko w innym wydaniu.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  13 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To chyba głębszy problem jak się czasami wydaje. Różnica w poglądach politycznych,to również inny stosunek do wielu spraw. To co u jednych budzi śmiech, drwinę ironię innych zniesmacza i zraża do siebie.

W rzeczy samej, a przebywając ze sobą często wcześniej czy później to wyjdzie i poróżni.
Podejmujesz wyzwanie?
RedRiding1978
RedRiding1978
  13 października 2017
LockOn
LockOn: Wiesz ja osobiści nigdy nie mieszam , główna jakim jest polityka do związki bo to kłótliwy temat . Każdy ma swoje zdanie i poglądy chwała im za to , jeżeli chodzi o politykę to jesteśmy atakowani z każdej strony informacjami o niej a ja jestem już zmęczony słuchaniem tych samych bajek tylko w innym wydaniu.


Chyba nadal nie rozumiesz o co mi chodzi... często różne poglądy polityczne,to również skrajnie różna mentalność, różny sposób myślenia i postrzegania tych samych spraw. Dobrze kombinuje Eldim
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.