irbit
irbit
  31 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Witam drogie Panie nurtuje mnie jedna rzecz więc napiszę ...
Kobieta według mężczyzny nie powinna robić sobie zbyt mocnego makijażu , zdjęć z doklejanymi uszami bo to trochę odpycha a nawet bardzo. Druga sprawa facet nie pies na kość nie leci a wieszaki no cóż winny zostać w szafie bo na nich tylko dobrze wiszą garnitury ... a po za tym podświadomie wybieramy partnerkę z lekko zaokroglona miednica ponieważ jest przystosowana do rodzenia potomstwa ... Jeszcze szukamy charakteru i charyzmy u partnerki aby się przy niej swobodnie czuć a prędzej czy później uroda przeminie i co wtedy ??? więc pozdrawiam Panie

RedRiding1978
RedRiding1978
  1 września 2017
AmongUs
AmongUs: Kto tu zaprosił ta tłusta ropuchę ? wyprowadzić natychmiast


ty też piszesz o swojej byłej? d83dde02 kiepsko żescie chlopoki wybierali d83dde02
IHSI
IHSI
  1 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: hehe no dawajcie jeszcze


Nie chce mi się już pisać.
GRADEK83
GRADEK83
  1 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Przez ostatnie 2 tygodnie, schudłam 20 kg

Masz raka ?
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi ciężko dojść do tego, co Cię właściwie nurtuje.

To było jego przemyślenie takie raczej tak mi się wydaje...
CO do tematu dziś na rowerku jadąc sobie na chodniku przede mną szła nie za wysoka zgrabna blondyneczka ładnie ubrana w spódniczkę nie koniecznie mini plus żakiecik tak jak by szła na jakąś imprezę miło było popatrzeć ale z buzi jej za wyraźnie nie widziałem bo nie chciałem perfidnie się obracać ale kto wie może i lepiej bo czasem różnie to bywa XD...a no tak miało być na temat no nie oszukujmy się na świecie jest 7 miliardów ludzi w Polsce parę milionów kobiet i skupiając się na tak małej grupie żeńskiej musimy sobie uświadomić że naturalnie ładnych kobiet jest tak naprawdę nie za dużo przez co kobiety chcąc chodź trochę podgonić z urodą i mieć szansę nie tylko u Janusza ale tez i u jakiegoś Kena muszą się malować pacykować aby się komukolwiek spodobać.... Tak więc nawet jeśli facet skusi się na tą czy inna panne to i tak nie będzie z taką babą jeśli nie będzie czuł się przy niej swobodnie czyli walnięcie bąka przy niej beknięcie dłubanie w nosie drapanie się po rowie czy tam nie golenie kilka dni nie będzie wpływało na uczucia oczywiście zachowanie w miejscu publicznym musi być na poziomie aby nie robić siary bo nikt nie lubi za kogos się wstydzić.
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  1 września 2017

Xd nawet jeśli byś schudła 20 kg to i tak do normalnego wyglądu daleko ja spotykam się tylko z poważnymi paniami więc porzuć nadzieję nigdy nie wskoczysz na ten level xd

RedRiding1978
RedRiding1978
  1 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz raka ?


No ba, jak cie widzę to od razu chodzę na wstecznym d83dde02
GRADEK83
GRADEK83
  1 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No to nie jestem mężczyzną, bo ta laska mnie kręci

PO siniaku wnioskuję ze jakaś masochistka po ubraniu że ma zaburzenia osobowości więc to niestabilny byt z którym lepiej się nie wiązać aczkolwiek jeśli chodzi o opcje w sam raz na raz to wtedy rozumiem :ziober2:
GRADEK83
GRADEK83
  1 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No ba, jak cie widzę to od razu chodzę na wstecznym

Nie no w tak krótkim czasie tyle schudnąć to biorąc hemie można albo jakiś ebuski stres lub dobre środki na przeczyszczenie :D
Albo jakieś wesele się zbliża bo Baby zazwyczaj chudną na studniówkę lub Wesele nie koniecznie swoje :D
Danielek904
Danielek904
  1 września 2017

Ale why macie poje**** podejscie czy dla was liczy sie tylko wyglad? Wazny jest ten character. A koles ale koles story zalozyl to forum widac leci na wyglad I malo ma do powiedzenia na ten temat...

RedRiding1978
RedRiding1978
  1 września 2017
AmongUs
AmongUs: Xd nawet jeśli byś schudła 20 kg to i tak do normalnego wyglądu daleko ja spotykam się tylko z poważnymi paniami więc porzuć nadzieję nigdy nie wskoczysz na ten level xd


wieść wojewódzka niesie, że ty w ogóle kobiet nie lubisz, to o czym tutaj bełkoczesz? d83dde02
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  1 września 2017

A twój psychiatra co sądzi o twoim zachowaniu i bajdurzeniu ? Mam nadzieję że zalecił elektrowstrząsy

RedRiding1978
RedRiding1978
  1 września 2017
AmongUs
AmongUs: A twój psychiatra co sądzi o twoim zachowaniu i bajdurzeniu ? Mam nadzieję że zalecił elektrowstrząsy


Tobie po lobotomii nie dają już żadnych szans na powrót do zdrowia d83dde02 W pustym miejscu po mózgu, kazali postawić toi toia i zapełnić ją czymkolwiek d83dde02
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  1 września 2017

Tobie to rodzice powinni dac bana w zarodku dla swojego dobra xd a tak nie wiadomo co wystrugali

RedRiding1978
RedRiding1978
  1 września 2017
AmongUs
AmongUs: Tobie to rodzice powinni dac bana w zarodku dla swojego dobra xd a tak nie wiadomo co wystrugali


jak ja cię kołku wyciosam to będziesz pasował tylko w 1 miejscu. W płocie d83dde02 krakowianka jedna miała kołka z drewna d83dde02
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  1 września 2017

Xd ty to się nadajesz do dostarczania rozrywki i lepiej nie wychodzi z swojej roli bo do niczego innego się nie nadajesz i będę musiał cię zdzielić sztacheta przez łeb xd

RedRiding1978
RedRiding1978
  1 września 2017
AmongUs
AmongUs: Xd ty to się nadajesz do dostarczania rozrywki i lepiej nie wychodzi z swojej roli bo do niczego innego się nie nadajesz i będę musiał cię zdzielić sztacheta przez łeb xd


Czym mnie postraszysz? jagą czy wilkiem d83dde02 jaga zdechła z głodu w chatce z piernika, a wilk dalej na czatach d83dde02
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.